2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Canim ilk uc ay cok ayakta durma cok yorulma cok yurume.bizimkiler tup ve ikiz rahime zaten agir geliyo.ikiz gebelik zaten direk riskli grupta oluyo .sen bosver doktorlar oyle diyo sonra benim8.hafta lekelenmem oldu ve tekrar yataga dondum cok sukur suan bi sikinti yok her hafta kontrole gidiyorum bebislerin keyfi yerinde ama bosuna huzursuz edersin kendini

Şu an nası vicdan yapıyorum anlatamam. Çok bencilce davrandım sırf kendi psikolojim düzelsin diye onları riske attım. Ama doktorum da da var hersey serbest yok dikkat etme vs. O kadar sıradan davranıyo ki sanki ben her sene doğuran bi kadınım.
Zaten zar zor doğuruyoz ck ck ck 😃😃

🌸🌸🌸

Günaydın arkadaşlar benim bi buaniiyor bi bulanmiyor. İşe gittiğim için çok bulansin istemiyorum . Ama onlar sağlıklı olsun herşeyi çekerim

Zeyy buraya yaz mutlaka yarın ..

🌸🌸🌸

Kızlar doktora gittim çok şükür iyiler biri 5.30 cm biri 4.67 cm boyunda ense kalınlıklarıda 1.8 miş..Kan testide aldı alalım yinede güvenli tarafta olalım dedi aMa bişey ifade Etmiyor bence..tek yumurta mı.çift mi bişey diyemem dedi...

hadi gözün aydın canım...sağlıkla daha da büyüsünler inşallah

Hadi canim gozun aydinn bakalim masallah kuzularina gayet sagliklilar.benimde ikili test usg temiz kanda verdim o da temiz cikti merak etme hersey yolunda annesi

Oyyyy severim maşallah. Gözün Aydın canım.. Allah sağlık versin kuzulara..

🌸🌸🌸

hadi gözün aydın canım...sağlıkla daha da büyüsünler inşallah

Hadi canim gozun aydinn bakalim masallah kuzularina gayet sagliklilar.benimde ikili test usg temiz kanda verdim o da temiz cikti merak etme hersey yolunda annesi

Oyyyy severim maşallah. Gözün Aydın canım.. Allah sağlık versin kuzulara..

🌸🌸🌸

sağolun kızlar Allah'a çok şükür darısı sizin başınıza...
yalnız bu gidişle 1.5-2 aydan önce cinsiyeti öğrenemiycez

Günaydın arkadaşlar benim bi buaniiyor bi bulanmiyor. İşe gittiğim için çok bulansin istemiyorum . Ama onlar sağlıklı olsun herşeyi çekerim

Canım bebeişlerini duymuşsun. Hayırlı olsun ? Tam ne kadarlıkken duydun? Ben de haftaya gitcem de hangi gün gitsem diye.. Bana kalsa hemen pzt gitcem ama ya duyamazsam...

🌸🌸🌸

Kizlaarrr bende yarin gidicem kontrole ins.kalp atislarini duyariz cok heyecanliyimmmm:)

Kızlar dün üç aile yemekte misafirim wardı. Eşim ana yemeği yaptırdı salatayı da yaptı ben öpem ve bikaç çeşit salata yaptım. Miadı de hiç durmadı hepsi çalıştı walla bana bişe yaptırmadılar ama ona rağmen belim kopuyo yani şimdi..

🌸🌸🌸

Senin enerjin artık bebişlerine gidiyor tabi canım. Yorulman normal. Ben ev azıcık kalabalık olsa konuşmaktan yoruluyorum. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…