2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Maşallah canım çoğu gitmiş azı kalmış.Ben arabayı şimdi almıycam kış olacağı için.Baharda almayı düşünüyorum.İki ayrı araba alacaksın galiba değil mi?Çoğunluk öyle tavsiye ediyor.Forumda bir ikiz annesiyle karşılaştım.Tandem bebek arabası vardı.Arkadaki sürekli öndekini tepikleyip duruyordu.Öndeki şıkıştım diye ağlıyordu arkadaki sıkıntıdan ağlıyordu.Sakın bunlardan alma dedi :)

Evet ayrı alıcam pusetiyle takım Yanyana ikiz Arabası mi alsak dedik ama çok büyük heryere sığmıyormuş ama bazılarıda diyorki tek dışarı çıkmak istersen çok zor olur

PATRONUMLA SIKINTIM YOK ALLAHA ŞÜKÜR CANIM DOKTOR RANDEVULARINDA MECBUREN İLE GİTTİĞİM İÇİN YARIM GÜN OLMUYORUM 15 GÜNDE BİR SÜREKLİ KONTROL OLDUĞUNDAN DOLAYI İŞLER ONDAN BİRİKTİ PATRONUM İYİ OLMASA HİÇ SIKINTI YAPMAM AMA İZNİDE BEN VAKTİNDE BAŞLATMAK İSTEDİM KENDİMİ PEK İYİ HİSSETMEDİĞİMDEN DOLAYI HER AN İZNE AYRILABİLİRİM DİYE
İyi bari canım.Önemli olan karşılıklı iyi niyet.

Maşallah ne güzel tecrübende var.Ben daha bebek bezi nasıl bağlanır onu bile bilmiyorum :)

Evet ayrı alıcam pusetiyle takım Yanyana ikiz Arabası mi alsak dedik ama çok büyük heryere sığmıyormuş ama bazılarıda diyorki tek dışarı çıkmak istersen çok zor olur
İkisini de aynı model alırsan sorun olmAz canım.İki ayrı arabayı birbirine tutturmak için aparatlar varmış onlardan da al.Tek başına kullanman gerektiğinde takarsın.

Gece düzgün uyuyamadım.Felaket bir gaz sancısı vardı ben de.Eşim de uyuyamadı garibim.Korkma doğurmuyorum yat diyorum yatmıyor :) Doğum sancısı farklı bişeydir herhalde değil mi? Ayırt edebiliriz yani gaz sancısıyla???:KK64:

Gece düzgün uyuyamadım.Felaket bir gaz sancısı vardı ben de.Eşim de uyuyamadı garibim.Korkma doğurmuyorum yat diyorum yatmıyor :) Doğum sancısı farklı bişeydir herhalde değil mi? Ayırt edebiliriz yani gaz sancısıyla???:KK64:
Dün bende de inanılmaz gaz sancısı oldu Ağrıdan duramadım Bende korktum doğum sancısı falan diye Ama gaz çıkarınca gaz sancısı olduğunu anladım :oops:

Dün bende de inanılmaz gaz sancısı oldu Ağrıdan duramadım Bende korktum doğum sancısı falan diye Ama gaz çıkarınca gaz sancısı olduğunu anladım :oops:
Ben de gazın içimde gezindiğini hissediyordum ama çıkmıyordu işte.O yüzden sancı yaptı.Göğüslerime kadar ağrıyordu.Sabah uyandığımda geçmişti ağrı çok şükür.İnşallah bebeklerimiz de gazlı olmaz ben razıyım çekmeye.Onlar çok ağlarsa dayanamam.

Maşallah ne güzel tecrübende var.Ben daha bebek bezi nasıl bağlanır onu bile bilmiyorum :)
AYYYY KIZIMIN İLK DOĞDUĞU ANLAR AKLIMA GELDİ BEZİNİ BAĞLAYAMIYODUM ÜZERİNİ DEĞİŞTİRMEYE NE KADAR KORKUYODUM 2400 DOĞMUŞTU BICIRIĞIM ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN CANIM BEN TECRÜBE TEK BEBİŞLE SEN DUBLE BAŞLICAN YARDIMCI OLABİLECEK BİRİLERİ VARMI BİRAZ YANINDA KALACAK

