2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Kızlar al al eksikler bitmiyor İkizler bizi şimdiden ekonomik açıdan sarstı Kızımda kreşe başladı oda ayrı bir masraf Bir sürü özencim var ama eşimide sıkmak istemiyorum ne zaman bitecek bu eksikler diye söylenip duruyor Süsleme olayına hiç giremedim lohusa tacı, terliği, bebek şekeri, kapı süsü vs. . puff
Aynen valla.Kendim yapim diye bişeler aldım evde duruyor bir türlü başına geçemedim.Hazır çok güzel şeyler var ama bir dünya para.Biz de yeni taşındık evin bisürü eksiği var hangisine alalım bilmiyoruz.Bir de doğum var. Bizim hastane çok pahalı.Hayırlısı bakalım. Sağlıklı olsunlar da, olduğu kadar olacak artık. Önemli ihtiyaçları halledersek yeter.

Günaydın kızlar çok şükür bende doğurmadım ama zor gidiyor hamileliğim ağırlaştım çok çarpıntı Bölük gece uykuları bel ağrısı gündüzde halsizlik bakalım sonuna doğru benden haberler böyle
Canım sen aldın mı bişeler. Kayseride nerden almayı düşünüyorsun ihtiyaçları.Aldığın şeyleri ve nerden aldığını bana da yaz fikir olsun.Malum gezemiyoruz. Ben şimdilik civilden hastane çıkışı ağız bezi falan aldım.Düvenönündeki civilden.Bir de unnado dan bir iki tulum falan aldım internet üzerinden.

FATURA İŞİM VAR CANIM BU HAFTA SONU AYRILACAM İNŞALLAH AYNEN BENDE BİYERE GİDİNCE ÇOK FENA OLUYORUM ABLAMA GİTTİM DÜN YATTIM RESMEN ÖLE KIZIMLADA İLGİLENEMİYORUM AKŞAMLARI SANCIM OLUYO SÜREKLİ
Ay canım geç kaldın sen ya.Doğum sonrasına aktarıyorsun değil mi bu iznini? Başlatmasaydın keşke.

Ben herşeyi aldım. Bi süt sağma pompası kaldı. Hatta bugün kuzuların bütün kıyafetlerini yıkıyor annem. Etiketlerini kestik. Sonra da ütüleyip yerleştiricez. Bu hafta da hastane çantamızı hazırlıycaz. Şampuanları kremleri Mustela aldım. Biberon seti Avent, göğüs kalkanı avent, park yatak kraft salsa, bebek odası mobilya takımı bebekom marka, uyku setleri funna baby. Bebek arabaları, ana kucağı, ana dizleri Nuna marka. Bebek deterjanları friendly organik.

Aynen valla.Kendim yapim diye bişeler aldım evde duruyor bir türlü başına geçemedim.Hazır çok güzel şeyler var ama bir dünya para.Biz de yeni taşındık evin bisürü eksiği var hangisine alalım bilmiyoruz.Bir de doğum var. Bizim hastane çok pahalı.Hayırlısı bakalım. Sağlıklı olsunlar da, olduğu kadar olacak artık. Önemli ihtiyaçları halledersek yeter.
Ben kendimde yapamam el becerim hiç yok :KK51::KK51: Gerekli malzemeleri almaya gidecek halimde yok Bu gidişle bişey yapamıcam ben

Ben herşeyi aldım. Bi süt sağma pompası kaldı. Hatta bugün kuzuların bütün kıyafetlerini yıkıyor annem. Etiketlerini kestik. Sonra da ütüleyip yerleştiricez. Bu hafta da hastane çantamızı hazırlıycaz. Şampuanları kremleri Mustela aldım. Biberon seti Avent, göğüs kalkanı avent, park yatak kraft salsa, bebek odası mobilya takımı bebekom marka, uyku setleri funna baby. Bebek arabaları, ana kucağı, ana dizleri Nuna marka. Bebek deterjanları friendly organik.
Maşallah canım ne güzel.Ben de araştırdım aklımda ufak tefek fikirler oluştu.Maşallah sen en iyilerinden almışsın bence.Tercihlerin gayet güzel.Ben de biberon setini avent düşünüyorum.Park yatak kraft calipso karar verdim.Ben unibaby şampuan almayı düşünüyorum şimdilik.Kıyafetleri internetten mi mağazadan mı aldın? Markaları nedir?

