2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Yok canım denize bugün geldim ist daydım akrabalara gitmiştim. Orda oldu anlamadım niye nerden kaptım..

❤️👯❤️👯❤️

Canim çok geçmiş olsun ınş. Tez zamanda iyilesirsin. Bebisleride bi kaç güne kalmaz hissedersin sıkma canını.

Kizlar 19 haftalık ikiz hamileyim bilmeyenlrr icin diyorum bugün dr bebeğin birinin esi asagida dedi aranizda boyle olupta yukarı cikan oldumu sonradan? Cok korktum ya bisey olmaz inşallah

Maşallah. Hep iyi olsunlar. Ben bugün 20+2 yim hala hissetmiyorum iyice kıllandım :KK43:

❤️👯❤️👯❤️

hareketler çok sert olmuyo canım hergün birazdaha artıyo 2 gündür daha yoğun hissedebiliyorum mesala bol çikolata ye sırt ustu uzan daha net anlaşılır o zaman

Kizlar 19 haftalık ikiz hamileyim bilmeyenlrr icin diyorum bugün dr bebeğin birinin esi asagida dedi aranizda boyle olupta yukarı cikan oldumu sonradan? Cok korktum ya bisey olmaz inşallah

inşallah sıkıntı olmaz canım ilerleyen haftalarda yukarı çıkıyo eşi diye biliyorum ama doktor bişey demedimi başka

Bana da söylediler ama doktor çok üzerinde durmadı sorun olmaz dedi bende rahat davranıyorum o yüzden

inşallah sıkıntı olmaz canım ilerleyen haftalarda yukarı çıkıyo eşi diye biliyorum ama doktor bişey demedimi başka

Kendi dr izinli ben aynı hastanede ki baska dr gorundum oda ağır kaldırma kanaman olabilit dedi başka da bisi demedi ultrasyon kağıdını verdi haftaya druna bunu göster dedi.insallah yukari çıkar cikmasida zaman alıyor galiba hayırlısı inşallah bişey olmadan çıkar da yukari bende rahatlarim.

kendi dr izinli ben aynı hastanede ki baska dr gorundum oda ağır kaldırma kanaman olabilit dedi başka da bisi demedi ultrasyon kağıdını verdi haftaya druna bunu göster dedi.insallah yukari çıkar cikmasida zaman alıyor galiba hayırlısı inşallah bişey olmadan çıkar da yukari bende rahatlarim.

canım bol bol dinlen dikkat et kendine işler beklesin yorma kendini

Selam kızlar..
Bugün o muayenehanesine gittiğim doktora gittim yine..
Alttaki bebeğimin kafasındaki kist küçülmüş çok şükür..
Ama aralarında 1 hafta fark çıktı ona çok üzüldüm
Biri 580 diğeri 720 grammis..
Eğer aralarındaki fark 2.5 haftayı bulursa müdahale etmek gerekiyomuş..
İnşallah sabit kalır da sağlıkla 32. Haftayı da atlatırız..
32-35 arası doğum olduğu zaman sıkıntı çok azalıyo ama öncesinde olursa çok problemler çıkabilir dedi..
Birde tartıldım doktorda hamileliğin başından beri 6 kilo almış görünüyorum çok almışsın pztsi mutlaka şekerine baktır dedi..3 hafta önce gittiğimde 65 kiloydum bugün 69 çıktım..3 haftada 4 kilo alman çok fazla dedi..
Ama ellerim ayaklarım çok şiş ödem olduğunu düşünüyorum ben bir de 3 hafta önce gittiğimde açtım bugün toktum ve 2 ltden fazla su içmiştim tabi ne kadar etkisi vardır bilmiyorum..
Yarın sabah aç karnına evde kendim tartılıcam bir de..

canım çok geçmiş olsun ben yeni okudum.ALlahın izniyle hiçbir şey olmadan sağlıkla kucağına alacaksın evletlarını....dua ile kal..

Kizlar yogun sari akintim oldugunu soylemistim bi kac gundurde ishal bulanti derken idrar kulturu yapildi baya ilerlemis bir idrar yollari enfeksiyonum varmis antibiyotik sart dedi 1 hafta sonra idrar kulturunu tekrar yenilicez ins duzelir rabbim sifa versin hepimize:KK43:

Kizlar yogun sari akintim oldugunu soylemistim bi kac gundurde ishal bulanti derken idrar kulturu yapildi baya ilerlemis bir idrar yollari enfeksiyonum varmis antibiyotik sart dedi 1 hafta sonra idrar kulturunu tekrar yenilicez ins duzelir rabbim sifa versin hepimize:KK43:

Inş. Düzelir canim bol bol su iç çok geçmiş olsun canim Allahım acil sifalar versin

Canım çok gecmiş olsun 6 gündür aynı şekildeyim bugün antibiyotik bitecek ben hala düzelmedim. 2. Kutuyu alcam. Serum taktırdım hiç faydası yok. Sıvı kaybın çok olursa serum taktır. Muz haşlanmış patates ye. Ayrıca kaybettiğin mineraller için günde bi iki şişe maden suyu iç. (Biraz beklet gazı kaçsın öyle iç midene dokunmasın) ayrıca 3-4 bardak da ayran iç. Umarım çabucak gecer

❤️👯❤️👯❤️

X