2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Canım bugün gittim Turgut beye bu seferde iki kızın olcak dedi çok mutlu oldum uçuyorum :) biri kesin de diğeri de bi sürpriz olmazsa kız dedi. Artık iyyim çok şükür ki.. Canım ben meysu outlet lcw da çok çeşitli pantolon gördüm ordan aldım. Bi de 27 Mayıs cad tarafında Orkide hamile giyim var orda çok var. Bir de meydanda annesi hamile var orası da çok pahalı ve çok çeşit yok. Ca nın ve defacto nın hamile reyonları var. Buralarda bulabilirsin. Senin ne kadar oldu? Cinsiyetler belli mi?

🌸🌸🌸

Gözün aydın canım. Biz 12 hafta olduk henüz belli değil.haftaya gidecez. Ama rüyamda biri kız diyorlardı :) annesi hamileye baktım canım.bişey yok orda. Orkide iç giyim vardı orda biyerde hamile giyim de mi varmış.onu bilmiyordum.Lc de bitane begendim canım.bedenimi bulursam onu alacam.meysuda baya uzak bize.foruma falan bakayım da.inşallah bulurum

Slm kızlar nasıl gidiyor hamilelik ben 15. Haftaya girdim iki gündür otururken kalkarken yatakta sağa sola dönerken karnımın altında bi rahatsızlık hissi var ağırlık hissediyorum sizde de var mı böyle şeyler bebek hareketleri desem böyle olmaz herhalde nedir bu kızlar ya;(((

Slm kızlar nasıl gidiyor hamilelik ben 15. Haftaya girdim iki gündür otururken kalkarken yatakta sağa sola dönerken karnımın altında bi rahatsızlık hissi var ağırlık hissediyorum sizde de var mı böyle şeyler bebek hareketleri desem böyle olmaz herhalde nedir bu kızlar ya;(((

Canim benimde oldu buyuyorlara büyüdükçe alta baskı yaparlar dedi. Hatta kaşık ağrılarım var. Vajinaya saplanan ağrılarımlar. Dikkat et canim.

slm kızlar nasıl gidiyor hamilelik ben 15. Haftaya girdim iki gündür otururken kalkarken yatakta sağa sola dönerken karnımın altında bi rahatsızlık hissi var ağırlık hissediyorum sizde de var mı böyle şeyler bebek hareketleri desem böyle olmaz herhalde nedir bu kızlar ya;(((

canım rahim baskı yapıyo ondan bendede oluyo hatta artışta bebişler büyüdükçe

canim benimde oldu buyuyorlara büyüdükçe alta baskı yaparlar dedi. Hatta kaşık ağrılarım var. Vajinaya saplanan ağrılarımlar. Dikkat et canim.

beni acayip sıcak basmaya başladı kızlar iştahımda yok buralar yemek yiyince çok rahaysız oluyorum dün abimlerle bile oturamadım eve dönmek zorunda kaldım bi duş aldım klimayı açtım uyunuş kalmışım eşim aramış duymamışım bile:KK76::KK76: Bişe oldu zannettim korktumm diyooo

beni acayip sıcak basmaya başladı kızlar iştahımda yok buralar yemek yiyince çok rahaysız oluyorum dün abimlerle bile oturamadım eve dönmek zorunda kaldım bi duş aldım klimayı açtım uyunuş kalmışım eşim aramış duymamışım bile:KK76::KK76: Bişe oldu zannettim korktumm diyooo
Valla benimde canım bişey yemek istemiyor. Ama meyve yiyorum. Sanırım o kilo yaptı 1 kilo almışım. Klimada çarpıyor diyorlar canım dikkat et. Sen kaçıncı haftada doğum iznine ayrılacaksın canım..

valla benimde canım bişey yemek istemiyor. Ama meyve yiyorum. Sanırım o kilo yaptı 1 kilo almışım. Klimada çarpıyor diyorlar canım dikkat et. Sen kaçıncı haftada doğum iznine ayrılacaksın canım..

canım doktor 30. Haftada rapor verecez dedi yasal iznim o zaman başlıyormuş doğumdan önce 10 hafta doğumdan sonra 8 hafta imiş kızımda çok rahattım doğuma kadar çalışmıştım ama bu gebeliğim ağır ilerliyor ikiz olduğundan herhalde günler ne gösterir hiç bilmiyorum canım valla

günaydın kızlar...

oohh be bir ikiz sahibi anneler sayfası daha geçmişi bir okuyayımda geleyim bari... benimde ikiz kızlarım geliyor nisa ve ada... hepimize Allah kolaylık versin...

