2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Kizlar bebislerinizim tirnaklarini kesiyomusunuz? Ya ben her seferinde etini kesiyorum bugun bebegim agladi kanadi birazcikta:KK43: icim parcalandi .cokta cabuk uzuyo en iyisi eldivenleri cikarmamak sanirim
Canım normal cit cit tırnak makasıyla değilde elişi makası şeklindeki tırnak makasiyla kesmeyi dene. Onla Daha kolay gibi. Ben denedim de daha tam kesmedim. Baya uzadı tırnakları.eldivenleri cikartmiyorum hiç

Canim benim sutum fazla değil. 10 dk emiyolar sonra mama veriyorum. Uyurken mutlaka memede uyuyorlar.
Bugün tartildik 45 günlük olduk. 4250-4750 olmuşlar. Çok şükür.
Maşallah canım. Benim de sütüm az canım. oğlum yine emip memede uyuyor ama doymuyor.kizimsa zorla azcık emiyor
memeyle kavga ediyor resmen.direk mama istiyor sabredemiyor. Oğlum Emerken bol geliyor süt. Kendiliğinden akıyor ağzına. Ama pompaya gelince çok sagamiyorum.akış hızı arttı ama hemen duruyor.

Kefirin gaza faydasi mi varmis. Ben de iceyim o zaman. Benim bebeklerim de uc aylik. Kayinvaldemle ben de altli ustlu oturuorz. Daha bebisler uc gunlukken yaptigi cok bilmisliklerden dolayi kapiyi gosterdim walla. Sabrina hayranm. Kayinvaldem benden kizimi istedi alt katta bakmak icin kiyameti kopardim. Simdi cok zorlaniorm. Biri sagimda biri solumda yatio bakimlari da cok zor. Ama kizimi da baskasinin koynuna veremem. Ilerde bana nie beni ayirdin der. Komsumuzun ikizlerinde boyle bi olaya sahit oldum.
SAÇMALIK KARDEŞLER AYRILIRMI BEN FARKINDALIKLARI ARTSIN DİYE BİRBİRLERİNİ GÖRECEKLERİ ŞEKİLDE YATIRIYORUM BİRBİRLERİNE DOKUNDURUYORUM

Maşallah canım. Benim de sütüm az canım. oğlum yine emip memede uyuyor ama doymuyor.kizimsa zorla azcık emiyor
memeyle kavga ediyor resmen.direk mama istiyor sabredemiyor. Oğlum Emerken bol geliyor süt. Kendiliğinden akıyor ağzına. Ama pompaya gelince çok sagamiyorum.akış hızı arttı ama hemen duruyor.
2.AYIMIZI DOLDORDUK KIZLARIMLA GAZ SIKINTIMIZ FULL DEVAM FARKLI DAMLALAR DENİYORUM 1 AYDIR TEK BAKIYORUM ANNEM ARADA GELİYO BANYO YAPTIRMAYA ANNEM YARDIM EDİYO GECE TEKİM 3 GÜNDÜR AZRAM GECE UYUMUYO ALYAM RAHAT UYUYO SIKINTISI YOK BU YORGUNLUGUN ÜSTÜNE GRİP OLDUMMMM:KK61::KK61::KK61:

Esin destek oldu mu benim eşim annesinin sürati asik olursa bana soruyor kavga mi ettiniz diye zaten şubat 19 da ise basliyorum. Kayinvalide bakacak bakalım ne gibi durumlar gelisecek. Bu arada gerçekten tavsiye ediyorum kefiri. Hem sütün artıyor hemde bebeklere gaz için iyi geliyor.
ÇALIŞMAK ÇOK GÜZEL BİŞEY AMA BÖYLE ZORLUKLARI ÇOK YIPRATICI OLUYO İŞE ERKEN BAŞLAMAK ZORUNDA KALDIM 10 ŞUBATTA BİTİYO NORMALDE İZNİM BAKICI ABLAMIZ ECZANENİN HEMEN YANINDA GİDİP GİDİP EMZİRİYORUM GÖRÜYORUM KIZLARIMI BÜYÜK KIZIMA ANNEM BAKIYO BAZEN VİCDANEN RAHATSIZ HİSSSEDİYORUM KENDİMİ AMA HEP ONLARIN RAHAT Bİ GELECEK SÜRMESİ İÇİN:KK42::KK42::KK42:

Kızlar bugün dr.a gittik.bebeklerim iki buçuk aylık oldular.kizim 5100 oglum 4600 olmuş.yalnız son günlerde bebeklerimin gazı muthis arttı.sab simplex kullan dedi ama işe yarayacagni sanmiyrm.kızımın göbek deliği disardaydi.gobek fıtığı dedi dr.geçermiş medicalden alicam bi kemer varmis onu bagligcaz göbeğine.sizlerde varmı gaz sancısı..çok üzülüyorum kivraniyorlar karşımda
BİZDE GAZDAN MUZDARİBİZZZZZZ HAREKET YAPIYORUZ GAZ ŞURUBU VE DAMLASI KULLANIYORUZ BİDE BAGIRSAK HAREKETLERİ ARTSİN DİYE Bİ ŞURUBA BAŞLADIK

2.AYIMIZI DOLDORDUK KIZLARIMLA GAZ SIKINTIMIZ FULL DEVAM FARKLI DAMLALAR DENİYORUM 1 AYDIR TEK BAKIYORUM ANNEM ARADA GELİYO BANYO YAPTIRMAYA ANNEM YARDIM EDİYO GECE TEKİM 3 GÜNDÜR AZRAM GECE UYUMUYO ALYAM RAHAT UYUYO SIKINTISI YOK BU YORGUNLUGUN ÜSTÜNE GRİP OLDUMMMM:KK61::KK61::KK61:
Bizim de gaz sıkıntımız çok canım. Ikinip duruyorlar ikisi de. Çok zorluyorlar. Popolari acıyor aglıyorlar. Benim de oğlum saatte bir uyanıyor. Sürekli kucakta olmak istiyorlar.yatirinca uyaniyorlar.Gaz için Humana antikolik aldım ama tadını sevmediler. Hele kızım yerken ağlıyordu.yediremedim.çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine.

