2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Canım aynen bende çok uykusuzum Gündüzde uyuyamıyorum ne olcak böyle bilmem
Valla azda olsa uyuyorum canim. Inş. Sağlıkla kucagimiza alırız .

FATURA İŞİM VAR CANIM BU HAFTA SONU AYRILACAM İNŞALLAH AYNEN BENDE BİYERE GİDİNCE ÇOK FENA OLUYORUM ABLAMA GİTTİM DÜN YATTIM RESMEN ÖLE KIZIMLADA İLGİLENEMİYORUM AKŞAMLARI SANCIM OLUYO SÜREKLİ
Canim iyi dayaniyorsun ben dayanamadım. Allah yardimcin olsun.

1413202481746.jpg
Bebek sekerlerim buda bunları yapıyorum şimdi. :)

Merhaba kızlar, kontrolden geldim. Kasılmalarım azalmış. Bebişler de iyi çok şükür, kız makat gelişi olarak dönmüş. Bu baskının azalması açısından iyi bir şey. Ama 15 günde 100er gram almışlar. Ikizlerde 30dan sonra kilo artışının azaldığını biliyordum ama bu kadarını beklememiştim. Beslenmeye çok dikkat etmemiz gerekiyor.
MAŞALLAH CANIM İNŞALLAH SORUNSUZ DEVAM EDER BENİMKİLER KAFA GELİŞİ ÇOK ZORLUYOLAR DÖNSELERDİ RAHATLICAKTIM BİRAZ KİLOLARI NE KADAR OLMUŞ

Canım sen aldın mı bişeler. Kayseride nerden almayı düşünüyorsun ihtiyaçları.Aldığın şeyleri ve nerden aldığını bana da yaz fikir olsun.Malum gezemiyoruz. Ben şimdilik civilden hastane çıkışı ağız bezi falan aldım.Düvenönündeki civilden.Bir de unnado dan bir iki tulum falan aldım internet üzerinden.

Oda takımını minitto sipariş verdik canım ay sonuna gelecek yatak ve uyku seti avize perde hepsini ordan hallettim hastane çıkışlArı da tamam bikaç tulum bi de benim kendime almam gerekenler var onlarıda tekbiyerden Alıp çıkıcam minimodadan arabaları ayrı alıcaz maxicosi quinny karar verdim ay sonuna onuda halletmiş oluruz

Evet canım idare edecek varsa rahat olabilirsin belki kızından kalanlar da vardır.Sen tecrübelisin hem. Biz de hiç küçük bebek yok.Yeğen falan.Olmadı oğlna eşimin kıza benim kıyafetleri giydiririz :) Masraflar çok fazla ne yapalım.

Oda takımını minitto sipariş verdik canım ay sonuna gelecek yatak ve uyku seti avize perde hepsini ordan hallettim hastane çıkışlArı da tamam bikaç tulum bi de benim kendime almam gerekenler var onlarıda tekbiyerden Alıp çıkıcam minimodadan arabaları ayrı alıcaz maxicosi quinny karar verdim ay sonuna onuda halletmiş oluruz
Maşallah canım çoğu gitmiş azı kalmış.Ben arabayı şimdi almıycam kış olacağı için.Baharda almayı düşünüyorum.İki ayrı araba alacaksın galiba değil mi?Çoğunluk öyle tavsiye ediyor.Forumda bir ikiz annesiyle karşılaştım.Tandem bebek arabası vardı.Arkadaki sürekli öndekini tepikleyip duruyordu.Öndeki şıkıştım diye ağlıyordu arkadaki sıkıntıdan ağlıyordu.Sakın bunlardan alma dedi :)

Maşallah canım Benimkilerde 15 günde 150 gr almışlar Daha önce 450 gram falan almışlardı Ne kadar beslenmemize dikkat etsekde yerleri daraldığı için fazla alamıcak kuzucuklar Kiloları ne kadar olmuş söyledimi doktorun
1424 ve 1467 olmuşlar canım, daha önce doktorum önemli olan yaşı demişti. Sağlıklı olsunlar gerisi önemli değil.

Niye ki canım.Mecbur mu ki başlatmak? Dr bana 29.haftada 30.hafta diye başlatırım dedi.Senin ki de bir hafta geç başlatsaymış keşke.Boşa gitmezdi iznin.İşyerin bari izin verse sana fazladan.
PATRONUMLA SIKINTIM YOK ALLAHA ŞÜKÜR CANIM DOKTOR RANDEVULARINDA MECBUREN İLE GİTTİĞİM İÇİN YARIM GÜN OLMUYORUM 15 GÜNDE BİR SÜREKLİ KONTROL OLDUĞUNDAN DOLAYI İŞLER ONDAN BİRİKTİ PATRONUM İYİ OLMASA HİÇ SIKINTI YAPMAM AMA İZNİDE BEN VAKTİNDE BAŞLATMAK İSTEDİM KENDİMİ PEK İYİ HİSSETMEDİĞİMDEN DOLAYI HER AN İZNE AYRILABİLİRİM DİYE

Maşallah canım çoğu gitmiş azı kalmış.Ben arabayı şimdi almıycam kış olacağı için.Baharda almayı düşünüyorum.İki ayrı araba alacaksın galiba değil mi?Çoğunluk öyle tavsiye ediyor.Forumda bir ikiz annesiyle karşılaştım.Tandem bebek arabası vardı.Arkadaki sürekli öndekini tepikleyip duruyordu.Öndeki şıkıştım diye ağlıyordu arkadaki sıkıntıdan ağlıyordu.Sakın bunlardan alma dedi :)
VAAYYY BENDE ARKA ARKAYA OLANLARDAN MI ALSAM DİYODUM PAYLAŞTIĞIN İYİ OLDU ŞEKERİMM ANINDA VAZ GEÇTİMMM

Evet canım idare edecek varsa rahat olabilirsin belki kızından kalanlar da vardır.Sen tecrübelisin hem. Biz de hiç küçük bebek yok.Yeğen falan.Olmadı oğlna eşimin kıza benim kıyafetleri giydiririz :) Masraflar çok fazla ne yapalım.
ÖNDE ABLAMIN BEBİŞİ SONRA BENİM KIZ SONRA ABLAMIN 2. DERKEN BİZDE BAYA Bİ 0-3 AY BEBİŞ KIYAFETİ BİRİKMİŞ 4 TANE BATTANİYE 1 ADET POLAR BATTANİYE FELAN VAR TEK OLSA HİÇ ALMAMA GEREK KALMAYACAKTI:KK45::KK45::KK45::KK45::KK45::KK45::KK45::KK45: İKİZ OLUNCA MECBUREN 2 KATI FAZLASI GEREKKKKK

X