Nasılsınız nasıl gidiyo ben nöbetçiyim bugün beni acayip sıcak basmaya başladı çukurovanın sıcağındanmı anlamadım klimanın altında yatıyorum sabaha kadar eşim ben üşüyorum diyo:KK53::KK53: Ben yanıyorummmm sizde böylemisiniz yinede hamileliğin son ayları sonbahara denk geliyo

bende antalyadayım klimasız durmuyoruz iş yerinde akşamdan sabaha evde her daim klimadayım. ama üstüme birşeyler almaya özen gösteriyorum en azından uyurken... inşallah çarpmaz... ben normalde klima sevmezdim olabildiğince kapatırdım saatiyle çalıştırırdım. ama bende çok sıcaklıyorum tatlım artık direk karşısında yatıyorum sabaha kadar da çalışıyor :26:

Umarım faydası olur. Arkadaşımın da bi önerisi var. Migreni tutunca pamuğun arasına kolonya döküp birazda karabibrr serpip o pamukları şakaklarına koyup esarpla bağlıyormuş kafayı :) uyuşturuyo ağrıyı rahatlıyorum diyo.. Ben bilmem denemedim denersem yazarım..

🌸🌸🌸

bende de migren derdi var yaklaşık 3 aylıkken bir migren krizi atlattım 5 gün çektim 2 kez acile gittim. metpamid içerikli serumlarla rahatlatmaya çalıştılar baktılar olmuyor son gün artık 1 lik morfin verdilerde kendime biraz geldim... doktorlar sıkı sıkı tembihledi ağrı gelmeye başladığı an minoset almaya başla günde 6 taneye çıkabilirsin dedi. bende ondan beri ağrı gelecek gibi hissetsem başlıyorum minosete 2 saat arayla minoset hemen kafamı soğuk suyla yıkayıp sarıyorum gözlerime kadar yatıyorum sessiz bir yerde en fazla 2. minoseti aldım kurtardım. inşallah hamileliğimiz boyunca migren bize uğramaz çok kötü birşey yaaa birde hamilesin diye ilaç veremiyorlar :KK5:

benim cimcimede 2011 temmuz doğumlu annem bakıyo kıza evi yakın tuttuk onun için ev sahibi kadınla anlaşamıyorum seviyemiz tutmuyo kesin taşınacaktım bu sene ama ikizler olunca taşınamıcaz gibi ikizlere bakıcı bakacak elaya nenesi bakacak hen annem bakıcıyıda arada kontrol eder diye düşünüyoruz eşimle bakıcı 3 üne birden bakamaz zaten kafam o kadar karışıktı eşim bi sene daha sabret diyo ne yapsam kızlar :44:

bencede sabret bu bebiş bakımı çok zor birşey benim annemde taaa antepten antalyaya taşınacak zaten havasını sevmiyor buranın ne yapsa bilmiyor aynı evde kalamam diyor kiralık bulacağız... bende o konuda karışık ötesiyim. sen sakin ol hiç sesini çıkarma ev sahibine aman gaza gelipte onla ipleri koparma

bencede sabret bu bebiş bakımı çok zor birşey benim annemde taaa antepten antalyaya taşınacak zaten havasını sevmiyor buranın ne yapsa bilmiyor aynı evde kalamam diyor kiralık bulacağız... bende o konuda karışık ötesiyim. sen sakin ol hiç sesini çıkarma ev sahibine aman gaza gelipte onla ipleri koparma

Benim kayın valide bakacak ama şu lohusalık dönemimde annemin yanında olmasını istiyorum. Çünkü kayın validem kendi doğrularını yaptırmaya çalışan cinsten. Zaten dün ona sinir oldum eşimlede kavga ettim gece hiç uyumaadım.

günaydın kızlar...

oohh be bir ikiz sahibi anneler sayfası daha geçmişi bir okuyayımda geleyim bari... benimde ikiz kızlarım geliyor nisa ve ada... hepimize Allah kolaylık versin...