Kizlar bebislerinizim tirnaklarini kesiyomusunuz? Ya ben her seferinde etini kesiyorum bugun bebegim agladi kanadi birazcikta:KK43: icim parcalandi .cokta cabuk uzuyo en iyisi eldivenleri cikarmamak sanirim

Canım ben hiç takmadim. Zaten nefret ediyorlar. Dikkatlice kesiyoruz. Tabi kanıyor bazen. Ama alismalari lazım.

Fatma seni göremiyoruz Çoktandır. Gecmis olsun.
Bizim gaza Om-x çok işe yaradı, tavsiye ederim.

Bizim de gaz sıkıntımız çok canım. Ikinip duruyorlar ikisi de. Çok zorluyorlar. Popolari acıyor aglıyorlar. Benim de oğlum saatte bir uyanıyor. Sürekli kucakta olmak istiyorlar.yatirinca uyaniyorlar.Gaz için Humana antikolik aldım ama tadını sevmediler. Hele kızım yerken ağlıyordu.yediremedim.çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine.
sağol canım bende mamayı değitirdim aptamıldi bebelac kullanıyorum daha rahatlar

[QU
Fatma seni göremiyoruz Çoktandır. Gecmis olsun.
Bizim gaza Om-x çok işe yaradı, tavsiye ederim.
slm canım bebekler sonra kızım iş derken hiç giremedim omnivit ve colix kullanıyorum çok rahatsız olduklarında spazmo-panalgine fitil uyguluyorum rahatlıyorlar baya

bizimkilere yetmiyor süt emip üzerine mama içiyorlar 5200 ve 4800 kiloları küçük doğan büyüğü geçti maşallah dobişik dobişik oldular:KK11:

Canım normal cit cit tırnak makasıyla değilde elişi makası şeklindeki tırnak makasiyla kesmeyi dene. Onla Daha kolay gibi. Ben denedim de daha tam kesmedim. Baya uzadı tırnakları.eldivenleri cikartmiyorum hiç
ben makasla hiç kesmiyorum banyodan sonra kesilmiş gibi kırılıyo bende elimle alıyorum :KK45:

kızlar bez olarak ne kullanıyorsunuz prima kullanıyorum ben 2 ve 3 numara azra birazdaha dobiş ona büyük bez kullanıyorum realde ve hepsiburada da kampanya var şuanda 123 tane bez 50 tl eşime aldırdım hafta sonu 3 nuaradan 2 paket baktım ürün güzel daha aldıracam kapnya bitmeden stoklamak iyi olacak:KK76::KK76:

kızlar bez olarak ne kullanıyorsunuz prima kullanıyorum ben 2 ve 3 numara azra birazdaha dobiş ona büyük bez kullanıyorum realde ve hepsiburada da kampanya var şuanda 123 tane bez 50 tl eşime aldırdım hafta sonu 3 nuaradan 2 paket baktım ürün güzel daha aldıracam kapnya bitmeden stoklamak iyi olacak:KK76::KK76:

Maşallah canım sana. Biz 3 kisiyiz ancak yetisiyoruz. Sen hem yalnız bakıyorsun hemdecçalışıyorsun.
Benim iznim 28 martta bitecek. Ama raporla dönemi kapatmayı düşünüyorum. 20 gün sonra evime dönüyorum. Tam 8 aydır evimde n ayriyim.
Bende prima kullanıyorum. Saol haber verdiğin icin.

Hayirli olsun canım. Ben önce emzirip ardından 75 cc veriyorum. Bazen daha fazla istiyorlar. 2 saatte bir beslerdim eskiden şimdi kendileri karar veriyor. En fazla 3 saat sürüyor beslenme arası. Nerede doğum yaptın. Mersinde sin dimi?

Serenay83, geçmiş olsun canım. Rabbim şifa versin.
Evet canım mersindeyim form yaşam hstaneainde doğumyaptım

Kızlar nerdesiniz ?kimseler gelmiyor artık. Biz zor günler geçirdik . Ağır grip oldular. Kizim minik olan 2 gün hastanede yattı. Çok şükür şimdilik iyiyiz. Aman dikkat edin kızlar. Virüs kapmislar birinden.

Siz neler yapiyorsun uz?
Öptüm sizi ve minisleri

Serenay83 biz 3.ay yaptiricaz inşallah.
Devlet karşılamıyor. Özel bir aşı. Alıp sağlık ocağında yaptıracak misiz. ..

Kızlar nerdesiniz ?kimseler gelmiyor artık. Biz zor günler geçirdik . Ağır grip oldular. Kizim minik olan 2 gün hastanede yattı. Çok şükür şimdilik iyiyiz. Aman dikkat edin kızlar. Virüs kapmislar birinden.

Siz neler yapiyorsun uz?
Öptüm sizi ve minisleri
Canım biz 3 aylik olduk. Cumartesi günü rotavirus asilarini yaptırdık. Işte ayın 19 ise başlıyorum. Bebisler iyi ugrasiyoruz.

X