2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Kalirl
Kizlar guzel dilekleriniz icin tesekkur ederim ins.hepimiz sorunsuz sikintisiz atlatiriz bu gunleri.9 gun sonra esimin dogumgunu 32+5 oluyorum bende en kotu diyorum o gune kadar kalsalar:)
Kalırlar inşallah canım sıkıntı etme. Çok şükür bu günlere gelmis. Bana doktor 31-32. Haftalari görürsek yine çok iyi dedi.rahat olabilirsin o zaman şimdi çok dikkat et dedi

AKŞAM DETERJEN VE YUMUŞATICI ALAYIM KIYAFETLERİ BATTANİYEYİ YIKAYAYIM DİYORUM HEPSİNİ BİRDEN YIKAMAK ZOR OLUR NE ALSAM KARAR VEREMEDİM DETERJANI
Ben dalin toz sabun ve yumuşatıcı aldım. Ama yumuşatıcı kokusu çok keskin az kullanmak lazım. Ben şimdi kullandım ama, doğuma kadar havalanırlar, ilk aylarda pek kullanmam yumuşatıcı diye düşünüyorum.

Çok güzel olmuş canım. Maşallah becerikliymis annen. Ben de çiçekler almistim öyle. Altına ne koydu çiçeklerin biliyor musun.strafor gibi bişey mi.?
Sağol canım, evet maşallahı var gerçekten. Altına hazır satılan strafor halkalardan almıştım ben. Onu kullandık. Güller ve bebekleri silikonla yapıştırdı annem.

Ben dalin toz sabun ve yumuşatıcı aldım. Ama yumuşatıcı kokusu çok keskin az kullanmak lazım. Ben şimdi kullandım ama, doğuma kadar havalanırlar, ilk aylarda pek kullanmam yumuşatıcı diye düşünüyorum.
BENDE İLK DALİN ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA DALİNİN ŞAMPUANI KIZIMA ALERJİ YAPMIŞTI O YÜZDEN ÇOK KARARSIZIM

Elde mi makinada mi canım?
Makina için olanını aldın makinada yikadim çift durulama yaptım. Yumuşatıcı kullanmadım canim.

KILZAR POMPAMI ALDIM BUGÜN LANSİNOH ÇİFTLİ 186 TL
Çok iyi fiyata almışsın canim güle güle kullan ben medala aldım. 200 tl ye

Ellerine sağlık canım çok güzel olmuşlar. Kece değil mi onlar? Ben de daha baslayamadim.kendim yapacam
Keçe canim onlar. Valla ben ugrasayim vakit geçsin istedim.

Ben de karar veremedim.organikler pahalı biraz. Dalinde çok güzel kokuyor diyorlar.bilemedim
KIZIMDA KENDİ KULLANDIĞIMIZ DETERJANI KULLANMIŞTIM SADECE DURULAMASINI FAZLA YAPTIRIYODUM MAKİNENEİN BEBEK PROĞRAMINDA YIKIYORUM

KIZIMDA KENDİ KULLANDIĞIMIZ DETERJANI KULLANMIŞTIM SADECE DURULAMASINI FAZLA YAPTIRIYODUM MAKİNENEİN BEBEK PROĞRAMINDA YIKIYORUM
Benim makinada bebek programı diye birşey yok canim.ben de sabun tozu alayım en iyisi. Iki kere durulaninca is tamamdir.

arkadaşlar inş.bizde buguzel anları yaşarız.hangi merkezde ve hangi doktorda tüp bebek yaptıgınızı öğrenebilirmiyim.bende 3.tedavime başlayacagım.kafam karışık

arkadaşlar inş.bizde buguzel anları yaşarız.hangi merkezde ve hangi doktorda tüp bebek yaptıgınızı öğrenebilirmiyim.bende 3.tedavime başlayacagım.kafam karışık
İNİAŞŞAH CANIM RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN

X