2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

redsanem bisi oldugunu sanmiyorum canim.
drda sorarsin tabi icin rahat etsin.
yaa kizlarr biz resmen biberon savasi veriyrz.o yuzdn bu ay fazla kiloda almadilr.
ben iki hafta sonra basit ek gida vrticem
meyve suyu yogirt gibi.
20-30 cc beslemkten gina geldi. sutumde nr yapsam yetmiyo.... cok sikici bi durum..
5850-6400 geldiler.

Canim benimde öyle kızim hep kucak istiyr.Sabahtan aksama kadar onlarlayim.hic dinlenme inkanim yok.seninle doğum zamani vs.aynıydı bizim.tabi benimkiler bira daha büyük suan.nasil gelişimleri.
Iyiler şükür canim. Ama kiloları az sanki. Almıyorlar gibi geldi bana. Oğlum emiyor ona pek mama vermiyorum. Kızım hiç emmiyor çok ağlıyor emzirmeye çalışınca. Mamayida cok kusuyor.Benimkiler 5 aralıkta dogdular. Seninkilerle doğum kiloları aynıydı.benim oğlum kızımı geçmişti en son tartildigimizda.Haftaya gidecez kontrole bakalım. benim oğlum esmer kızım sarışın mavi gözlü. Eşimde ben de ela gozluyuz.kızım sürpriz oldu bize. Maviş beklemiyorduK :) hiç bana benzemiyorlar. Sizinkiler nasıl size benziyor mu?

Merhaba kızlar, çocuklu hayat nasıl gidiyor? Bizimki çok yoğun ama çok zevkli gidiyor. Uzun uykusuz gecelerden sonra artık gece uyuyabiliyorum.(maşallah) daha önceleri dönüşümlü bakıyorduk. Geceleri ben bakıyordum sabahtan öğleye uyuyordum. Tüm günü yaşamamış gibi oluyordum. Bu beni inanılmaz stresli yapıyordu. Şimdi rahatladık çok şükür. Benim çocuklar arasında 300 g farkla doğdular fakat şimdi 1300 g fark oluştu. Kızım daha az yiyor. Sağlığımız da çok iyi şükür ki. Geçen sene 3 Nisan'da öğrenmiştim hamile olduğumu, yıldönümü geliyor ve ben Allah'ıma krediyorum bu günleri bana gösterdiği için...

merhaba güzel ikizler ve anneleri
nasılsınız nerelerdesiniz?neden kimse cvp yazmıyor?ben yazmasamda pek sürekli okuyordum ama artık yoksunuz
hangi ikiz arabasını aldınız?hangisi kullanışlı deneyimlerinize ihtiyacım var

merhaba güzel ikizler ve anneleri
nasılsınız nerelerdesiniz?neden kimse cvp yazmıyor?ben yazmasamda pek sürekli okuyordum ama artık yoksunuz
hangi ikiz arabasını aldınız?hangisi kullanışlı deneyimlerinize ihtiyacım var
Canın aldım ben ikiz arabası çok arastidik katlanisi ve kullanımı en rahat baby2go marka biz 600 aldık tavsiye ederim

Kızlar biz 5 aylık olduk 2 hafta sonra kontrolümüzde var kiomizu bilmiyorum. Oğlum sırt üstü yatarken dönüyor. Kızım dönmeye çalışıyorlar ikiside gülücükler saçıyor. Çalışıyorum ama akşam tüm vaktim onlarla iş yapamıyorum hiç sağolsun eşim yardımcı. Kayinvalide geceleri hala bizle kalıyor gitmeye niyeti yok galiba :b bende durum şimdilik bu kadar

Canın aldım ben ikiz arabası çok arastidik katlanisi ve kullanımı en rahat baby2go marka biz 600 aldık tavsiye ederim
Yazamasamda bende takipteyim kizlar bebek arabasi bende arastiriyorum yanyana ve arka arkaya alma konusunda yanyana çok mu hantal olur arka arkaya olanda arkada kalan cok mu dar olur vs..sizin de fikirlerinizi merak ediyorum:KK51:Cennet kokulu bebeklerinizi opuyorum:KK36:

Yazamasamda bende takipteyim kizlar bebek arabasi bende arastiriyorum yanyana ve arka arkaya alma konusunda yanyana çok mu hantal olur arka arkaya olanda arkada kalan cok mu dar olur vs..sizin de fikirlerinizi merak ediyorum:KK51:Cennet kokulu bebeklerinizi opuyorum:KK36:
Canım önlü arka li olanlarda on yatmiyormus sonra internetten baktığımız gibi değil uzun bir araç öndekibebeği müdahale zor oluyormus bire de arka gerçekten dar oluyor. Bence bebek sıkılır. Ben kullanıyorum memnunum

