2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

merhaba tatlı ikiz anneleri,
bende dün ikiz hamile olduğumu öğrendim ve çok mutluyum. Sizlerin tecrübelerinden yararlanmak istiyorum. Doğumunuzu özel hastanede mi devlet hast yapıcaksınız ben ankaradayım tavsiyeleriniz varsa bilmek istiyorum şimdiden sagolun. Doğumu düşünmek için erken ama ben şimdiden doktoruma ona göre ayarlayacagım...
Allah hepinize hayırlı doğum nasip etsin saglıkla kucagınıza alın yavrularınızı...

Bana yapılmadı Doktorum da hiç bşey söylemedi Sanırım gerek görmedi
Bana da yapilmadi bişey Bencede gerek gorulmedi.

bende dün ikiz hamile olduğumu öğrendim ve çok mutluyum. Sizlerin tecrübelerinden yararlanmak istiyorum. Doğumunuzu özel hastanede mi devlet hast yapıcaksınız ben ankaradayım tavsiyeleriniz varsa bilmek istiyorum şimdiden sagolun. Doğumu düşünmek için erken ama ben şimdiden doktoruma ona göre ayarlayacagım...
Allah hepinize hayırlı doğum nasip etsin saglıkla kucagınıza alın yavrularınızı...
Canim hayirli olsun. Ben özel hastaneye gidiyorum doğumda orda olacak Allah kısmet ederse. Inş. Sağlıcakla kucağına alırsın

Hayırlı olsun canim gözün aydın rabbim tamamina erdirsin
perinatoloji uzmanı olması lazım doktorun benimki monokoryonik diamniyotik tek yumurta ikizi yeni doğan yoğun bakım ünitesi olan başkent üniversitesi. hastane sinde yapacam. dogumu rabbim nasip ederse 15 günde bir kontrole gidiyoruz gebeligin. başından buyana herşeyimizi iyi allaha şükür 30+3 olduk bugün

Hayırlı olsun canım.Allah sağlıkla tamamına erdirsin. Biz de özelde tüp bebek yaptırdık orda devam ediyoruz doğumu da orda düşünüyoruz.Kayserideyim ben.Ankarada iyi hastane çoktur eminim
Günaydın kızlar :) Doğurdunuz mu ya kimse yazmaz oldu :KK53::KK53:
Günaydııınnn:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
Ben daha doğurmadım Allah korusun inşallah daha çooookk var :)

Hayırlı olsun canım.Allah sağlıkla tamamına erdirsin. Biz de özelde tüp bebek yaptırdık orda devam ediyoruz doğumu da orda düşünüyoruz.Kayserideyim ben.Ankarada iyi hastane çoktur eminim

Günaydııınnn:KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
Ben daha doğurmadım Allah korusun inşallah daha çooookk var :)
Amin amin biraz daha dursun sıpalar :))

Kızlar neler aldınız ne marka aldınız neler hazırladınız biraz anlatın da fikir olsun hepimize.

Günaydın kızlar çok şükür bende doğurmadım ama zor gidiyor hamileliğim ağırlaştım çok çarpıntı Bölük gece uykuları bel ağrısı gündüzde halsizlik bakalım sonuna doğru benden haberler böyle

GÜNAYDIN CANIMCIM DOĞURACAK GİBİYİuzandım M BENDE ACAYİBİM İŞLERİMMİ BİTİRSEYDİMDE İZNE ÇIKSAYDIMMMMMMM

HAYIRLI HABERLERLE GEL İNŞALLAH CANIM
Ne zaman ayrılıyosun canım ya zor oluyodur artık Dün arkadaşlara yemeğe gittik sürekli uzandım orda hiç oturamıyorum baygınlık hissi geliyor ve sırtıma inanılmaz ağrıyor

Mybaby38 .!.:
Günaydın kızlar çok şükür bende doğurmadım ama zor gidiyor hamileliğim ağırlaştım çok çarpıntı Bölük gece uykuları bel ağrısı gündüzde halsizlik bakalım sonuna doğru benden haberler böyle
Bende çok ağırlaştım tosba gibi yürüyorum

Kızlar al al eksikler bitmiyor İkizler bizi şimdiden ekonomik açıdan sarstı Kızımda kreşe başladı oda ayrı bir masraf Bir sürü özencim var ama eşimide sıkmak istemiyorum ne zaman bitecek bu eksikler diye söylenip duruyor Süsleme olayına hiç giremedim lohusa tacı, terliği, bebek şekeri, kapı süsü vs. . puff

Ne zaman ayrılıyosun canım ya zor oluyodur artık Dün arkadaşlara yemeğe gittik sürekli uzandım orda hiç oturamıyorum baygınlık hissi geliyor ve sırtıma inanılmaz ağrıyor
FATURA İŞİM VAR CANIM BU HAFTA SONU AYRILACAM İNŞALLAH AYNEN BENDE BİYERE GİDİNCE ÇOK FENA OLUYORUM ABLAMA GİTTİM DÜN YATTIM RESMEN ÖLE KIZIMLADA İLGİLENEMİYORUM AKŞAMLARI SANCIM OLUYO SÜREKLİ

X