2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Kizlar nasilsiniz?

Biz 3 ayi doldurduk cok sukur her gecen gun biraz daha buyuyoruz cok sukur kizlarimdan biri arada bacaklarini titretiyor sizce dra goturmelimiyim bilgisi olan yada ayni seyi yasayan varmi aranizda?

Kizlar nAsliniz?

Biz 3 ayi doldurduk cok sukur her gecen gun biraz daha buyuyoruz cok sukur kizlarimdan biri arada bacaklarini titretiyor sizce dra goturmelimiyim bilgisi olan yada ayni seyi yasayan varmi aranizda?
Kardeşimin oğlunda vardı, dr 3 ayına kadar olması normal demişti. Onun çenesinde ve bacağlnda titreme vardı. Takip et, geçecek büyük ihtimalle. Ne de olsa onlar erken doğmuş çocuklar, belki bir az geç geçer.

Selam kızlar.
yorgunyolcu nasılsın? Hem iş hem bebisler nasıl. ..zorlaniyormusun. ..
Serenay83 masallah canım. Bizimde 2. Ay bitti çok şükür. O konuda hiç bir fikrim yok canım. Ama önemli bişey değildir bence.
Inci fatmaaskin1 redsanem Nerelerdesin?
Yazın arada kızlar. ..

Kizlar ben en cok kilolarinizi merak ediyorum benimkileri bugun kontrole goturdum 25 gunde biri 400 digeri 800 gr almis kilo alimlari yavasladi sizlerde durumlar nasil bugun 3 ay 10 gunluguz 6100-7100 kilolarimiz

Canım maşallah. Biz 2.ay kontrolumuzde 5000-5500 dü. Gün geçtikçe daha sevimli oluyor bu kuzular degil mi?
Kizlar ben en cok kilolarinizi merak ediyorum benimkileri bugun kontrole goturdum 25 gunde biri 400 digeri 800 gr almis kilo alimlari yavasladi sizlerde durumlar nasil bugun 3 ay 10 gunluguz 6100-7100 kilolarimiz

Selam kızlar.
yorgunyolcu nasılsın? Hem iş hem bebisler nasıl. ..zorlaniyormusun. ..
Serenay83 masallah canım. Bizimde 2. Ay bitti çok şükür. O konuda hiç bir fikrim yok canım. Ama önemli bişey değildir bence.
Inci fatmaaskin1 redsanem Nerelerdesin?
Yazın arada kızlar. ..
Canım. Çok değil sütumu sagiyorum iş yerinde ordaki ertezsi gün onu içiyorlar. Eve gidince emziriyoeum. Yalnız çok özlüyorum canım ya bide bebeklerin grup olmuş burunları akıyor sizler nasılsınız

Selam kızlar herkese
bayadır yazamadım.bebişler büyüdüler çok şükür.gece uykulari daha uzun ve kesintisiz.bende uyuyabiliyrm artık.gaz olayıda neredeyse bitti gibi.oglumun gözü capaklaniyordu o geçti.kızımında gobek fıtığı düzeldi.3.ay mucize gibi sıkıntılarımiz azaldı.ve sizde farkindasinzdır büyüdükçe çok tatli oluyorlar.bugün biraz anneme birakip alışverişe çıktım ve gelene kadar cok özledim.calismaya baslayinca nasil dayanicam bilmiyrm.şuan ucretsiz izindeyim sanirim haziran sonuna basliycam işe.cuma günü kontrolumuz var kilolarini yazarım size.Bu arada kızım son zamanlarda aşırı kusuyor inşallah önemli birseyi yoktur.sizler nasilsiniz dogum oncesi kilonuza donebildiniz mi.benim 5 kilo var fazlalık.zayiflamak istiyorum ama yemeyince sütüm azalıyor.ne zaman baslamak lazım diyete bilen varmı

Selam kızlar herkese
bayadır yazamadım.bebişler büyüdüler çok şükür.gece uykulari daha uzun ve kesintisiz.bende uyuyabiliyrm artık.gaz olayıda neredeyse bitti gibi.oglumun gözü capaklaniyordu o geçti.kızımında gobek fıtığı düzeldi.3.ay mucize gibi sıkıntılarımiz azaldı.ve sizde farkindasinzdır büyüdükçe çok tatli oluyorlar.bugün biraz anneme birakip alışverişe çıktım ve gelene kadar cok özledim.calismaya baslayinca nasil dayanicam bilmiyrm.şuan ucretsiz izindeyim sanirim haziran sonuna basliycam işe.cuma günü kontrolumuz var kilolarini yazarım size.Bu arada kızım son zamanlarda aşırı kusuyor inşallah önemli birseyi yoktur.sizler nasilsiniz dogum oncesi kilonuza donebildiniz mi.benim 5 kilo var fazlalık.zayiflamak istiyorum ama yemeyince sütüm azalıyor.ne zaman baslamak lazım diyete bilen varmı
Benim kizim da çok kusmaya başladı
Yavrum doymuyordu çok keyifsizdi. Dr un tavsiyesiyle bebelac kivam arttirici kullanmaya başladık. Kusma azaldı ve kuzumun yüzü gülmeye başladı. Ama şimdi de ishal gibi kaka yapmaya başladı.

