2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Benim de iki defa burnum kanadı ama normalmiş telaş yapma. Bikaç defa da bayıldım tansiyon düştü. Sonra her akşam çarpıntım oluyo çok fena .. Ama hepsi normalmiş :)

🌸🌸🌸

Normal ama panik yapmamak elde değil canım ya... Korkuyorum zor bulduk zaten..

aynen canım benşmde midem bulanıyor hala her sabah çıkarıyorum. Bide bu hafta arada burnum kanamaya başladı 2 kere burnum kanadı. Halsizlikte var işteyim ama çok zorlanıyorum.

Inşallah öğrenirsin canım yanlış hatırlamıyorsam bugün doktora gidicektin haber et bizi. Isimleride çok güzel düşünmüşsünüz. Allah isimleri ile mutlu etsin inş. Bebeklerimizi.

şimdi geldim doktordan çok iyiler masallahhh fıkır fıkırlar doktor büyük ihitmal melis ve tuğçem olacak 3 kız anası olcemmmmm

fatma çok sevindim iki kızın olmasına kızlar üçlenecek desene ne mutlu sana.. Bak sana ne göndercem.. şansını burdan gör..

🌸🌸🌸

canım içine doğmuş galiba büyük ihtimal kız dedi doktor 1 kızım vardı 3 kızım olacak allah nasip ederse 19.haftada perinatoğa ayrıntılı ultrason için gidecez cinsiyeti tam öğrenebilirsiniz dedi

canım içine doğmuş galiba büyük ihtimal kız dedi doktor 1 kızım vardı 3 kızım olacak allah nasip ederse 19.haftada perinatoğa ayrıntılı ultrason için gidecez cinsiyeti tam öğrenebilirsiniz dedi

Ayy çok sevindim senin adına üç kız mükemmel bişe. Allah sağlık versin..

🌸🌸🌸

Kalçamdan bacağıma doğru kramp giriyordu sordum doktora magnesıum dıasporal granül saşe al kullan dedi kan değerime baktı içebilirsen günde iki tane al dedi 11.5 11.in altına düşerse sıkıntı yaşarız dedi

Kalçamdan bacağıma doğru kramp giriyordu sordum doktora magnesıum dıasporal granül saşe al kullan dedi kan değerime baktı içebilirsen günde iki tane al dedi 11.5 11.in altına düşerse sıkıntı yaşarız dedi

Bende sorayım bari kontrole gittiğimde bende bugün troid ilacına başladıım. Dün doktora sordum içebilirsin dedi. Bir ay sonrada tekrar randevum var.

yok mu zararı? Parol u ilaç olarak alınca hiç faydası yok serum rahatlatıyo mu?

🌸🌸🌸

önce hapını içiyorum canım 1 haftadır öle idere ediyodum kriz tutunca seruma geçiyorum kadın doğumcumun önerisiyle yaptırıyorum zaten canım

önce hapını içiyorum canım 1 haftadır öle idere ediyodum kriz tutunca seruma geçiyorum kadın doğumcumun önerisiyle yaptırıyorum zaten canım

Umarım faydası olur. Arkadaşımın da bi önerisi var. Migreni tutunca pamuğun arasına kolonya döküp birazda karabibrr serpip o pamukları şakaklarına koyup esarpla bağlıyormuş kafayı :) uyuşturuyo ağrıyı rahatlıyorum diyo.. Ben bilmem denemedim denersem yazarım..

🌸🌸🌸

Umarım faydası olur. Arkadaşımın da bi önerisi var. Migreni tutunca pamuğun arasına kolonya döküp birazda karabibrr serpip o pamukları şakaklarına koyup esarpla bağlıyormuş kafayı :) uyuşturuyo ağrıyı rahatlıyorum diyo.. Ben bilmem denemedim denersem yazarım..

🌸🌸🌸

Deneme canım cildi tahriş ediyor bana biri boğaz için verdi dıştan sar geçer diye yaptım. Bütün boynum kabardı. Garip bi etkisi var yakıyor gibi cildi.

Deneme canım cildi tahriş ediyor bana biri boğaz için verdi dıştan sar geçer diye yaptım. Bütün boynum kabardı. Garip bi etkisi var yakıyor gibi cildi.

Ayyy tahmin etmiştim ama bu kadarını değil. Pamuğu direk koyma dedi arasına sür dedi ama etki çok fazladır eminimki.. Iyiki denememişim :p

🌸🌸🌸

umarım faydası olur. Arkadaşımın da bi önerisi var. Migreni tutunca pamuğun arasına kolonya döküp birazda karabibrr serpip o pamukları şakaklarına koyup esarpla bağlıyormuş kafayı :) uyuşturuyo ağrıyı rahatlıyorum diyo.. Ben bilmem denemedim denersem yazarım..

������

benim karabibere alerjim ver canım wicks sürüyorum oda çok işe yarıyo şakaklarıma boynuma sırtıma kafamın her yerine sürüyorum resmen ama baya faydalı

Son düzenleme:
Dün yine tahlil veridm b12 eksikliği olabilir dedi doktor bakalım düşükse dodex ampula başlıcam

ay canım nereye verdin kan sen sen mi istiyorsun benden hiç kan tahlili istemediler canım. Inş. Bişey çıkmaz canım..

aile hekimim nisanda alımıştı tüm tahliller yapıldı bu ayda kadın doğumcum istedi aile hekiminde yaptırdım götürdüm doktora b12 im baya düşmüş 3 günde 1 tane dodex yaptıracam iğneyi oldum olası hiç sevemedim ben yawww

demirimde düşmüş sabah akşama çıkardı doktor kan ilacımı ikiz olduğu için diyor doktor düşüşün sebebine

aile hekimim nisanda alımıştı tüm tahliller yapıldı bu ayda kadın doğumcum istedi aile hekiminde yaptırdım götürdüm doktora b12 im baya düşmüş 3 günde 1 tane dodex yaptıracam iğneyi oldum olası hiç sevemedim ben yawww

demirimde düşmüş sabah akşama çıkardı doktor kan ilacımı ikiz olduğu için diyor doktor düşüşün sebebine

Canım geçmiş olsun. Mecbur seviyoruz iğneleri ilaçları falan. İnş. sağlık bir şekilde kucağımıza alırız. Sonra ilaçlardan kurtuluruz. :nazar:

X