2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Canim ne biliyim dedigin gibi artik hayirlisi diyip allaha teslim oldum.30 haftayi gorebilsem diye dualar ediyordum sukretmek lazim tabi.kontrolun kacta yaz muhakkak guzel haberlerini bekliyorum

Canim ne biliyim dedigin gibi artik hayirlisi diyip allaha teslim oldum.30 haftayi gorebilsem diye dualar ediyordum sukretmek lazim tabi.kontrolun kacta yaz muhakkak guzel haberlerini bekliyorum
MAŞALLAH CANIM RİSKLİ DÖNEMLERİ ATLATTIK BUNDAN SONRA Bİ GÜN Bİ GÜN RABBİM SAĞLICAKLA KUCAĞIMIZA ALMAYI NASİP ETSİN

Ben yinede o sabunla yikadim halde 2 kere duruladim. Sonuçta küçük bebeklerimiz ne ile karsilacagimiz belli değil
TABİKİ CANIM BÜNYELERİ ÇOK HASSAS OLACAK HELEKİ BİZİMKİLER UFAK OLUCAK NEYE ALERJİLERİ VAR YAŞAYARAK GÖRÜCEZ

Güle güle kullansınlar canım. fiyat olarak biliyor musun
E-bebek te kampanya varmis ana kucaklarinda 89 tl.diyo cnm bi bak istersen
Bende ordan aldım 59 tl olan var onlardan evde kullanabilecegim.

E-bebek te kampanya varmis ana kucaklarinda 89 tl.diyo cnm bi bak istersen
Bulamadım e bebekte o fiyata canım.pahalı modeller var hep. Ben kraft mint ya da diadem modelini, baby2 go bi de Massimo ricco rubina diye bir model beğendim 100-200 arası fiyatları. Baby2 go en uygunu galiba onu alacam. Kanzlar da güzelmiş ama.

Slm kızlar Doğumlar yaklaşmış yavaştan topikte çok Heyecanlı benimde kontrolüm vardı bugün bebişler iyi çok şükür kızım yine zerafetini koruyor doktorumuz ikisi de baş gelirse normal doğum deneyebiliriz dedi ama biri baş Geliş şimdilik bekleyip görücez bakalım

Kızlar selam ben kontrolden geldim şimdi..Güzel haberler getirdim bebişler 1800gr olmuşlar.Suları falan iyi bi sıkıntıları yokmuş çok şükür..Ondan güzel olanı ise rahim ağzı uzunluğum kısalmamış hatta uzamışEn son bir ay önce 15mm idi şuan 19mm.Dr.bile şaşırdı.Ben bu bir ay içinde pek yatamamıştım o yüzden korkuyordum bugün kötü haberler gelir diye ama demekki yatmaklada çok alakalı değilmiş.Doktor korkma daha en sıkıntılı zamanları atlattık dedi..Çok şükür inşallah daha nice nice sağlıklı haftalar görürüz..

Gozunaydin canim mutlu hbrlerle donmene sevindim kacinci haftandasin kilolari kac olculdu?

Bende dort gozle senden gelcek guzel haberi bekliyordum cook mutlu oldum ins.36-37leri gorceksin.kilolarida cok guzel masallah masallah:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…