Oh maşallah isimler konmuş bile :) Benimde iki oğlum olacak inşallah.isim konusunda hiç bir fikrim yok henüz...

bende de migren derdi var yaklaşık 3 aylıkken bir migren krizi atlattım 5 gün çektim 2 kez acile gittim. metpamid içerikli serumlarla rahatlatmaya çalıştılar baktılar olmuyor son gün artık 1 lik morfin verdilerde kendime biraz geldim... doktorlar sıkı sıkı tembihledi ağrı gelmeye başladığı an minoset almaya başla günde 6 taneye çıkabilirsin dedi. bende ondan beri ağrı gelecek gibi hissetsem başlıyorum minosete 2 saat arayla minoset hemen kafamı soğuk suyla yıkayıp sarıyorum gözlerime kadar yatıyorum sessiz bir yerde en fazla 2. minoseti aldım kurtardım. inşallah hamileliğimiz boyunca migren bize uğramaz çok kötü birşey yaaa birde hamilesin diye ilaç veremiyorlar :KK5:

Ben de parol alıyorum ama hiç almasam da aynı biliyosun. Çok şükür ki bi iki haftadır iyyim. Bu arada hşg sayfamıza :)

🌸🌸🌸

Kızlaarrrr İdil ismi nası? Bu birinci soru .. Ikincisi de İdil e uygun kız ismi ne var bulamadım :KK43: eşim İdil bulmuş benim De hoşuma gitti.. Size sormak istedim..

🌸🌸🌸

Ben de Cuma doktora gidicem. Karnım baya büyüdü kızlar bayadır hamile pantolonu ve tayt giyiyorum. İç çamsşırlarımı da değiştirdim, hamileler için olandan aldım.dar giymeyin bebeğe baskı yapıp gelişimine engel oluyormuş. Bu arada şeker yüklemesi ne zaman yapılıyor. TV de Karatay sakın şeker yüklemesi yaptırmayın diyor, bebeğini seven sağlığını düşünen yaptırmasın diyor. Bi araştırın kafam karıştı. Magnezyum dasporal başladım doktora sorup. Dizlerimin acısından ve ağrısından duramıyordum. Bu arada hangi durumlarda endişelenmeliyiz önlem almalıyız.tecrübeli olanlar bi anlatsa. Her ağrıda aklım çıkıyor bişey olcak diye. Bi de doktorlar devamlı sol tarafa dönük yatın, sağa ve sırt üstü yatmayın diyor. Bu da çok zorluyor.

Ben de Cuma doktora gidicem. Karnım baya büyüdü kızlar bayadır hamile pantolonu ve tayt giyiyorum. İç çamsşırlarımı da değiştirdim, hamileler için olandan aldım.dar giymeyin bebeğe baskı yapıp gelişimine engel oluyormuş. Bu arada şeker yüklemesi ne zaman yapılıyor. TV de Karatay sakın şeker yüklemesi yaptırmayın diyor, bebeğini seven sağlığını düşünen yaptırmasın diyor. Bi araştırın kafam karıştı. Magnezyum dasporal başladım doktora sorup. Dizlerimin acısından ve ağrısından duramıyordum. Bu arada hangi durumlarda endişelenmeliyiz önlem almalıyız.tecrübeli olanlar bi anlatsa. Her ağrıda aklım çıkıyor bişey olcak diye. Bi de doktorlar devamlı sol tarafa dönük yatın, sağa ve sırt üstü yatmayın diyor. Bu da çok zorluyor.

Canım mrb. Ben de aynı durumdayım kıyafet konusunda karnım bildiğin 6 aylık :) şeker konusunu soracaktım ben de. Kontrolde 24. hafta gel şeker yüklemesi yapacaz dedi. Ama ben de teteddüylüyüm. Henüz araştıramadım da..

🌸🌸🌸

bende antalyadayım klimasız durmuyoruz iş yerinde akşamdan sabaha evde her daim klimadayım. Ama üstüme birşeyler almaya özen gösteriyorum en azından uyurken... Inşallah çarpmaz... Ben normalde klima sevmezdim olabildiğince kapatırdım saatiyle çalıştırırdım. Ama bende çok sıcaklıyorum tatlım artık direk karşısında yatıyorum sabaha kadar da çalışıyor :26:

aynen valla tatlım bi çarşaf alıyorum karnımı örtüyorum sadece

benim kayın valide bakacak ama şu lohusalık dönemimde annemin yanında olmasını istiyorum. çünkü kayın validem kendi doğrularını yaptırmaya çalışan cinsten. Zaten dün ona sinir oldum eşimlede kavga ettim gece hiç uyumaadım.

benimde annem aynı canım kendi bildiği doğru ne kadar sinir olmuşrum kızım doğduğunda bu sefer hiçkimseye demicem gel yanımda kal diye belki ablam gelirse onla aynı kafadanız çünkü

X