[QUOTE="yorgunyolcu, post: 40549742, member: 3mümkünsenım önlü arka li olanlarda on yatmiyormus sonra internetten baktığımız gibi değil uzun bir araç öndekibebeği müdahale zor oluyormus bire de arka gerçekten dar oluyor. Bence bebek sıkılır. Ben kullanıyorum memnunum[/QUOTE]
Hangi siteden aldim canim resim atabiliemisin mumukunse

[QUOTE="yorgunyolcu, post: 40549742, member: 3mümkünsenım önlü arka li olanlarda on yatmiyormus sonra internetten baktığımız gibi değil uzun bir araç öndekibebeği müdahale zor oluyormus bire de arka gerçekten dar oluyor. Bence bebek sıkılır. Ben kullanıyorum memnunum
Hangi siteden aldim canim resim atabiliemisin mumukunse[/QUOTE]
Ben ankaradan otuyorum baby mall aldım resmini koymaya çalışayım canım

Selam kızlar. Biz de 4 aylık olduk. ..
kimse ugramiyor artık topige: (
Bizde aldık bebek arabası. Memnunum gayet
4173418775793061545.jpeg

Selam kızlar. Biz de 4 aylık olduk. ..
kimse ugramiyor artık topige: (
Bizde aldık bebek arabası. Memnunum gayet
Eki Görüntüle 1505004
Hangi marka model bu canım? çok ağır mi? Ben de sunny baby sweety diye bır model var.ona bakacam gidip bır mağazadan.bizde 5 aylık olacağız 3 gün sonra.kızım dönmeye çalışıyor.ikiside elinden tutunca önce oturuyor sonra ayağa kalkıyor.yere basabiliyorlar.ve sürekli ilgi istiyorlar.uyanıkken kendi kendilerine hiç durmuyorlar.başlarında olup bişeyler konuşalım ya da oynayalım istiyorlar.devamli kendileriyle ilgilenilmesini istiyorlar.birbirlerini de farkettiler artık. Birbirlerine bakıp gülüyorlar :)

Hangkullnmka model bu canım? çok ağır mi? Ben de sunny baby sweety diye bır model var.ona bakacam gidip bır mağazadan.bizde 5 aylık olacağız 3 gün sonra.kızım dönmeye çalışıyor.ikiside elinden tutunca önce oturuyor sonra ayağa kalkıyor.yere basabiliyorlar.ve sürekli ilgi istiyorlar.uyanıkken kendi kendilerine hiç durmuyorlar.başlarında olup bişeyler konuşalım ya da oynayalım istiyorlar.devamli kendileriyle ilgilenilmesini istiyorlar.birbirlerini de farkettiler artık. Birbirlerine bakıp gülüyorlar :)

Maşallah bebeklere. Biz de iki aylık olduk, elhamdulillah.
Bizim arabamız aynı model ve çok memnunuz. Sürmesi, kullnanması çok kolay. Eksik tarafı sürme kolunun dönmemesi (sürerken bebekleri göremiyorsun, görme pemceresinden de bir şey görünmüyor) ve altdakı file sepetlerinin bebek varken kullanılamaması, ağız kısmını çok dar koymuşlar, neredeyse koltuğa direniyor. Ancak yine de tavsiye ederim.

Kızlar nasılsınız? Nasıl gidiyor ikiz anneliği, çok yorucu değilmi? Biz 6 aylık olduk ama hala gece uykuları kötü:KK43: İkiside ayakta sallanarak uyuyor gece birini uyutuyorum diğeri kalkıyor sonra onu ayağımda sallayıp uyutmaya çalışıyorum bütün gecemiz böyle. Küçükken daha duzenliydi uykuları.Ek gıdaya da geçtik ama sebzeyi reddediyorlar hep meyve puresi muhallebi yoğurt yesinler.Sebze çorbasını verdiğim an basıyolar çığlığı. Çok fenalar çok.Bu arada ben yuruteç aldım ve biraz rahat ettim açıkçası.Ama butun zorluklara rağmen ikiz anası olmak çok güzel bi duygu :)

