2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

KIZLAR DÜN DOKTOR KONTROLÜMÜZ VARDI KÜÇÜK 970 GR DİĞERİ 1040GR OLMUŞ YÜSLERİ DAHADA Bİ BELLİYDİ RENKLİ RESMİNİDE VERDİ DOKTOR SAVAŞ HALİNDELER İÇERİDE DEDİ BİRİ KAFA AŞAĞIDA BİRİ KAFA YUKARIDA KIZ SAVAŞI BÖLE BİŞEY DEDİ:KK11::KK71::KK71:GELİŞİMLERİ İYİ 28.HAFTAMIZIDA BÖLELİKLE TAMAMLADIK DOĞUM İÇİN ENGEÇ 36-37 HAFTALAR ARASI SONLANDIRIZ DEDİ SEZERYAN ÜCRETİNE 1000TL DEDİLER
:))) Benimkiler kafa kafaya vermişti.İkisinin de kafası aşağıdaydı.Üç boyutludan resim verdiler eşimin yeğeni canavay gibi diyor bebişlere :))) Maşallah canım biz de o haftlara bir gelseydik Allahın izniyle.

:))) Benimkiler kafa kafaya vermişti.İkisinin de kafası aşağıdaydı.Üç boyutludan resim verdiler eşimin yeğeni canavay gibi diyor bebişlere :))) Maşallah canım biz de o haftlara bir gelseydik Allahın izniyle.
BAYRAMI Bİ AŞSAYDIM 6 HAFTA KALACAKTI ALLAHIN İZNİYLE İNŞALLAH SAĞSALİM ATLATIRIZ HAFTALARI KUZULARIMIZA KAVUŞURUZ

KİMİSİ DUYGULARINI DIŞA VURAMIYO ÖLE OLABİLİR PAZARTESİ GÜNÜ SOLDAKİİN HAREKETİNİ 3 SAAT HİSSETMEDİM APAR TOPAR KADIN DOĞUMCUYA GİİTTİK VARYA ÖMRÜMDEN ÖMÜR GİTTİ ŞÜKÜR BİŞEY YOKMUŞ HAREKETİ HİSSEMEYİNCE YEMEĞİNİ YE SOL YANA YAT YARIM SAAT İÇİNE 5 HAREKET HİSSETMEZSEN HEMEN GEL DEDİ

Ben sagdaki soldaki ayirt edemiyorum karnimin bi yerleri oynuyor ama bebeklerin hangisinin neresidir onu anlayamiyorum[/QUOTE]
BENİMKİLER FAZLA YER DEĞİTİREMİYO CANIM TEK KESE ZAR VAR ORTALARINDA PLESANTALARI BİR KENDİ YERLERİNDELER SÜREKLİ BENDE ONDAN AYIR EDİYORUM AMA KAFASI YUKARDA OLDUĞU ZAMAN DAHA Bİ AĞRI OLUYO ORDA KAFASIMI AYAĞIMI ORDAN AYIRIYORUM BENDE BAZEN BİRİ HAREKET ETMİYO GİBİ DOKTOR BİRBİRLRİNE ÇOK YAKINLAR ONDAN SEN DİĞERİ ZANNEDİYOSUN HAREKET EDENİ DİYO

Perinataloga gittik 20.haftada.O da ölçmedi canım.Ölçmüyorum ben dedi.Bayramdan sonra kendi doktorumuza gittiğimde söyleyim ölçer herhalde.
PERİNATOLOG BENİM GİTTİĞİM DOKTOR HER DEFASINDA ÖLÇÜYO ARADA GİTTİĞİM NORMAL KADIN DOĞUMCUMDA ÖLÇÜYO HEP BELKİ BEBİŞŞLERİİN YERİ İYİYSE ÖLÇMÜYODA OLABİLİRLER

Kızlaar bu ağrılar ne böyle ya dayanılmaz bir hal aldı :KK43: bende artık sıfır hareket nerdeyse.Doktor yatış vermeden yatışa geçtim ben,beş dk. ayakta kalsam kıvranıyorum ağrıdan :KK43: sizde durumlar nasıl

fatmaaskin1ölçüyor : 37051978 .!.:
PERİNATOLOG BENİM GİTTİĞİM DOKTOR HER DEFASINDA ÖLÇÜYO ARADA GİTTİĞİM NORMAL KADIN DOĞUMCUMDA ÖLÇÜYO HEP BELKİ BEBİŞŞLERİİN YERİ İYİYSE ÖLÇMÜYODA OLABİLİRLER
Benim doktorda hep ölçüyo 35 mm çıkıyor canım senin?

