2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Friendly bende arastirdim kullananlar genelde memnun sen nereden aldin yada nereden temin edebilirim?
Canım Toker Bebeden aldım. İnternet sitesi de var online alanilirsin. Ayrıca geçen gün ya butikbebe ya unnadoda kampanyası vardı. Bi bak istersen.

Ikizlerde normal doğum daha kolay diyor. Benim de kafam karıştı, doğum heyecanı sardı.
Ay keşke benim doktorumda öyle dese.En azından bebişlerin pozisyonu düzgün olursa olabilir demeli.Kendi kendine evde ikiz doğurmuş benim arkdaşımın annesi.Hem de iki kez:)

Kızlar bir de ben dün başka bir doktora gittim.Burda övülen bir doktordu.Bana ciğer geliştirici iğne yazdı.Ama ben kararsız kaldım.Kendi doktoruma sorayım diycem başka doktora gittim demeye çekiniyorum :) Yan etkisi yok diyorlar öyle mi acaba hiç doktoruna soran oldu mu?

Kızlar bir de ben dün başka bir doktora gittim.Burda övülen bir doktordu.Bana ciğer geliştirici iğne yazdı.Ama ben kararsız kaldım.Kendi doktoruma sorayım diycem başka doktora gittim demeye çekiniyorum :) Yan etkisi yok diyorlar öyle mi acaba hiç doktoruna soran oldu mu?
Canım bizim erken doğum riskinizin var ya ondan yapıyordur. Yan etkisi olacağını düşünmüyorum.

Canım bizim erken doğum riskinizin var ya ondan yapıyordur. Yan etkisi olacağını düşünmüyorum.
Kortizonmuş canım iğnenin içeriği gerek var mı şimdilik biliyorum.Rahim ağzı kısalınca vermişlerdi bir arkadaşa.Serenaydı sanırım.Başka yaptıran yok galiba.

Ay keşke benim doktorumda öyle dese.En azından bebişlerin pozisyonu düzgün olursa olabilir demeli.Kendi kendine evde ikiz doğurmuş benim arkdaşımın annesi.Hem de iki kez:)
BENİMKİDE DİREK SEZERYAN DEDİ TEK YUMURTA İKİZİ DEDİ RİSKLİ ZATEN KESİN SEZERYAN

X