2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

kızlar sız hep sol tarafa mı yatıyorsunuz?
kabus oldu uykular bana...yatamıyorum ben sol tarafa..sağ çok daha rahat ama vicdan azabı duyuyorum bu sefer de ...

ayrıca ben bir çorap bile alamadım, çok korkuyorum...32.hafta alıırız diyorum ama çok mu geç kalırım...?

Bende sürekli sola yatamıyorum rahatsız olunca pozisyon değiştiriyorum.Bugün doktor bebeklere bakarken kötü oldum hemen sola dön dedi doktorum öyle baktı usg ile.

Mantar enfeksiyon vs.onlarda erken doğumu tetikliyormuş.Ben ilaçlar kullandığım halde hemen tekrarlıyor gibi hissediyorum hafif hafif.Sende söylersen dr.un hemen verir bişeyler sanırım.ilaçlara dr devam et demedi bende zaten istemiyorum kullanmak.bebekler üzerinde hiç bir araştırma yapılmamış ilaçlar bunlar.çok korkutuyor beni.

Dra soyledim oda fitil verdi gyno tran.fitil verdi fitili kulladiktan sonra akinti daha da bir artti gunluk ped yetmedi dusun:) normal ped koydum.acaba diyorum icerde iltihap vardi da o mu birden cikiyor.

Hele aksamlari semsert oluyo sonra ilerleyen saatlerde gevsiyo karnim
Ben sola gatamiyorum aksamlarida karnım bir geriliyor anlatamam göbek deligimin çevresi aciyor. Sağa yatıyorum ben genelde bu arada kızlar ben carsamba günü agdayi sordum. Sıkıntı yok yaptırabilirsiniz dedi.

[QUOTEsertleşiyor adetin1, post: 37090895, member: 272929"]Hele aksamlari semsert oluyo sonra ilerleyen saatlerde gevsiyo karnim[/QUOTE]
Karın sertleşiyo adet sancısı gibi sancı oluyor canım evet ama gerçek doğum kasılması olup olmadığı nst de çıkar sanırım çekiildimi hiç nst

[QUOTEsertleşiyor adetin1, post: 37090895, member: 272929"]Hele aksamlari semsert oluyo sonra ilerleyen saatlerde gevsiyo karnim
Karın sertleşiyo adet sancısı gibi sancı oluyor canım evet ama gerçek doğum kasılması olup olmadığı nst de çıkar sanırım çekiildimi hiç nst[/QUOTE]
Nstye hic girmedim canim doktoRa sordum normal dedi sayi artarsa karnin asagi dogru cekiliyomus gibi. olursa hemen gel dedi

ben mersinde annemin yanında kalıyorum..heyet raporu aldım hiç işe başlamadım ama eşim evde hafta sonları ancak görüşüyoruz..
:KK43::KK43:
Senin icin baya zor oluyodur canim ama moralini bozmamaya calis anneciginin yanindasin yinede

Dra soyledim oda fitil verdi gyno tran.fitil verdi fitili kulladiktan sonra akinti daha da bir artti gunluk ped yetmedi dusun:) normal ped koydum.acaba diyorum icerde iltihap vardi da o mu birden cikiyor.
Bilemiyorum Canım olabilir belkide.Kaç kerelik fitilin bakalim her seferinde boyle olacakmi.Ayaklarını sıcak tut havalar soğudu malum iltihaplar artmasin.

Günaydın.Çok şükür. Ben çok fena grip mi , nezle mi ne olmuşum ya.Bişey olur mu ki acaba? Bebişlerimi etkilemez değil mi?
Geçmiş olsun canim. Benim bildiğim etkilenmiyorsun. Bayram geliyor havalara dikkat edelim.
GÜNAYDIN CANIM ACAYİP ÇARPINTIM VAR İŞYERİNDE DURASIM YOK PATLAYACAK GİBİYİM RABBİM YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN NE TUHAF BİGUNNNN
Canım benimde carpintim var evdeyim şimdilik bakalım boş boş otuyoruyorum. Bebeklere mendil kenarı yapıyorum. Allah yardımcınız olsun

Geçmiş olsun canim. Benim bildiğim etkilenmiyorsun. Bayram geliyor havalara dikkat edelim.

Canım benimde carpintim var evdeyim şimdilik bakalım boş boş otuyoruyorum. Bebeklere mendil kenarı yapıyorum. Allah yardımcınız olsun
Saol canım.Nasıl mendil kenarı yapıyorsun.Resmini göndersene bize de merak ettim.Tülbent kenarı mı?

BENDE MENDİL DİKTİRECEĞİM AMA KENARINI ÇEVİREMEM BÜYÜK İHTİMAL

X