Ben de gazın içimde gezindiğini hissediyordum ama çıkmıyordu işte.O yüzden sancı yaptı.Göğüslerime kadar ağrıyordu.Sabah uyandığımda geçmişti ağrı çok şükür.İnşallah bebeklerimiz de gazlı olmaz ben razıyım çekmeye.Onlar çok ağlarsa dayanamam.
İNŞALLAH GAZLI OLMAZLAR KIZIM 6 AY GAZ SANCISI ÇEKTİ NELER ÇEKTİK ANLATAMAM

PAZAR GECESİ BENDE ÖLE OLDUM ÇOK KORKTUK EŞİMLE BİRAZ DAHA SÜRSEYDİ ACİLE GİDECEKTİK GEZDİM BİRAZ EVİN İÇİNDE BAKTIM GAZ SANCISINA BENZİYO BİRAZ UĞRAŞINCA ÇIKTI:oops::oops:RAHATLADIMMMMMM

AYYYY KIZIMIN İLK DOĞDUĞU ANLAR AKLIMA GELDİ BEZİNİ BAĞLAYAMIYODUM ÜZERİNİ DEĞİŞTİRMEYE NE KADAR KORKUYODUM 2400 DOĞMUŞTU BICIRIĞIM ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN CANIM BEN TECRÜBE TEK BEBİŞLE SEN DUBLE BAŞLICAN YARDIMCI OLABİLECEK BİRİLERİ VARMI BİRAZ YANINDA KALACAK
annemlere yakınım çok şükür canım kızkardeşlerim de var.Doğum da kayınvalidem de gelecek.Bakıp görcez bakalım.

PAZAR GECESİ BENDE ÖLE OLDUM ÇOK KORKTUK EŞİMLE BİRAZ DAHA SÜRSEYDİ ACİLE GİDECEKTİK GEZDİM BİRAZ EVİN İÇİNDE BAKTIM GAZ SANCISINA BENZİYO BİRAZ UĞRAŞINCA ÇIKTI:oops::oops:RAHATLADIMMMMMM
Aman çıksın çıksın Çıkmayınca karnım iki kat daha büyüyor

Canım normalde sırtüstü uzandığın zaman daha rahat oluyor ama dün ne yaptıysam olmadı.Gazın olduğu zaman sırtüstü uzanıp rahatlamayı dene.Gerçekten daha kolay oluyor.

Aman çıksın çıksın Çıkmayınca karnım iki kat daha büyüyor
NORMALDEDE GAZ SIKINTIM HEP OLMUŞTUR BENİM ÇIKMAYINCA TAM Bİ İŞKENCE GERÇEKTEN :KK45::KK45:
Canım normalde sırtüstü uzandığın zaman daha rahat oluyor ama dün ne yaptıysam olmadı.Gazın olduğu zaman sırtüstü uzanıp rahatlamayı dene.Gerçekten daha kolay oluyor.
BEN GENELDE YAN YATIP KARNIMI VE BELİMİ SIVAZLIYORUM SÜREKLİ BAYA İŞE YARIYO SIRT ÜSTÜ YATAMIYORUM BU ARALAR

NORMALDEDE GAZ SIKINTIM HEP OLMUŞTUR BENİM ÇIKMAYINCA TAM Bİ İŞKENCE GERÇEKTEN :KK45::KK45:

BEN GENELDE YAN YATIP KARNIMI VE BELİMİ SIVAZLIYORUM SÜREKLİ BAYA İŞE YARIYO SIRT ÜSTÜ YATAMIYORUM BU ARALAR

Gaz benim de problemim, ama ben yatmak durumunda olduğum için zorlanıyorum çok. Doktorum karnını ovalamanın kasılmaları arttırdığını söyledi. O yüzden dokunamıyorum. Sıcak birşeyler içmek iyi geliyor.

Gaz başa bela bende geçen çok fena oldum.. sizler doğum çantası hazırladınız mi?
neler koymam gerektiğini aklımda tasarladimm ama ıcraat a gecmedim. daha hasta bezini temin ettim large olanindan. ped alicam ayrıca hafta ya kontrolden sonra herşeyi tamamlarim insallah izne ayrilinca baya bi telaş saracak benii

Kızlar günaydın bu gaz konusunda rezene papatya çayını okudum burda dün.Geçen gece bende de felaket bir gaz sancısı olmuştu doğuruyorum sanmıştım.Dün evde rezene yokmuş sadece papatya çayı yaptım içtim gece deliksiz uyudum çok şükür.Üstelik öğleyin yemekhanede kuru fasülye bulgur pilavı akşamda kavun yemiştim.Bunlar hep gaz yapıyor.

X