2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Bende 18+0 oldum bugün kilom çok karışık arka arkaya oldu tedavilerim birinin kilolarını veremeden bunun kilolarını aldım benimde 12-13 kg olmuştur totalde ama alt tarafta hiç hareket yok ne seyirime ne bişey bi hissedeydim hareketleri daha rahat olucam

Cnm muhtemelen 3-5 gune hissetmeye baslarsin ozellikle sol tarafa yatinca oluyo bende

Kızlar kaçıncı haftada hissetmeye başladınız ben 17.haftama girdim ve henüz hissetmedim bide iki benim acaba nasıl olacak merakla bekliyorum 😊

Allah de ötesini bırak...

Kizlar ayiptir soylemesi benim cok yogun sari akintim var drda hic soylemedim ama normalmi acaba?

Canım sarı renkte ve koku varsa doktora danış idrar tahlili iste. İdrar yolu enfeksiyonu olabilir.

Kızlar kaçıncı haftada hissetmeye başladınız ben 17.haftama girdim ve henüz hissetmedim bide iki benim acaba nasıl olacak merakla bekliyorum 😊

Canım ilk gebelikse 20. haftadan sonra hissediyorsun. Ben şuanda ikisini aynı anda hissetmedim. Farklı zamanlarda hissediyorsun az daha sabır. Az Kalmış hissedeceğin günler :)

Canım sarı renkte ve koku varsa doktora danış idrar tahlili iste. İdrar yolu enfeksiyonu olabilir.

Canım ilk gebelikse 20. haftadan sonra hissediyorsun. Ben şuanda ikisini aynı anda hissetmedim. Farklı zamanlarda hissediyorsun az daha sabır. Az Kalmış hissedeceğin günler :)

canım ben sağdaki bebişi sık sık hissediyorum.Soldakini çok az hissediyorum, günde bir iki kere falan.Sende de böyle mi?

sorma aynen bende donemedim. Kalp ile ilgili sıkıntım hal oldu mu.

aritmi hala devam ediyo sabah ve akşam çok sıkıştırıyo yarın öğlen için randevu aldım doktordan akşamki ağrım devam ediyo iş yerinde yerimden kalkmak tam eziyet oldu resmen iş olmasa eve gidecem ama malesef

bende de var çok yoğun değil amamantar olabilir muayene oldum ben fitil verdi de tam düzelmedi gebelikte sık görülürmüş zaten

haftalar ilerledikçe akıntı artıyo zaten canım normalmiş kaşıntı koku renkte koyulaşma olunca dikkat etmek lazım

canım ben sağdaki bebişi sık sık hissediyorum.soldakini çok az hissediyorum, günde bir iki kere falan.sende de böyle mi?

aynen canım sağdaki daha hareketli soldaki daha az hareketli ultrasondada öle oluyo genellikle sağdaki amuda kalkiyo resmen

Evet canım ilk gebelik kimisi erken hissediyor ilk olmasına rağmen ? Evet sabırsızlıkla bekliyorum hissetmeyi 😊

aritmi hala devam ediyo sabah ve akşam çok sıkıştırıyo yarın öğlen için randevu aldım doktordan akşamki ağrım devam ediyo iş yerinde yerimden kalkmak tam eziyet oldu resmen iş olmasa eve gidecem ama malesef

sabahları hiç işe gelesim yok. 30 eylüle kadar dayanamam olmazsa rapor alırım işlerimi toparlayım. Bu ay çünkü çok yoruluyorum. Evde eşim var Allahtan çok faydasını görüyorum. Hiç bir iş yaptırmıyor Allah razı olsun. İş masa başı ama yinde bende müşteri geliyor faturasın kes ödeme al kalkıyorsun mecburen. Allah yardımcımız olsun

sabahları hiç işe gelesim yok. 30 eylüle kadar dayanamam olmazsa rapor alırım işlerimi toparlayım. Bu ay çünkü çok yoruluyorum. Evde eşim var allahtan çok faydasını görüyorum. Hiç bir iş yaptırmıyor allah razı olsun. Iş masa başı ama yinde bende müşteri geliyor faturasın kes ödeme al kalkıyorsun mecburen. Allah yardımcımız olsun

benim küçük kızda baya yoruyo aksine cezaevi sırası da geldi artı iş yükü oyy oyy rabbim yar ve yardımcımız olsun

X