2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Hayırlı kandiller ikiz anne adayları bende 15 haftalık ikizlerime hamileyim tahminen doğum Aralık diye gözüküyor Sata göre ocak... inş. Rabbim hayırlısıyla bebişlerimizi kucaklarımıza almayı nasip eder...3 gün önce kanamam oldu şimdi lekelenmeler devam ediyor inş. Düzelir bebişlerime birşey olmaz dualarımız da beni unutmayın 🙏🙏

Allah de ötesini bırak...

Esila ii geceler cnm benden biraz önce sarimsi sumuksu bir akinti geldi sizlerde de olan varmi 17 haftaligim ben

Canım bende olmadı öyle bişe ama okuduğum kadarıyla oluyormuş korkma. Hatırlamıyorum kimdi ama yorulduğum zaman geliyo sarımsı akıntı yazmıştı canım yine de doktorunu ara için rahatlasın.

❤️👯❤️👯❤️

hayırlı kandiller ikiz anne adayları bende 15 haftalık ikizlerime hamileyim tahminen doğum aralık diye gözüküyor sata göre ocak... Inş. Rabbim hayırlısıyla bebişlerimizi kucaklarımıza almayı nasip eder...3 gün önce kanamam oldu şimdi lekelenmeler devam ediyor inş. Düzelir bebişlerime birşey olmaz dualarımız da beni unutmayın 🙏🙏

allah de ötesini bırak...

hayırlı kandiller canım inşallah sağlıcakla kavuşursun kuzucuklara tabiki hepimiz inşallaahhhhh

bol bol dinlen çok dikkat et kendine yorma fazla kendini inşallah kanaman biter bidahada olmaz birbirimize bol bol dua edelim rabbim inşallah kabul eder

canım bende olmadı öyle bişe ama okuduğum kadarıyla oluyormuş korkma. Hatırlamıyorum kimdi ama yorulduğum zaman geliyo sarımsı akıntı yazmıştı canım yine de doktorunu ara için rahatlasın.

❤️👯❤️👯❤️

bebişler büyüdüğü için akıntılar artacak ama akıntı kokulu ve rengi koyulaşıyorsa kaşıntı yapıyorsa hemen doktora sölemek gerekiyo

Hayırlı kandiller ikiz anne adayları bende 15 haftalık ikizlerime hamileyim tahminen doğum Aralık diye gözüküyor Sata göre ocak... inş. Rabbim hayırlısıyla bebişlerimizi kucaklarımıza almayı nasip eder...3 gün önce kanamam oldu şimdi lekelenmeler devam ediyor inş. Düzelir bebişlerime birşey olmaz dualarımız da beni unutmayın 🙏🙏

Canim ınş. Hiç birşey olmaz dualarimiz seninle. Dinlen ayaklarını uzat yat ama bi doktorumuz ara yinede.

Sürekli yatmıyorum ki ama dolaştıkça artık şişlik acımaya başlıyo ancak o zaman uzatıyorum biraz oturup :KK43: akşamları da yürüyüş yapmaya çalışıyorum. Siz de yok mu şişlik?

❤️👯❤️👯❤️

Benim akşamları biraz şişiyor. Ama gözle farkedilecek kadar değil, ben kendim hissediyorum. Bence de bi doktora daha danış.

hayırlı kandiller canım inşallah sağlıcakla kavuşursun kuzucuklara tabiki hepimiz inşallaahhhhh

bol bol dinlen çok dikkat et kendine yorma fazla kendini inşallah kanaman biter bidahada olmaz birbirimize bol bol dua edelim rabbim inşallah kabul eder

Amin canım inş. Çok şükür kanamam anlık tı devamlı olmadı ama sonrası lekelenmeler le devam etti pazar gününden beri yatıyorum lekelenme azalıyor gibi inş. Tamamen biter 🙏🙏

Amin canım inş. Çok şükür kanamam anlık tı devamlı olmadı ama sonrası lekelenmeler le devam etti pazar gününden beri yatıyorum lekelenme azalıyor gibi inş. Tamamen biter 🙏🙏

Canim ınş. Hiç birşey olmaz dualarimiz seninle. Dinlen ayaklarını uzat yat ama bi doktorumuz ara yinede.

Sağol canım pazar sabahı olmuştu hemen doktoru aradım progestan al yat dinlen dedi şimdi lekelenme devam ediyor azaldı gibi ilk zamanlarda koyu renkli şimdi açılmaya başladı renk inş. Tamamen kesilir lekelenme de sen nasılsın canım ben bayağı dır yazamadım buraya...

Kızlar sabah holteri taktılar ruhum sıkıldı resmen bu kablolardan sabaha daha çok varrrr :18::18:

Kızlarrr çok gerekli bişeyyyyyyyy

Eklentiler

• $shower_hat_bebek_banyo_sapkasi-15881.jpg
    $shower_hat_bebek_banyo_sapkasi-15881.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 32
Kızlar hemşireye şişliğimi tekrar söyledim o da Dr a sordu. Idrarda albumin baktırsın demiş nette biraz araştırdım da pek iç açıcı değil çok korkuyorum of :KK43:

❤️👯❤️👯❤️

Kızlar hemşireye şişliğimi tekrar söyledim o da Dr a sordu. Idrarda albumin baktırsın demiş nette biraz araştırdım da pek iç açıcı değil çok korkuyorum of :KK43:

❤️👯❤️👯❤️

canım netten falan bişey okuma canını sıkma neye bakılcaksa bakılsın kendi kendini strese sokma..

canım netten falan bişey okuma canını sıkma neye bakılcaksa bakılsın kendi kendini strese sokma..

Off nası stres oldum anlatamam şu anda içimi bomboş hissediyorum nerdeyse ;( haklısın okumıcam daha fazla. Yarın gidip baktırcam bakalım. .

❤️👯❤️👯❤️

Off nası stres oldum anlatamam şu anda içimi bomboş hissediyorum nerdeyse ;( haklısın okumıcam daha fazla. Yarın gidip baktırcam bakalım. .

❤️👯❤️👯❤️

:KK20:iyi ne güzel aferim kendini strese sokmuşsun peki elinden ne geliyo şimdi bu durumu çözmek için???
yapma arkadaşım ya olucağın önüne geçilmez mübarek gün dua et..
netten bişeyler okuma boşver...
bebeklerini üzme durduk yere...

:KK20:iyi ne güzel aferim kendini strese sokmuşsun peki elinden ne geliyo şimdi bu durumu çözmek için???
yapma arkadaşım ya olucağın önüne geçilmez mübarek gün dua et..
netten bişeyler okuma boşver...
bebeklerini üzme durduk yere...

Haklısın canım.. :KK43: Allah hepsini esirgesin bebişlerimizin. .

❤️👯❤️👯❤️

Sağol canım pazar sabahı olmuştu hemen doktoru aradım progestan al yat dinlen dedi şimdi lekelenme devam ediyor azaldı gibi ilk zamanlarda koyu renkli şimdi açılmaya başladı renk inş. Tamamen kesilir lekelenme de sen nasılsın canım ben bayağı dır yazamadım buraya...

Canim iyiyim sadece kasiklarim çok ağrıyor burnum kanıyor carpintim var . Bunları saymazsak iyiyim çok şükür progestanin fitil.mi iğne mi hangisi canim.

❤️👯❤️👯❤️

Bu güzel gecede dua et ınş. Güzel haberlerle don yarın bizi merakta bırakma

X