Canım sen aldın mı bişeler. Kayseride nerden almayı düşünüyorsun ihtiyaçları.Aldığın şeyleri ve nerden aldığını bana da yaz fikir olsun.Malum gezemiyoruz. Ben şimdilik civilden hastane çıkışı ağız bezi falan aldım.Düvenönündeki civilden.Bir de unnado dan bir iki tulum falan aldım internet üzerinden.
Canım internetten kredi kartı ile mi aldın yoksa kapıda ödeme şeklinde mi

Ben kendimde yapamam el becerim hiç yok :KK51::KK51: Gerekli malzemeleri almaya gidecek halimde yok Bu gidişle bişey yapamıcam ben
Canım ben internetten mantar tıpalı cam şişe ve çiçekler aldım.Şişeleri yıkadım haftasonu içine renkli şekerler alıp kapağını çiçeklerle süslemeyi düşünüyorum.Yaptığım yapacağım bu şimdilik.Keçeleri aldım ama çok zaman alıyor nasıl yaparım bilmiyorum.

Eklentiler

• images (1).jpg
    images (1).jpg
    14,4 KB · Görüntüleme: 55
Merhaba kızlar, kontrolden geldim. Kasılmalarım azalmış. Bebişler de iyi çok şükür, kız makat gelişi olarak dönmüş. Bu baskının azalması açısından iyi bir şey. Ama 15 günde 100er gram almışlar. Ikizlerde 30dan sonra kilo artışının azaldığını biliyordum ama bu kadarını beklememiştim. Beslenmeye çok dikkat etmemiz gerekiyor.

Merhaba kızlar, kontrolden geldim. Kasılmalarım azalmış. Bebişler de iyi çok şükür, kız makat gelişi olarak dönmüş. Bu baskının azalması açısından iyi bir şey. Ama 15 günde 100er gram almışlar. Ikizlerde 30dan sonra kilo artışının azaldığını biliyordum ama bu kadarını beklememiştim. Beslenmeye çok dikkat etmemiz gerekiyor.
Maşallah canım kasılmaların azalması daha iyi.Bebişler karnında dursun ki güzelce kilo alsınlar inşallah.

Bunlar internetten aldığım resimler benimkiler mor çiçekli pembe çiçekli gibi bişey olur muhtemelen.Ama bizim çiçeklerimiz pembe mavi ve beyaz

Eklentiler

• 103567322_tn70_0.jpg
    103567322_tn70_0.jpg
    36,2 KB · Görüntüleme: 36
  • images (1).jpg
    images (1).jpg
    14,4 KB · Görüntüleme: 36
  • indir (2).jpg
    indir (2).jpg
    10 KB · Görüntüleme: 38
  • rengarenk-nikah-sekeri-siseleri-1000x1000.jpg
    rengarenk-nikah-sekeri-siseleri-1000x1000.jpg
    180 KB · Görüntüleme: 30
Maşallah canım Benimkilerde 15 günde 150 gr almışlar Daha önce 450 gram falan almışlardı Ne kadar beslenmemize dikkat etsekde yerleri daraldığı için fazla alamıcak kuzucuklar Kiloları ne kadar olmuş söyledimi doktorun

Maşallah canım ne güzel.Ben de araştırdım aklımda ufak tefek fikirler oluştu.Maşallah sen en iyilerinden almışsın bence.Tercihlerin gayet güzel.Ben de biberon setini avent düşünüyorum.Park yatak kraft calipso karar verdim.Ben unibaby şampuan almayı düşünüyorum şimdilik.Kıyafetleri internetten mi mağazadan mı aldın? Markaları nedir?
Kıyafetlerini Babymall,e-bebek, internet, H&M 'den aldım canım. Aziz bebe, misspan, idilbaby, benetton, chicco, lcw, pabço, bücürük... valla çok marka var. Annem sosyete pazarından da çok güzel şeyler almış. Şimdi odalarına perde ve halı alıcam onu düşünüyorum. Dışarı çıkmak çok zorlaştı. Artık ayakta duramıyorum dışarı çıkınca. Butikbebeden ve unnadodan da çok aldım.

Evet canım ben de hiçbiryere çıkamıyorum beni götürmesi için eşimi bekleyip duruyorum.İnternetten çok güzel şeyler buluyorum ama emin olamıyorum dokunup almak istiyorum.Maşallah canım hayırlı olsun güle güle giysin bebişlerin.

Ben de sadece hastane çıkışı aldım canım.Ne olur ne olmaz çıplak kalmasın bebişlerim diye :) Ama artık almak lazım.Dışarı çıkmak imkansızlaşıyor git gide.
BİZİM YEĞENLERİN KIYAFETLERİ VAR ABLAMDAN ALDIM ALLAH KORUSUN ERKEN DOĞARLARSA BİKAÇGÜN İDARE EDERLER O YÜZDEN BİRAZDA RAHATIMMM:KK45::KK45::KK45:

MASRAF MASRAF ÜSTÜNE CANIM BENDE ÇOK ŞEY ALMAK İSTİYORUM AMA KISITLAMAM GEREKİYO

X