2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Selam kızlar, benim de dün ayrıntılı ultrasonum vardı. Çok iyi geçti çok şükür. Bebekler kıpır kıpır maşallah. Vajinal ultrasonla rahim ağzını da ölçtü. 4 cm, iyi dedi. Doktorum artık 1 ay sonrasına gün verdi. Bundan sonra doğumla ilgili konuları izleyeceğiz dedi. Doğum belirtilerini anlattı. Allah herkese hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah.

Selam kızlar, benim de dün ayrıntılı ultrasonum vardı. Çok iyi geçti çok şükür. Bebekler kıpır kıpır maşallah. Vajinal ultrasonla rahim ağzını da ölçtü. 4 cm, iyi dedi. Doktorum artık 1 ay sonrasına gün verdi. Bundan sonra doğumla ilgili konuları izleyeceğiz dedi. Doğum belirtilerini anlattı. Allah herkese hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah.

Maşallah size. Ben de 22.haftada gitcem inşallah..

❤️👯❤️👯❤️

Hareketsiz olduğundan olabilir miymiş acaba? Belki egzersiz falan işe yarayabilir.

Sürekli yatmıyorum ki ama dolaştıkça artık şişlik acımaya başlıyo ancak o zaman uzatıyorum biraz oturup :KK43: akşamları da yürüyüş yapmaya çalışıyorum. Siz de yok mu şişlik?

❤️👯❤️👯❤️

Sürekli yatmıyorum ki ama dolaştıkça artık şişlik acımaya başlıyo ancak o zaman uzatıyorum biraz oturup :KK43: akşamları da yürüyüş yapmaya çalışıyorum. Siz de yok mu şişlik?

❤️👯❤️👯❤️

Birkaç gün önce yazmıştım esila bende de var diye sıcakta ve çok dolanınca artırıyor benimkide erken diyorum ama tedaviden dolayı hızlı kilo aldık sanırım onunda etkisi var gerçekten doktorumuz çok ilginç herşeye normal diyor bazen şöyle nazımı çekecek bi doktor mu bulsam diyorum sıkıştıkça arasam:18::18:

❤️👯❤️👯❤️

Esila'cim yanlis anlama benim sislikle ilgili kotu tecrubem oldu icin sana daha oncede yazdim,agri ve boyle mormarma gibi damarlar oluyirsa ciddiye al diye, daha haftan cok erken ikiz gebelikte olsa cok erken! Bir doktora daha mutlaka git danis! Ihaml etme!

Esila'cim yanlis anlama benim sislikle ilgili kotu tecrubem oldu icin sana daha oncede yazdim,agri ve boyle mormarma gibi damarlar oluyirsa ciddiye al diye, daha haftan cok erken ikiz gebelikte olsa cok erken! Bir doktora daha mutlaka git danis! Ihaml etme!

Canım morarmadı yok ama çok şişince gerildiği için deri ağrıyo içten gelen bi ağrı yok. Olmazsa gideyim bu hafta :KK43:

❤️👯❤️👯❤️

Birkaç gün önce yazmıştım esila bende de var diye sıcakta ve çok dolanınca artırıyor benimkide erken diyorum ama tedaviden dolayı hızlı kilo aldık sanırım onunda etkisi var gerçekten doktorumuz çok ilginç herşeye normal diyor bazen şöyle nazımı çekecek bi doktor mu bulsam diyorum sıkıştıkça arasam:18::18:

Aynen canım yaa.. Kendimi hastalık hastası gibi hissediyorum onun yanında :KK43:

❤️👯❤️👯❤️

ÇOK SEVİNDİM CANIM İNŞALLAH DOĞUMA KADAR SORUNSUZ GEÇER GÜNLER HADİ HAYIRLISI BAKALIM:nazar::nazar:

MAŞALLAH BEBİŞLERİMİZ FIKIR FIKIRLKARRRR DOĞUNCADA BÖLE OLURLARSA AYRI TOPİK AÇARIZ ARTIK İKİZLERLE BAŞETME YOLLARI DİYEREKKKK:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

sürekli yatmıyorum ki ama dolaştıkça artık şişlik acımaya başlıyo ancak o zaman uzatıyorum biraz oturup :KK43: akşamları da yürüyüş yapmaya çalışıyorum. Siz de yok mu şişlik?

❤️��❤️��❤️

ayaklarımı sarkıtarak çok oturunca oluYO kalktığımda ayakkabı olmuyo artık ayağıma

Son düzenleme:
aynen canım yaa.. Kendimi hastalık hastası gibi hissediyorum onun yanında :KK43:

❤️👯❤️👯❤️

bende kendi doktoruma baya şeyler soruyorum mantıklı cevaplar veriyo sebebi budur şudur diye ayrıntılı anlatıyo önemli olan da o zaten aklında sorularla doktordan dönmek anlamsız

günaydın kızlar ,
bugün hiç iyi değilim. Midem kötü burnum kanıyor. Halsizim ama mecbur işe geldim. Burnum durdu ama her an kanayabilir. Kasıklarımda ağrı var sürekli affedersiniz ama çişim geliyor gibi hissediyorum.

serum taktırdım az önce bende akşamada kızımın doğum günü var sorunsuz atlatsaydımmmm

Merhaba sevgili ikiz anneleri bizim de iki kese görünmustu.ancak ikinci kontrolde yalnızca bir bebek kalp atışı göründü .çok alışmıştim ikiz annesi olma fikrine😦Her şeyin hayırlısı diyorum .sizinle paylasayim istedim.

Merhaba sevgili ikiz anneleri bizim de iki kese görünmustu.ancak ikinci kontrolde yalnızca bir bebek kalp atışı göründü .çok alışmıştim ikiz annesi olma fikrine😦Her şeyin hayırlısı diyorum .sizinle paylasayim istedim.

Hayırlısı olsun canım. Allah diğerini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bi dahakine inşallah..

❤️👯❤️👯❤️

Hayırlısı olsun canım. Allah diğerini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bi dahakine inşallah..

❤️👯❤️👯❤️

Esila ii geceler cnm benden biraz önce sarimsi sumuksu bir akinti geldi sizlerde de olan varmi 17 haftaligim ben

❤️👯❤️👯❤️

Tesekkür ederim. sen de sağlıkla bebeklerini kucağına alırsın inşallah.

rabbim herşeyin hayırlısını versin canımmmm

X