Kızlar nasılsınız? Nasıl gidiyor ikiz anneliği, çok yorucu değilmi? Biz 6 aylık olduk ama hala gece uykuları kötü:KK43: İkiside ayakta sallanarak uyuyor gece birini uyutuyorum diğeri kalkıyor sonra onu ayağımda sallayıp uyutmaya çalışıyorum bütün gecemiz böyle. Küçükken daha duzenliydi uykuları.Ek gıdaya da geçtik ama sebzeyi reddediyorlar hep meyve puresi muhallebi yoğurt yesinler.Sebze çorbasını verdiğim an basıyolar çığlığı. Çok fenalar çok.Bu arada ben yuruteç aldım ve biraz rahat ettim açıkçası.Ama butun zorluklara rağmen ikiz anası olmak çok güzel bi duygu :)
CANIM AYAKTA UYUTMAYA ALIŞTIRMAN ÇOK KÖTÜ OLMUŞ Bİ AN ÖNCE BAŞKA ÇARE BUL EVDE MOBİLYA BEŞİĞİMİZ VAR TEK BEŞİĞE YATIRIYORUM KIZLARIMI AYNI NİNNİYE ALIŞTIRDIM BEŞİĞE KOYUNCA UYUYACAKLARINI BİLİYORLAR ARTIK BAKICI ABLAMIZIN EBİNEDE PARK YATAK ALDIK ÇOK MIZMIZLANIRLARSA TAVANA PEYGAMBER BEŞİĞİ KURUYORUZ ONDADA UYUYORLAR RAHAT
BENDE YÜRÜTEÇ ALDIM GÜZEL GİDİYORAR YÜRÜTEÇLE
5 AY 27 GÜNLÜK OLDUK MAŞALLAH
İŞE BAŞLAMAM SIKINTI OLDU SÜTÜM KESİLDİ SADECE MAMAYA KALDIK :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
NE KADAR ZOR OLSADA İKİZ ANNESİ OLMAK ÇOK GÜZEL:KK200::KK200::KK200:

Hangi marka model bu canım? çok ağır mi? Ben de sunny baby sweety diye bır model var.ona bakacam gidip bır mağazadan.bizde 5 aylık olacağız 3 gün sonra.kızım dönmeye çalışıyor.ikiside elinden tutunca önce oturuyor sonra ayağa kalkıyor.yere basabiliyorlar.ve sürekli ilgi istiyorlar.uyanıkken kendi kendilerine hiç durmuyorlar.başlarında olup bişeyler konuşalım ya da oynayalım istiyorlar.devamli kendileriyle ilgilenilmesini istiyorlar.birbirlerini de farkettiler artık. Birbirlerine bakıp gülüyorlar :)
BİZİMKİLER BİRBİRLERİNİ KIZKANMAYA BİLE BAŞLADILAR BABALARINI GÖRÜNCE AGU YAMAYA BAŞLADILAR İLGİ MANYAĞIYIZ BİRİ KUCAKTAYSA ÖTEKİ DE KUCAK İSTİYOR YANYANA YATIRINCA ELELE TUTUŞUYORLAR BİRİ AĞLAYINCA ÖTEKİ ONA DOKUNUYOR AĞLAMA DERCESİNE:KK68::KK68::KK68:COK DEĞİŞİK DUYGULAR YAŞATIYORLAR

Merhaba ikiz anneleri
Bebisler ve sizler nasilsiniz?
unutmayalim forumu yazisalim.birbirimize ve tecrubelerimize ihtiyacimiz olacak.bizimkiler gece uyuyorlar cok şükür.emmeye kalkiyrlar.kizimin elektirikli besigi var.uyanirsa açıyorum sallanarak uyuyor yine.ama sabahlari cok erken kalkiyorlar.ek gıdaya geçtik sabahlari kahvalti aksamlari muhallebi yiyorlar aralardada yoğurt meyve ve corba vermeye çalışıyorum.annem ve ben bakiyrz bebeklere ama annem yakinda gidecek kayinvalidem gelecek.umarım bi sikinti olmaz:KK43:
bu arada oğlum yerde rahatca dönüyor.kizim dönmüyor ama oturuyor neredeyse.ve bugun ilk disi çıktı.
Akşam olunca pilimin tamamen bittiğini hissediyorum.Ve dua ediyorum Rabbim ikiz bebeklerine tek başına bakmak zorunda olan tüm annelere güç kuvvet versin.çok zor günler geçirdik neredeyse 7 ay oldu.ama çok şükür evlatlarimiz saglikli olsunlarda.
birde bizimkiler biraz oburlar.kizim9200 oglum 8800 gr. oldular.biraz fazla kilo aldilar galiba.sizinkiler kac kilo merak ediyrm

X