2014 Kasım-Aralık'da ikizlerini dünyaya getirecek anneler...!

Nidilat vermedi canim sabah aksam progestan vajinal verdi extra olarak.25 mm le en azindan 34 haftaya kadar dayaniriz insallah
Selam canım, aynı olay bana da oldu. Pazartesi günü karşılamalarım sıklaşmaya başladı akşam olunca sertleşti ve aşağıya doğru çekmeye başladı. Hemen hastaneye gittik. Rahim ağzı boyu 26 mm'e düşmüş. 1 hafta önce 40 mm'di. Nstde sancı çıkmadı ama ciğer geliştirici yapıldı. 1 gece hastanede kaldım. Kalkmak bana da yasak. Nidilata da başladık. Şimdi kasılmalarım azaldı çok şükür. İnşallah bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız.

Selam canım, aynı olay bana da oldu. Pazartesi günü karşılamalarım sıklaşmaya başladı akşam olunca sertleşti ve aşağıya doğru çekmeye başladı. Hemen hastaneye gittik. Rahim ağzı boyu 26 mm'e düşmüş. 1 hafta önce 40 mm'di. Nstde sancı çıkmadı ama ciğer geliştirici yapıldı. 1 gece hastanede kaldım. Kalkmak bana da yasak. Nidilata da başladık. Şimdi kasılmalarım azaldı çok şükür. İnşallah bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız.
Allah korusun bebişlerinizi canım.Hepimizinkini inşallah

Kızlar benimde sürekli sağ tarafım semsert oluyor.Oğluşumun olduğu taraf.Genel bir gerginlik karnımın heryerinde var ama.Sağ tarafımda bebek iyice sertleşmiş yaslanmış gibi oluyor sık sık.Kasılma böyle birşey mi acaba?Sancım falan yok normal durumda.Sadece bir süre oturup ayağa kalktığımda kasıklarımda ağrı oluyor.

bilmiyorum cnm normal yolla olur diyo herkes 2 kere kürtaj oldum kürtajdan sonra kendiliğnden 3 ay içinde olur diyo dr ama ben aynı şeyleri tekrar yaşarım diye çok korkuyorum antalya akdeniz hastanesinde doğum yaptım orda çok zor süreç geçirdim şu an bebeklerimde orda mezarları orda kaldı benim çok uzağımda rabbim kimseye evlet acısı yaşatmasın inşlh :KK43:
başın sağolsun canım çok üzüldüm rabbim tekrar nasip etsin inşallah sağlıklı bi şekilde kucağını doldursun rabbim yar ve yardımcınız olsun

Sanada cok gecmis olsun canim bu rahim agzi boyu demekki bi anda dusebiliyor drum kasilmalar rahim agzi boyunu kisaltir dedi.nidilati cok duydum ama bana vermedi progestan vajinal kullan sabah aksam dedi onuda kullanirken cok tedirgin oluyorum itemiyorum iyice ileri

Kızlar benimde sürekli sağ tarafım semsert oluyor.Oğluşumun olduğu taraf.Genel bir gerginlik karnımın heryerinde var ama.Sağ tarafımda bebek iyice sertleşmiş yaslanmış gibi oluyor sık sık.Kasılma böyle birşey mi acaba?Sancım falan yok normal durumda.Sadece bir süre oturup ayağa kalktığımda kasıklarımda ağrı oluyor.

Canim rahim agzi boyunu benim drum 20ci haftadan beri vajinal ultrasonla olcuyor 2 haftada bir.ikizlerde olculmesi gerekirmis.

Kasilmalara gelince tam olarak ne oldugunu bende bilmiyorum ama benim yasadigim sey karnim ayaga kalkamicak kadar gerildi ve sertlesti saga sola donerken canim aciyodu nitekim sabahi dra gittigimizde kasilmadan dolayi kisalmis dedi.

Eger suphen varsa drna danis cnm kontrolunde muhakkak hatirlat

Kizlar nasilsiniz ben keyifsizim bugun:KK43:

Dun gece karnim birden bire sertlesip belimde bacaklarimda karnimda adet olacakmisim agrilar oldu.kontrolumuz 4 gun onceydi ve hersey yolundaydi.bugun yinede bi tekrar gidelim dedik.4 gun once 35mm olan rahim agzi uzunlugu 25 mm olmus sok oldum dr hemen ciger gelistirici igne yapti progestan hap verdi ve yat wc disinda kalkma dedi korktugum basima geldi dualarinizi esirgemeyin allaha emanet olun ve hic bir agriyi kucumsemeyin size tavsiyem
ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN CANIM İNŞALLAH HAFTALAR SIKINTISIZ GEÇER ÇOK DİKKAT ET KENDİNE CANIM MORALİNİ HEP YÜKSEK TUT

Canim rahim agzi boyunu benim drum 20ci haftadan beri vajinal ultrasonla olcuyor 2 haftada bir.ikizlerde olculmesi gerekirmis.

