2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Nasılsınız nasıl gidiyo ben nöbetçiyim bugün beni acayip sıcak basmaya başladı çukurovanın sıcağındanmı anlamadım klimanın altında yatıyorum sabaha kadar eşim ben üşüyorum diyo:KK53::KK53: Ben yanıyorummmm sizde böylemisiniz yinede hamileliğin son ayları sonbahara denk geliyo

Kizlar gobusleriniz ne alemde ya benim aksama dogru kocaman oluyo sabah kalkiyorum dumduz hic hamile gibi degilim 4aylik olcaklar cikmamasi normalmi?

Sabah rahatsizlandım ekg çektirdim acayip çarpıntım vardı sıkıntı geliyordu ekg m iyi çıktı allaha şükür kadın doğumcumla görüştüm kan hacim fazlalığından olur dedi b12 ekslikliğindende olur dedi

16+4 günlüğüz canım

Aramızda 4 gün var. Biz de bugün tam 16 :) aynı sıkıntıları yaşıyoruz hepimiz. Burdan sizinde aynı şeyleri yaşıyo olduğunuzu okuyunca içim rahatlıyo. Benim de çok oluyo çarpıntım hele akşamları daha fazla. Bugün yine burnum kanadı :KK43:

🌸🌸🌸

Merhaba kızlar, Demir hapını kullandığımdan beri tuvalete çok zor çıkıyorum. 2 gündür kabızlık yaşıyorum ve sancım çok. Normalde 2 günde bu kadar rahatsız etmezdi. Ikınmaya da çekiniyorum. Bu Demir hapından nefret ettim yani.

merhaba kızlar, demir hapını kullandığımdan beri tuvalete çok zor çıkıyorum. 2 gündür kabızlık yaşıyorum ve sancım çok. Normalde 2 günde bu kadar rahatsız etmezdi. ıkınmaya da çekiniyorum. Bu demir hapından nefret ettim yani.

demir hapı benide kabız ediyo canım doktorunla görüş kabız etmeyen demir hapları mecut ondan verebilir

Banada demir hapi verdiler ama degerler iyi demisti onun icin duzenli almiyorum, Magnezyum hapida ishal gibi yapiyot ayni zamanlarda almadiktan sonra birbirini iyi dengeliyor,havalar isindikca uyumak eziyet haline geldi vallahi , 25+4 olduk, yarin kontrol var bakalim bebeler ne alemde :) Seker testi var bide :)

Sabah rahatsizlandım ekg çektirdim acayip çarpıntım vardı sıkıntı geliyordu ekg m iyi çıktı allaha şükür kadın doğumcumla görüştüm kan hacim fazlalığından olur dedi b12 ekslikliğindende olur dedi

Canım benimde kalp çarpıntım var kötü oluyorum doktora gitmedik daha bende gitmek istiyorum yoruluyorrum. Uykum var işe gitmek istemiyorum.

Banada demir hapi verdiler ama degerler iyi demisti onun icin duzenli almiyorum, Magnezyum hapida ishal gibi yapiyot ayni zamanlarda almadiktan sonra birbirini iyi dengeliyor,havalar isindikca uyumak eziyet haline geldi vallahi , 25+4 olduk, yarin kontrol var bakalim bebeler ne alemde :) Seker testi var bide :)

Ben daha sadece elevit kullanıyorum. Evet havalar ısındıkça herşey zorlaşıyor.

canım benimde kalp çarpıntım var kötü oluyorum doktora gitmedik daha bende gitmek istiyorum yoruluyorrum. Uykum var işe gitmek istemiyorum.

dün nöbetçiyidk varya ne kadar zor gedl akşamda miğrenim tuttu serum yaptırdık gece 2 ydi eve geldiğimizde şuan o kadar yorgunumki anlatamam

banada demir hapi verdiler ama degerler iyi demisti onun icin duzenli almiyorum, magnezyum hapida ishal gibi yapiyot ayni zamanlarda almadiktan sonra birbirini iyi dengeliyor,havalar isindikca uyumak eziyet haline geldi vallahi , 25+4 olduk, yarin kontrol var bakalim bebeler ne alemde :) seker testi var bide :)

canım demir hapını düzenli al birden düşüyo değerler sonra sıkıntı olmasın

Ayyy tahmin etmiştim ama bu kadarını değil. Pamuğu direk koyma dedi arasına sür dedi ama etki çok fazladır eminimki.. Iyiki denememişim :p

🌸🌸🌸

Esilacim nasılsın canım. Cinsiyetler belli oldu mu? Bişey sorcam sana. Hamile kiyafeti işini nasıl hallediyorsun? Güzel hamile pantolonu alabileceğim biyer biliyor musun?

esilacim nasılsın canım. Cinsiyetler belli oldu mu? Bişey sorcam sana. Hamile kiyafeti işini nasıl hallediyorsun? Güzel hamile pantolonu alabileceğim biyer biliyor musun?

tatlım ben lcw dan aldım çok hoş rekleri var ve çok rahatlar ben memnun kaldım

canım demir hapını düzenli al birden düşüyo değerler sonra sıkıntı olmasın

Allah gostrrmesin vallahi duzenli almiyirum doktor vitamin mide yakiyo deyince verfi diye belki kan degerlerine gore vermedi icin sallamadim, ama alicam ins. Canim tup bebek olunca tedavide zaten bir suru ilac kulmaniyorsun hamilelikte elimden geldince ben hap kullanmak istemiyorum midem parcalaniyor bazen, mide hapini bile almak istemiyorum ama bugun gittimde sorcam doktora, magnezyumda da verdi almadim ben bebekler icin onemli olani keisnlikle kullanmamazlik etmem. Ama iste ne bilem

Esilacim nasılsın canım. Cinsiyetler belli oldu mu? Bişey sorcam sana. Hamile kiyafeti işini nasıl hallediyorsun? Güzel hamile pantolonu alabileceğim biyer biliyor musun?

Canım bugün gittim Turgut beye bu seferde iki kızın olcak dedi çok mutlu oldum uçuyorum :) biri kesin de diğeri de bi sürpriz olmazsa kız dedi. Artık iyyim çok şükür ki.. Canım ben meysu outlet lcw da çok çeşitli pantolon gördüm ordan aldım. Bi de 27 Mayıs cad tarafında Orkide hamile giyim var orda çok var. Bir de meydanda annesi hamile var orası da çok pahalı ve çok çeşit yok. Ca nın ve defacto nın hamile reyonları var. Buralarda bulabilirsin. Senin ne kadar oldu? Cinsiyetler belli mi?

🌸🌸🌸

X