2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

KIZIMDA KENDİ KULLANDIĞIMIZ DETERJANI KULLANMIŞTIM SADECE DURULAMASINI FAZLA YAPTIRIYODUM MAKİNENEİN BEBEK PROĞRAMINDA YIKIYORUM

Benim makinada bebek programı diye birşey yok canim.ben de sabun tozu alayım en iyisi. Iki kere durulaninca is tamamdir.
Kızlar ben birde eti madenin bir deterjanini aldım kimyevi ve petrol ürünü icermiyormus. Bu aldigim sabun bitince onu kullanicam bebeklere sitesi var incelemek isterseniz bakabilirsiniz

Kızlar ben birde eti madenin bir deterjanini aldım kimyevi ve petrol ürünü icermiyormus. Bu aldigim sabun bitince onu kullanicam bebeklere sitesi var incelemek isterseniz bakabilirsiniz

Ben kimyacıyım. sabun her türlü deterjandan daha iyidir diye düşünüyorum. Ayrıca bebeklerin kıyafetlerinin iyi durulanması da önemli. Iki kere durulatmak iyi bir çözüm.

Kizlar ben son zamanlarda cok fazla nefes darligi yasiyorum hareket zaten yok hep yatiyorum hele bide ayaga kalkip lavoboya fln gidince nefes nefeseyim ozellikle geceleri bogulcak gibi oluyorum burnumda tikali hep .bu tikaniklik icin evde deneyebilecegim dogal bisiyler biliyomusunuz?

Kizlar ben son zamanlarda cok fazla nefes darligi yasiyorum hareket zaten yok hep yatiyorum hele bide ayaga kalkip lavoboya fln gidince nefes nefeseyim ozellikle geceleri bogulcak gibi oluyorum burnumda tikali hep .bu tikaniklik icin evde deneyebilecegim dogal bisiyler biliyomusunuz?
Benim de burnum çok tıkanıyor. Okyanus suyu vebreath right kullanıyorum. Baya rahatlatıyor beni.

Aynen Canım sanki 30 dk yurunysumusum gibi yatakta sağdan sola son erken bile boyleyim. Burun için bişey yapmıyorum ben

Biz geçen gittiğimizde konuşmuştuk. Bebekler başaşağı olduğu için normal olabilir. O anki duruma bağlı dedi. Her iki durumda da epiduralyaparız dedi.
Bana da epidural diyor doktor canim.

Bu gün dr.a giden arkadaşlar bebeşleriniz ne durumda acaba merak ettim bende yarın gidicem uyku tutmadı heyecandan.Ayrıca bende bugün göğüs pompası aldım lansinoh çift taraflı ayrıca lansinohun biberon suluk takımı hediyeli 205 tl.

Kizlar ilk ben dogurcam galiba dr.en fazla 2 hafta diyo daha 31ci haftadayim:KK43:
Canım bende seni merak ediyordum.Görememişim yazdığını.Hiç moralini bozma bence bak benim bir ay önce 15 mm idi.hala doğurmadım.dr.4 hafta daha en fazla demişti.Yarın sıfırlanmış diycek diye ödüm patlıyor ama yinede Allaha teslim oldum.en tehlikeli zamanları atlattık inşallah öyle böyle derken zaman geçiyor.benimde ilk hedefim kendi doğum günüm yani 16 kasım onu geçersek 30 kasım eşimin doğum günü onu hedefliycem biraz zor tabi.inşallah sağlıklı bi şekilde alıcaz kucağımıza korkma hiç..Yarında siz beni teselli edersiniz artık:KK48:

Ben kimyacıyım. sabun her türlü deterjandan daha iyidir diye düşünüyorum. Ayrıca bebeklerin kıyafetlerinin iyi durulanması da önemli. Iki kere durulatmak iyi bir çözüm.
KATILIYORUM CANIM ONUN İÇİN DİREK BEBEK PROĞRAMINDA YIKIYORUM YADA İK KEZ DURULUYORUM

Canım bende seni merak ediyordum.Görememişim yazdığını.Hiç moralini bozma bence bak benim bir ay önce 15 mm idi.hala doğurmadım.dr.4 hafta daha en fazla demişti.Yarın sıfırlanmış diycek diye ödüm patlıyor ama yinede Allaha teslim oldum.en tehlikeli zamanları atlattık inşallah öyle böyle derken zaman geçiyor.benimde ilk hedefim kendi doğum günüm yani 16 kasım onu geçersek 30 kasım eşimin doğum günü onu hedefliycem biraz zor tabi.inşallah sağlıklı bi şekilde alıcaz kucağımıza korkma hiç..Yarında siz beni teselli edersiniz artık:KK48:
İNŞALLAH GÜZEL HABERLERLE GELİRSİN CANIM HABERSİZ BIRAKMA BİZİ BENDE PERŞEMBE GİDECEM İNŞALLAH GELİŞİYODUR KÜÇÜK OLAN

Biz de

biz de öyle uyumlu isim koymayacagiz zaten canım.gerekli görmüyorum ben de. Isimleri de çok güzelmiş maşallah.inşallah emerler güzel güzel canım.zamanla kuvvetlenir ceneleri.onun dışında sagip biberonla mi veriyorsun ?
evet canım sağarak veriyorum...bir yandan da alsınlar diye uğraşıyrum bağrış çağrış geçiyor.sadece sütle de doymuyorlar zaten canım...

evet canım sağarak veriyorum...bir yandan da alsınlar diye uğraşıyrum bağrış çağrış geçiyor.sadece sütle de doymuyorlar zaten canım...
İNŞALLAH EMER BICIRIKLAR ÖNÜMÜZ KIŞ BAĞIŞIKLIKLARI GÜÇLENİR MAMA TAKVİYESİ OLARAK NE KULLANIYOSUN CANIM

X