2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Benim de 2-3 hafta önce geçti canım, aynı durumdaydım. Ilk geçtiğinde gece bile kalkıp birşeyler yiyordum. Şimdi de iyi yiyorum ama abartmıyorum.

Dikkat etmemiz lazım ama sürekli midem kazınıyor içimde iki canavar var sanırım :))
Bu arada cinsiyetleri belli olan arkadaşlar yavaştan isim düşüncelerimizi de paylaşalım.. Şimdiden bakıyorum ben de.. Fikirlerimizi alalım..

🌸🌸🌸

Dikkat etmemiz lazım ama sürekli midem kazınıyor içimde iki canavar var sanırım :))
Bu arada cinsiyetleri belli olan arkadaşlar yavaştan isim düşüncelerimizi de paylaşalım.. Şimdiden bakıyorum ben de.. Fikirlerimizi alalım..

🌸🌸🌸

Canım bir kız bir erkek dediler. Eşim Erkek Tugay kız ise dolunay olsun istiyor. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inş.

Merhaba kızlar bugün ikili test sonucumu almaya gittim iyi çıkmış çok şükür gitmişken bebeklerimi görmek istiyorumdedim doktora daha önce iki erkek demişlerdi bugün bi kız bi erkek dedi çok mutlu oldum Allahım sağlıkla kucağımıza aldığımız günleride göstersin hepimize

Merhaba kızlar bugün ikili test sonucumu almaya gittim iyi çıkmış çok şükür gitmişken bebeklerimi görmek istiyorumdedim doktora daha önce iki erkek demişlerdi bugün bi kız bi erkek dedi çok mutlu oldum Allahım sağlıkla kucağımıza aldığımız günleride göstersin hepimize

Ayyyy ne güzel. Kesin mi bu sefer deseydin . Maşallah.. E sen de isimleri yaz bakalım.. :)

🌸🌸🌸

inşallah canım güzel haberlerle gel. Bencede sor ama genelde diyorlar biz yapamıyoruz diye. Sen cinsiyetlerini öğrenebilmişmiydin?

yok canım öğrenemedim cinsiyetleri eşimin acil işi çıktı tek gidecem kontrole belki bana süpriz yaparlar gösterirlerrr

merhaba kızlar bugün ikili test sonucumu almaya gittim iyi çıkmış çok şükür gitmişken bebeklerimi görmek istiyorumdedim doktora daha önce iki erkek demişlerdi bugün bi kız bi erkek dedi çok mutlu oldum allahım sağlıkla kucağımıza aldığımız günleride göstersin hepimize

amin canım inşallah sağlıcakla kavuştursun rabbim bizi kuzucuklarımıza

biz de doruk-duru , aras-asya çok seviyoruz ama daha kesinleşmedi cinsiyetler. Tahmini söyledi. Asya da bikaç arkadaşımın kızı ama :KK43:

🌸🌸🌸

melis ismide çok hoşuma gidiyo benim iki isim koyamak güzel oluyo tek isimden

canım bir kız bir erkek dediler. Eşim erkek tugay kız ise dolunay olsun istiyor. Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder inş.

çok güzel isimler canım biz eşimle anlaştık erkek olursa birine eşimin ismini kız olursa benim ismimi koyacaz atilla tuğra ve kadir ege olacak erkek olursa atilla eşimin adı:KK9: Kız olursa melis ve tuğçe isimlerini düşünüyoruz

Biz de Doruk-Duru , Aras-Asya çok seviyoruz ama daha kesinleşmedi cinsiyetler. Tahmini söyledi. Asya da bikaç arkadaşımın kızı ama :KK43:

🌸🌸🌸

Kesinleşir inşallah. İki isimlerlerde güzel. Allah hayırlısı ile nasip kucağımıza almayı nasip eder inş.

ben biraz fazla yediğimde çok rahatsız oluyorum canım bulantım arada bi yokluyo yine ama bu ara baş dönmeleri başladı bende
Aynen canım benşmde midem bulanıyor hala her sabah çıkarıyorum. Bide bu hafta arada burnum kanamaya başladı 2 kere burnum kanadı. Halsizlikte var işteyim ama çok zorlanıyorum.

yok canım öğrenemedik daha cinsiyetleri :KK50::KK50:

çok güzel isimler canım biz eşimle anlaştık erkek olursa birine eşimin ismini kız olursa benim ismimi koyacaz atilla tuğra ve kadir ege olacak erkek olursa atilla eşimin adı:KK9: Kız olursa melis ve tuğçe isimlerini düşünüyoruz

İnşallah öğrenirsin canım yanlış hatırlamıyorsam bugün doktora gidicektin haber et bizi. İsimleride çok güzel düşünmüşsünüz. Allah isimleri ile mutlu etsin inş. bebeklerimizi.

Aynen canım benşmde midem bulanıyor hala her sabah çıkarıyorum. Bide bu hafta arada burnum kanamaya başladı 2 kere burnum kanadı. Halsizlikte var işteyim ama çok zorlanıyorum.

İnşallah öğrenirsin canım yanlış hatırlamıyorsam bugün doktora gidicektin haber et bizi. İsimleride çok güzel düşünmüşsünüz. Allah isimleri ile mutlu etsin inş. bebeklerimizi.

Benim de iki defa burnum kanadı ama normalmiş telaş yapma. Bikaç defa da bayıldım tansiyon düştü. Sonra her akşam çarpıntım oluyo çok fena .. Ama hepsi normalmiş :)

🌸🌸🌸

Ayyyy ne güzel. Kesin mi bu sefer deseydin . Maşallah.. E sen de isimleri yaz bakalım.. :)

🌸🌸🌸

Özge hanım baktı bu kez çokta üstelemedim ama doğrudur inşallah Erkek mehmet ya da Mete kız olursa Ece Pelin diye düşünmüştük ama bakalım daha güzelini bulursam değiştirebiliriz

Özge hanım baktı bu kez çokta üstelemedim ama doğrudur inşallah Erkek mehmet ya da Mete kız olursa Ece Pelin diye düşünmüştük ama bakalım daha güzelini bulursam değiştirebiliriz

Maşallah. Özge hanım da çok iyi bi doktor çok samimi. Eğer ikiz olmasaydı ona devam ederdim açıkcası ama ikiz olunca Turgut beye güvenim tam.iki isim de çok güzel.. Pelin özellikle çok severim.

🌸🌸🌸

X