Bizde iyiyiz. Ama kizlarimdan birinin balgami var. Ne yapsam fayda etmiyor. Dr zamanla geçer diyor ama ben üzülüyorum. ..
birisi 100-120 cc yerken diğeri en fazla 90 yiyor. Genellikle 75 cc yiyor. Sizin beslenme nasıl kızlar?
Kaç cc yiyorlar ve kaç kilo lar?
Birde rota virüsü aşısı yaptırdı nizmi?

Bizde iyiyiz. Ama kizlarimdan birinin balgami var. Ne yapsam fayda etmiyor. Dr zamanla geçer diyor ama ben üzülüyorum. ..
birisi 100-120 cc yerken diğeri en fazla 90 yiyor. Genellikle 75 cc yiyor. Sizin beslenme nasıl kızlar?
Kaç cc yiyorlar ve kaç kilo lar?
Birde rota virüsü aşısı yaptırdı nizmi?

Ben yaptirdim canim bizimkilerde 90cc anca iciyorlar tombul olan surekli yiyen kizimin son 1 haftadir ciddi derecede istahi azalmisti bekledim gecer diye gecmedi bugun dra goturdum idrar tahlili yapildi ama o idrari alana kadar neler cektim anlatamam meger minik yavrumun idrarinda ileri derecede iltihap varmis antibiyotik tedaviye baslandi 1 hafta sonra tekrar bakilacak dua edin bize kizlar

Serenay83 geçmiş olsun canım. Inşallah düzelir haftaya kadar.
Hasta olmaları ne zor dimi? Rabbim yavrularımı zi korusun. Haberdar et canım.
Kızlar niye yazmiyosunuz? Çok mu meşgul sunuz. .
bebeleri anlatın biraz. .
biz 2 buçuk aylık olduk çok şükür. Sesli gülmeler agular ve sürekli ilgi istemeler başladı. Resmen büyüdü bu şirinler. ..

Kızlar ya benim oğlum tam 4 aylık oldu başını tutamıyor hala.kucağımdayken dik tutuyor fakatbazen geri kayıyor başı.bide yatarken kollarından tutup kendime doğru çekince başı geri kayıyor.tutamıyor yani.ayrıca sürekli yukarı geri bakıyor elimi yada bi engel koyunca bakmıyor.neden böyle oluyor sizinkiler nasıl.ne olur bişeyler yazın

Ben yaptirdim canim bizimkilerde 90cc anca iciyorlar tombul olan surekli yiyen kizimin son 1 haftadir ciddi derecede istahi azalmisti bekledim gecer diye gecmedi bugun dra goturdum idrar tahlili yapildi ama o idrari alana kadar neler cektim anlatamam meger minik yavrumun idrarinda ileri derecede iltihap varmis antibiyotik tedaviye baslandi 1 hafta sonra tekrar bakilacak dua edin bize kizlar
Geçmiş olsun canım.benimde kızım çok kusuyordu dr.a söyledim bizimde iltihap çıktı idrarda.5 gündür kullanıyrz ilacı ama hala kusuyor.ben o verdikleri naylon poşeti eve getirdim.evde yaptı kızım zaten takınca.sonra hemen götürdk 15 dk.da zor olmadı.pzrtsi yine yapıcaz bakalım iyilştmi

Bu arada benimkiler 120 ml yiyorlar genelde.kiloları 15 gün önce 6500 6600 idi.kız kustuğu için az kilo almış.bide kızım sallanmadan uyumuyr.hamak almak istiyrm yada sallanan oyun parkı varmı tavsiyeleriniz

Kızlar ya benim oğlum tam 4 aylık oldu başını tutamıyor hala.kucağımdayken dik tutuyor fakatbazen geri kayıyor başı.bide yatarken kollarından tutup kendime doğru çekince başı geri kayıyor.tutamıyor yani.ayrıca sürekli yukarı geri bakıyor elimi yada bi engel koyunca bakmıyor.neden böyle oluyor sizinkiler nasıl.ne olur bişeyler yazın
Benim oğlumun biride aynı şekilde.hep yukarı doğru bakıyo kafası yan duruyo.doktora sordum bırak nasıl rahat ediyosa öyle dursun bi sorun yok dedi.bizde 113 günlük olduk bu oğlum kafayı hala tam tutamıyo

Bu arada benimkiler 120 ml yiyorlar genelde.kiloları 15 gün önce 6500 6600 idi.kız kustuğu için az kilo almış.bide kızım sallanmadan uyumuyr.hamak almak istiyrm yada sallanan oyun parkı varmı tavsiyeleriniz
Ben hamak beşik aldım her odaya taşınıyo ama benim oğlanlar pek sevmedi sallanarak uyumuyorlar

Canım sağol içimi rahatlattın biraz.benimkiler emiyorlar süt yetmeyince mama veriyrm.günde 3-4 kere.hamak beşik hangisinden kullanıyrsun.ben paşa hamak almayı düşünüyorum ama emin değilim pek
Bunu almış eşim canım.İnternetten şipariş verdi.

Eklentiler

• WP_20150308_001.jpg
    WP_20150308_001.jpg
    103,2 KB · Görüntüleme: 48
X