2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

ben de öyle istiyorum canım.o yüzden kendi doktorumu bırakmadım.sadece 2 ay tatilde tabi gidebilirsem o süreçte kendime doktor bulacağım...Bütün dualarına da amin diyorum canım...inşallah her şey sağlıkla geçer.

aynen dedigini yaptim cnm o bile ise yaramadi dru aradim duphalac diye bir surup verdi onu ictimde oyle rahatladim sabah aksam ic dedi ama insan tedirgin oluyo acaba zararlimidir diye cok kotu oldugum zamanlarda iceyim diyorum

güvenle içebilirsin canım şurubu

Sen ne kadarlıksın canım? Ben de bi iki hafta öncelerde öyleydim. Heyecandan heralde diyodum. Henüz ikiz fikrine alışamamıştım :)

🌸🌸🌸

Ben 11+5 haftalığım canım. Ama ben 6 haftadan itibaren uyuyamıyorum geceleri. Kusmalarımda öyle Allahtan gün içinde olmuyorum işe gidiyorum çünkü olursam herhalde çalışamazdım.

Merhaba kızlar sayfayı takipteyim pek yazmasamda bugün kontrolüm vardı 8+5 deyiz bebeklerimin biri önde diğeri arkada öndekini çok net gördüm lakin arkadaki net değildi kalp atışı var ama korktum biraz doktorumda benim arka arkaya yazdığım felaket senaryolarına itafen kötüyü çağırmayın dedi paranoyak oldum resmen ya ne zormuş bu tüp işi;(((

Canım tekrar mrb hşg kendi kendini üzme boşuna onlar şimdiye kadar sana sıkı sıkı tutunmuşlar ki hiç bişecik olmaz sen yeterki rahat ol..

🌸🌸🌸

Canım tekrar mrb hşg kendi kendini üzme boşuna onlar şimdiye kadar sana sıkı sıkı tutunmuşlar ki hiç bişecik olmaz sen yeterki rahat ol..

🌸🌸🌸

Slm ikiz anneleri oncelikle Rabbim sagsalim dogurup buyutmenizi nasip etsin bebislerinizi bende transfer sonucuu brkliyorum 8. Gunum iki embryo konuldu yalniz korkuyorum adet sancım var 2 gündür sizlere sormak istediğim acaba böyle olup pozitif sonuç alan varmi bir de kaçıncı gün öğrendiniz kusura bakmayın çok soru sordum :)

amin cnm inş.Ben doğal yolla ikiz bebeklerime hamile kaldım ama adet sancısı gibi sancılarım oldu.Ben adet günümü 1 gün geçe evde kendim test yaptım.Sonuç pozitifti.İnşaallah hamilesindir.

amin cnm inş.Ben doğal yolla ikiz bebeklerime hamile kaldım ama adet sancısı gibi sancılarım oldu.Ben adet günümü 1 gün geçe evde kendim test yaptım.Sonuç pozitifti.İnşaallah hamilesindir.

Tesk ederim cok saol cvp verdiin icin inss vardir inss artik catliycm meraktan

Benim adet sancım olmadı ama transfer sonrası 9 gün kanamam oldu apar topar doktora gittik orda öğrendim benimkide 2 tane 8. Gün embriyosuydu

Benim adet sancım olmadı ama transfer sonrası 9 gün kanamam oldu apar topar doktora gittik orda öğrendim benimkide 2 tane 8. Gün embriyosuydu

Neee mybaby senin 8.gün mü?? Ilk kez duydum walla... Niye 8.günü beklediler acaba...??

🌸🌸🌸

Amin canım saolasın. Ben 8. Gün idrar testinde silik çizgi gördüm 9.gün kan değerim 145 di canım.

🌸🌸🌸

Neee mybaby senin 8.gün mü?? Ilk kez duydum walla... Niye 8.günü beklediler acaba...??

🌸🌸🌸
.

Ayyyy ne sekizi ya walla bende ilk kez duydum yanlış olmuş 3. Gün diyecektim 8 hücreliydi ya bu çocuklar insana eZber bozdurur ya kafam gitti bugün altta kalan bebeğime

.

Ayyyy ne sekizi ya walla bende ilk kez duydum yanlış olmuş 3. Gün diyecektim 8 hücreliydi ya bu çocuklar insana eZber bozdurur ya kafam gitti bugün altta kalan bebeğime

Dedim seninkini direk fetüs olarak yerleştirmişler. Doktor bişe dememiş işte risk filan sen niye takılıyosun.. O büyüdükçr çıkar üste :))

🌸🌸🌸

Dedim seninkini direk fetüs olarak yerleştirmişler. Doktor bişe dememiş işte risk filan sen niye takılıyosun.. O büyüdükçr çıkar üste :))

🌸🌸🌸

;))) öyle olmuş valla doktor bişey diyemedi ki ben tüm kötü olasılıkları sıraladım turgut bey değildi önceki gebeliğimde kürtajını yapan doktora gittim bugün o da hassasiyetimi bildiğinden yorum yapmadı pek yoksa turgut beyin rahatlığını bilirsin kanamam var diye gidiyorum normal hayatınıza devam edin çocuk kanmayla düşmez deyip gönderiyor ama seviyorum o rahat hallerini

slm kızlar bir müddetdir giremedim en son doktor kontrolüme gittiğimde iki tane minik prensesimin:108::108lacağını öğrendim Rabbime sonsuz şükürler olsun bugünleri gösterdi bize. çok şükür şimdilik herley yolunda rahim ağzı da ölçüldü 3,2 çıktı Rabbim herkese bu mutluluğu yaşatsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…