Kızlaar bu ağrılar ne böyle ya dayanılmaz bir hal aldı :KK43: bende artık sıfır hareket nerdeyse.Doktor yatış vermeden yatışa geçtim ben,beş dk. ayakta kalsam kıvranıyorum ağrıdan :KK43: sizde durumlar nasıl
geçmiş olsun canım...:KK43: ne zamandır böylesin?
bizim için erken sanırım 24 bitiyor? henüz ağırlaşmadım ben...rabbim kolaylık versin hepimize.
Ya benim hiç rahim ağzımı ölçmediler ölçmeleri gerekirmiydi? Daha erken mi yoksa?Bir de rahim ağzı vajinal ultrasonla mı ölçülüyor?
benm dr biri prof ikiside karından ölçüyor ama karnıma bastırarak...ilk baktığı serviks zaten..
birde kasılmayı sormuştun inci...herkes aynımıdır bilemem ama benm ilk gebeliğimde göbeğimin üst sağ tarafı toplanıp semsert olurdu o an ateş basması kalp çarpıntısı olurdu....
18. haftada hastaneye bile yatmıştım:KK43:

geçmiş olsun canım...:KK43: ne zamandır böylesin?
bizim için erken sanırım 24 bitiyor? henüz ağırlaşmadım ben...rabbim kolaylık versin hepimize.

benm dr biri prof ikiside karından ölçüyor ama karnıma bastırarak...ilk baktığı serviks zaten..
birde kasılmayı sormuştun inci...herkes aynımıdır bilemem ama benm ilk gebeliğimde göbeğimin üst sağ tarafı toplanıp semsert olurdu o an ateş basması kalp çarpıntısı olurdu....
18. haftada hastaneye bile yatmıştım:KK43:
Sağolasın canım ya son iki haftadır iyice arttı ağrılarım :KK43: tek gebelikle arasında dağlar kadar fark varmış gerçekten ben kızımda 40 haftalık hamileyken bile iki saat yürüdüğümü biliyorum rabbim kolaylık versin cümlemize

Rica ederim canım.İstediğin gibi boşluk doldurmacalı bumlar da.Ama hoşuma gitmeyen tek şey kız ve erkek için olanın içeriği tamamen aynı.Hiç farkı yok.Genel olarak beğendim ama.
canım çok oluyorum ama boyutu nasıl çok mu küçük...benim bebişler ikisi de kız teyzesi..içerik aynı yani:))

Kızlar göğüs pompası ne önerirsiniz diye sormak için topiğe girdim herkesler istirahate geçmiş rahim ağzından hayırlısıyla doğursak şu bebekleri her aşama ayrı bi stres
Tuğba çok üzüldüm çok acı olmalı benim ilk tedavimde 9. Haftada kalbi durmuştu bebeklerin onu atlatmak bile zordu senin acını düşünemiyorum Rabbim sabrını artırsın inşallah

Kızlar göğüs pompası ne önerirsiniz diye sormak için topiğe girdim herkesler istirahate geçmiş rahim ağzından hayırlısıyla doğursak şu bebekleri her aşama ayrı bi stres
Tuğba çok üzüldüm çok acı olmalı benim ilk tedavimde 9. Haftada kalbi durmuştu bebeklerin onu atlatmak bile zordu senin acını düşünemiyorum Rabbim sabrını artırsın inşallah
Canim ben lansinoh cift gogus sagma mak almayi dusunuyorum dogumdan sonra

Bendede durum ayni canim 5 dk mesafe yuruyemiyorum hele aksamlari uyuyamiyorum artik semsert oluyo karnim rahatlayinca az gozum tutuyo kizimda doguma giderken boyleydim sanki 9 ayligim

Bendede durum ayni canim 5 dk mesafe yuruyemiyorum hele aksamlari uyuyamiyorum artik semsert oluyo karnim rahatlayinca az gozum tutuyo kizimda doguma giderken boyleydim sanki 9 ayligim

Fatmacim bu sertlik bende de var aksamlari bi basliyo gece tavan yapiyo sagimdan soluma donemiyorum dr magnezyum verdi ama oda ise yaramadi sanirim:KK43:

Kızlar göğüs pompası neikizlerden jniz diye sormak için topiğe girdim herkesler istirahate geçmiş rahim ağzından hayırlısıyla doğursak şu bebekleri her aşama ayrı bi stres
Ben ameda lactaline elektrikli çift sağımlı pompa aldım çalışmıyorum ama ikizlerde gerekli dedi çoğu kişi inşallah kullanımı güzeldir :)

Fatmacim bu sertlik bende de var aksamlari bi basliyo gece tavan yapiyo sagimdan soluma donemiyorum dr magnezyum verdi ama oda ise yaramadi sanirim:KK43:
ACAYİP RAHATSIZLIK VERİYO MESALA ŞU ANDA OKADAR SERTLİK YOK AKŞAM OLUNCA TAVAN YAPIYO İŞDE OTUR KALK ONDAN HERHALDE KENDİ EVİMDEN BAŞKA YERDE RAHAT EDEMEZ OLDUM ARTIK

SÜTÜM
Ben ameda lactaline elektrikli çift sağımlı pompa aldım çalışmıyorum ama ikizlerde gerekli dedi çoğu kişi inşallah kullanımı güzeldir :)
OLURMU ACABA DİYE TEREDDÜT EDİYORUM ONUN İÇİN DOĞUMDAN SONRA ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM KIZIMDA SÜT ÇAYI FELAN İÇİP TAKVİYE YAPMIŞTIM 6 AY RAHAT EMMİŞTİ BAŞKA BİŞEYE GEREK KALMADAN İNŞALLAH BUNLARDADA ÇOK OLURDA VİTAMİNLERİNİ ALIR KUZUCUKLAR

X