2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Canım Manisa Salihli deyim. Burda ümmühan tütüncü var ona gidiyorum Manisaya gelip gitmesi zor olacak diye, burdaki doktorumla devam ettim Memnunum doktorumdan da inşallah böyle devam eder
İnşallah, ben de Manisa merkezdeyim. Özgür Atlı'ya gidiyorum. Doktorun ve hastanenin yakın olması da çok önemli canım.

İnşallah, ben de Manisa merkezdeyim. Özgür Atlı'ya gidiyorum. Doktorun ve hastanenin yakın olzorması da çok önemli canım.
Evet canım seninle daha öncede konuşmuştuk Senin doktorunu araştırdım biraz Eşime söyledim bu doktora gidelim iyiymiş diye İşten dolayı gidip gelmenin zor olacağını söyledi bende ısrar etmedim

Evet canım seninle daha öncede konuşmuştuk Senin doktorunu araştırdım biraz Eşime söyledim bu doktora gidelim iyiymiş diye İşten dolayı gidip gelmenin zor olacağını söyledi bende ısrar etmedim

Ben aşılamayı da ona yaptırdığım için devam ettim. Doktorla iletişim de önemli memnunsan yakın olması daha önemli bence.

ACAYİP SANCIM VARDI SABAHA KARŞI CANIM UYUYAMADIM KARNIM TAŞ GİBİ OLDU ŞİMDİDE AYNI BASKI VAR AMA SANCI YOK ÖLE
Doktoruna sordun mu canım, benim de bebekler başaşağı. Kasılmalarım ve sertleşme artmıştı. Aşağı doğru çekiyordu, acile gittik. Rahim ağzı uzunluğu 1 cm kısalmıştı.

Doktoruna sordun mu canım, benim de bebekler başaşağı. Kasılmalarım ve sertleşme artmıştı. Aşağı doğru çekiyordu, acile gittik. Rahim ağzı uzunluğu 1 cm kısalmıştı.
YOK CANIM SORMADIM DÜN GİTTİM DOKTORA HERŞEY İYİ DEDİ ACABA BURDAKİ DOKROTUMAMI Bİ GİTSEM

Yok canım, 1 haftada 1 cm kısaldı. 40 mm'di. 30 mm civarına düştü.
28. Haftadan beri yatıyorum. Doktor böyle devam edersek, 15 Kasım gibi düşünüyor.
BİZİMKİDE 19 KASIM İLE 26 KASIM ARASINDA BAKALIM HAYIRLISI
2 gündür sağ ayak bileğim çok şişiyor kızlar. Napmam lazım.
BENİMDE ŞİŞİYO BU ARALAR CANIM AYAĞIMI YUKARI KALDIRARAK DİNLENİNCE GEÇİYO

X