2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

GELİRSEN BURALARA GÖRÜŞÜRÜZ BELKİ BEBİŞLERLE
Arkadaşım şimdi kiliste memur canım.Hiç kısmet olmadı gelmek.Adana merkeze gitmiştim bir kaç defa.Kısmet tabi.Güzel olur görüşsek.5 ikiz annesi buluşsa 10 tane de çocuk eder:) Bazı bloglarda buluşan anneler varmışta ortalık çoçuk kaynıyor yazmışlar :)

Tarak da chicco aldım. Taramak gerekiyomuş konak olmaması için, burun aspiratörü de kış bebekleri olacakları için gece gündüz lazım oluyomuş. Ben her ihtimale karşı aldım canım.
Bebişlerin kafası kabuk bağlamış gibi oluyor ona mı konak diyorlar?

Ben yAptırdım inci 28. Haftada Turgut bey yazdı ama ben sordum da yazdı bi sonraki kontrolümdr de sorucam tekrar gerekirmi diye bu arada kime gittin merak ettim

Benimde dün kontrolüm vardı kızlar bebekler Arasında kilo farkı var erkek 1525 gram kız 1250 gram 2 hafta fark çıkıyor doktorum çok önemsemiyor ama ben korkuyorum fark açılır diye bu kadar fark varmı bebekleriniz Arasında

Ben yAptırdım inci 28. Haftada Turgut bey yazdı ama ben sordum da yazdı bi sonraki kontrolümdr de sorucam tekrar gerekirmi diye bu arada kime gittin merak ettim
Cahit Beye gittim canım.Değişik bir doktor görelim dedik.Herkeste çok övünce merak ettim ama acıbademe devam edecez.Oraya karşı bir güven oluştu bende.Diğer hastanelere ısınamıyorum bir türlü.Doğum çok aşırı pahalı diye gerek duyduk böyle birşeye.Standart paket bile diğer hastanelerdeki vip paketlerden pahalı :) Ama bebişlerimiz için değer ne yapalım.

Canım ölçümler çok doğru çıkmıyor.Benim erkek hep kızdan küçük çıkıyordu.Tuncay beyde de öyle çıktı.Sonra Acıbademde eşit çıktılar bir kere.Hümada da tam tersi kız erkekten küçük çıktı.Bu arada aramızda 2 hafta var ama bebişlerinin kilosu maşallah gayet iyi.Benim dün biri 900 biri 950 gr çıktı.

Tarak da chicco aldım. Taramak gerekiyomuş konak olmaması için, burun aspiratörü de kış bebekleri olacakları için gece gündüz lazım oluyomuş. Ben her ihtimale karşı aldım canım.
Anlamın kizindada olmadı çok kullanılmadı olmazsa ihtiyaç duyarsanız sonra alırım diye düşündüm

EVET CANIM HER ÇOCUKTA OLMUYO AMA BENİM KIZDA HİC OLMADI MESALA
Işte bundan dolayı kararsizim canim. Sen ne yaptın isleri toparlafin mi
Canım sıkıntı yapma benim doktorum biri biri geçecek aynı kiloda olmayacaklar dedi. Son aylarda olabilecek birşey.
Canım içine sinen yer olsun.. sana güven versin Allah yardımcımız olsun.

Son zamanlar çok çabuk kilo aliyolar kuveze girmeden dogururuz ınş.

Ayni şekilde bende Acıbadem'e ve Turgut beye çok güveniyorum çok pahalı bu kadar masrafın Arasında ama zaten zahmetle sahip olduk bebeklerimize vbaşka doktorlara bende gittim ama hiçbirine ısınmadım

Ayni şekilde bende Acıbadem'e ve Turgut beye çok güveniyorum çok pahalı bu kadar masrafın Arasında ama zaten zahmetle sahip olduk bebeklerimize vbaşka doktorlara bende gittim ama hiçbirine ısınmadım
Aynen ben de isinamadim başka drlara.özge hanima gidiyorum ama turgut beye devam etseydim keşke diyorum bazen.ben bakmıyor diye değiştirdim.öyle dedi baziları.ama özge hanimda çok iyi.evet zaten zor sahip olduk bundan sonra da elimizden geleni yapacağız.doğum pahali olunca alacaklarimi daha uygun fiyatlı seçmeye çalışıyorum ben de.önemli olan süsleri değil sağlıkları sonuçta.

Amin canım inşallah. Allah hepimizin yardımcısı olsun

Kizlar kontrolden ciktim rahim agzi boyu 1.8e dusmus bugun 30+1 kizlarimin kilolari 1400 ve 1670 kucugu sinirda takip edicez dedi.15er dakika nst'ye girdim sanci cikmadi ama nidilat verdi her ihtimale karsin.1 ay daha dayaniriz ins.bizden haberler boyle

Canim hosgeldin bebisletin ve sen iyiysen moralini bozma Allahım yardım eder. Dayanirsiniz ins. Bol bol.yat dinlen sıkıntı yapma ışte yapma

Kiloları çok güzel canım, sen moralini bozma. Dayanırlar Allah'ın izniyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…