2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

canım geçmiş olsun. Benimde kanım düşüşe geçti. 13 lerdeydi 11 e düşmüş kızımda hiç böyle bişey yaşamamıştım. Ikiz olduğundan sanırım bebişler sömürüyor bizi :) senin kaçar düşmüş?

13.6 idi sonra 12.5 oldu sonra 11.5 oldu sonra 10.2 oldu bugün kan iğnesine başladık gün aşırı iğne yapılacak günlük tek doz orak demir hapı alacam doktor ikiz olduğu için böle oldu dedi kanın dahada düşecek önlem alalım kan takmaya gerek kalmasın dedi

kızdır onlar kızdır :KK12::KK12:
bana doktor hala daha kız gibiler ama kesin değil diyor..
haftasonu bi doktorun özel muayenehanesine gittik..ikiside kız dedi..
3 kere sorduk :KK1:
bir de kızlar daha hareketli oluyormuş öyle diyolar..
benimkiler hiç durmuyo :nazar:

HAYIRLISI CANIMMM BENİMDE İÇİMDEN KIZ GEÇİYOOOOO:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

PERŞEMBE ÖĞRENİCEZ BÜYÜK İHTİMAL AYRINTILIMIZ VARRR RABBİM MUCİZELERİMİZİ SAĞ SALİM KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİP ETSİNN İNŞALLAHHHH

BİZİMKİLERDE FIKIR FIKIR MAŞALLAHHHHHHHHHHHHH:nazar::nazar::nazar::nazar:

ay kızlar maşallah size bebişlerinize allah sağlık sıhhatle kucaklamayı nasip etsin.
Benim iki kızım var. Delilik diyeceksiniz ama şiddetle 3. çocuk isteği geldi bana hemde ikiz olsa diye hayal ediyorum :d
eşimin kardeşleri var ikiz annemin teyzesinin de ikiz var. Bi ümit belki ikizim olur :) dua edin

hedef 48 :d

rabbim hayılrı evlat nasip etsin canımmmm bizde eşimle bidaha yapmayı düşünüyoruzzzz:26::26::26:

Bi kızım var şimdi ikizimiz olacak rabbim nasip ederse

selam canım, ben de aynı durumdayım, ama sağa yatınca sol kolum uyuşuyor. Sırtüstü yatınca iki kolum uyuşuyor. Solda bir problem yok ama ben rahat edemiyorum. Pazartesi kontrolum var, doktora soracağım. Ayrıntılı ultrasonumuz da var. ınşallah güzel geçer.

canım kontrolun vardı gittin mi doktora

Kızlar merhaba.ben yeniyim bu topikte.kasım aralık ikiz annesiyim bende inşallah.17+2 haftalığım şuan.yazılanların hepsini okuyamadım ama kaç kilo aldınız.mide bulantılarım biter bitmez 3 kilo aldım ben.siz ne alemdesiniz
Meraba öncelikle hoşgeldin. Ben de 17+5 oldum. 3.5 kilo aldım şimdilik. Umarım çok almayız .

rabbim hayılrı evlat nasip etsin canımmmm bizde eşimle bidaha yapmayı düşünüyoruzzzz:26::26::26:

Bi kızım var şimdi ikizimiz olacak rabbim nasip ederse

Doğal yolla mı ikiz canım?
Tedavi felan olmadan yani?
Çok istiyorum ikiz tabi öncelikle hayırlısı diyorum.

Hedef 48 :KK70:

ay maşallah canım özel dua et bana :)
peki dikkat ettiğin bi durum varmıydı hamile kalma sürecinde?

Hedef 48 :d

hamile kalmamaya çalışıyodummmm:KK53::KK53::KK53::KK53:

Adetim aşırı ve yoğun olmaya başlamıştı siprail taktırdıktan sonra oldu bu durum kadın doğumcum düzenlemek için ilaç kullandırdı 4 ay ilaç tedavisi bitti halen düzelmemişti en son duphaston tb verdi onu kullanırken hamile kalmışımmmmm:KK52::KK52:

hamile kalmamaya çalışıyodummmm:KK53::KK53::KK53::KK53:

Adetim aşırı ve yoğun olmaya başlamıştı siprail taktırdıktan sonra oldu bu durum kadın doğumcum düzenlemek için ilaç kullandırdı 4 ay ilaç tedavisi bitti halen düzelmemişti en son duphaston tb verdi onu kullanırken hamile kalmışımmmmm:KK52::KK52:

Tamamen kısmet işte tekrar maşallah Allah bağışlasın canım

tamamen kısmet işte tekrar maşallah allah bağışlasın canım

hedef 48 :d

sağol canım

hatta bişey diyeyim hamile olduğumu sölediğde eşim çok şaşırdı sonra canım ikinci olduya biz üçüncüyüde yapalım dedi:KK9::KK9: Ilk kontrolde tek bebiş göründü 10 gün sonra gittiğimde kesenin alt tarafında tamaman tesadüf 2.ciyide gördü doktor eşimede dedim al işte sana 3.de geliyoooo dedimmmm:KK52::KK52:

sağol canım

hatta bişey diyeyim hamile olduğumu sölediğde eşim çok şaşırdı sonra canım ikinci olduya biz üçüncüyüde yapalım dedi:KK9::KK9: Ilk kontrolde tek bebiş göründü 10 gün sonra gittiğimde kesenin alt tarafında tamaman tesadüf 2.ciyide gördü doktor eşimede dedim al işte sana 3.de geliyoooo dedimmmm:KK52::KK52:

:KK70: :KK70: promosyondan yararlanmışınız

Nasılsınız

dün akşam kalbim duracak zannettim ablamlardaydık benim kız ablamın oğluna bişey dedi gülmekten kırıldık bende dolu dolu gülerken başladım hıçkıra hıçkıra ağlamaya birden nefes alamamaya başladım eşim mosmor oldun dedi tokat atarak zor kendime getirdiler nasıl oldu anlamadım çok kötüydü kızlar aman aman gülerken ağlarken en ufak bi duygu durumunda bile çok dikkat edelimmmmm

bugün kardiyolojiye gittik tahlil yapıldı çarşamba ritim holter takılacak 1 gün boyunca üzerimde kalacakmış hayılısı inşallahhhh

Geçmiş olsun canım.İnşallah önemli birşey yoktur.Sonuçlardan haberdar et bizi.Artık ani değişimler yaramıyor bize anlaşılan:KK25:

geçmiş olsun canım.inşallah önemli birşey yoktur.sonuçlardan haberdar et bizi.artık ani değişimler yaramıyor bize anlaşılan:KK25:

çok sağol canım gerçekten ani hiçbişey gelmiyo artık bize çok dikkat etmemiz lazım sakin huzurlu olmamız gerekiyo sürekli

X