Kasilmalara gelince tam olarak ne oldugunu bende bilmiyorum ama benim yasadigim sey karnim ayaga kalkamicak kadar gerildi ve sertlesti saga sola donerken canim aciyodu nitekim sabahi dra gittigimizde kasilmadan dolayi kisalmis dedi.

DOKTORA SORDUĞUMDA SANCI NASIL OLUR DİYE ANLATTIĞINI YAŞAMIŞSIN CANIM KARNIN AŞAĞIYA DOĞRU ÇEKİLİRSE ADET SANCISI GİBİ SANCI 4 DEN FAZLA OLURSA HİÇ BEKLEME DEMİŞTİ

DOKTORA SORDUĞUMDA SANCI NASIL OLUR DİYE ANLATTIĞINI YAŞAMIŞSIN CANIM KARNIN AŞAĞIYA DOĞRU ÇEKİLİRSE ADET SANCISI GİBİ SANCI 4 DEN FAZLA OLURSA HİÇ BEKLEME DEMİŞTİ[/QUOTE]

Ben butun gece o sanciyi cektim esime dra gidelim dedim yok abartiyomusum yok cok evhamliymisim yok karnimda 2 can varmis tabiki olacakmis bu tarz seyler sabah oldu dra gidiyoruz hala soyleniyo hicbiseyin yok bosu bosuna gidiyoruz diyo nitekim gidince gordu noldugunu ama bellimi etmiyo icinemi atiyo o kadar rahatki sinir oluyorum bu hallerine:KK43:

Benim hoşuma gitti canım.Resim olarak ilk resmi,bir aylıkken, iki aylıkkken diye bölümler ayırmışlar.İlk hediyeleri,isim hikayeleri diye soru sormuşlar boşluklrı doldurman için.Ama uzun uzun yazacak duygu ve görüşlerini yazacak bölüm yok.Uzun uzun yazamam diyorsan gayet güzel bir hatıra.Uzun yazmak istersen ajanda gibi bişey almak lazım galiba
yok canım uzun uzun yazmak değil amacım ama hep resim olsun da istemiyorum..şöyle yaşadığı ilklere dair boşluk doldurmaca olabilir mesela.....bu arada cevapladığın için teşekkür ederim canım

DOKTORA SORDUĞUMDA SANCI NASIL OLUR DİYE ANLATTIĞINI YAŞAMIŞSIN CANIM KARNIN AŞAĞIYA DOĞRU ÇEKİLİRSE ADET SANCISI GİBİ SANCI 4 DEN FAZLA OLURSA HİÇ BEKLEME DEMİŞTİ

Ben butun gece o sanciyi cektim esime dra gidelim dedim yok abartiyomusum yok cok evhamliymisim yok karnimda 2 can varmis tabiki olacakmis bu tarz seyler sabah oldu dra gidiyoruz hala soyleniyo hicbiseyin yok bosu bosuna gidiyoruz diyo nitekim gidince gordu noldugunu ama bellimi etmiyo icinemi atiyo o kadar rahatki sinir oluyorum bu hallerine:KK43:[/QUOTE]
KİMİSİ DUYGULARINI DIŞA VURAMIYO ÖLE OLABİLİR PAZARTESİ GÜNÜ SOLDAKİİN HAREKETİNİ 3 SAAT HİSSETMEDİM APAR TOPAR KADIN DOĞUMCUYA GİİTTİK VARYA ÖMRÜMDEN ÖMÜR GİTTİ ŞÜKÜR BİŞEY YOKMUŞ HAREKETİ HİSSEMEYİNCE YEMEĞİNİ YE SOL YANA YAT YARIM SAAT İÇİNE 5 HAREKET HİSSETMEZSEN HEMEN GEL DEDİ

KIZLAR DÜN DOKTOR KONTROLÜMÜZ VARDI KÜÇÜK 970 GR DİĞERİ 1040GR OLMUŞ YÜSLERİ DAHADA Bİ BELLİYDİ RENKLİ RESMİNİDE VERDİ DOKTOR SAVAŞ HALİNDELER İÇERİDE DEDİ BİRİ KAFA AŞAĞIDA BİRİ KAFA YUKARIDA KIZ SAVAŞI BÖLE BİŞEY DEDİ:KK11::KK71::KK71:GELİŞİMLERİ İYİ 28.HAFTAMIZIDA BÖLELİKLE TAMAMLADIK DOĞUM İÇİN ENGEÇ 36-37 HAFTALAR ARASI SONLANDIRIZ DEDİ SEZERYAN ÜCRETİNE 1000TL DEDİLER

Ben butun gece o sanciyi cektim esime dra gidelim dedim yok abartiyomusum yok cok evhamliymisim yok karnimda 2 can varmis tabiki olacakmis bu tarz seyler sabah oldu dra gidiyoruz hala soyleniyo hicbiseyin yok bosu bosuna gidiyoruz diyo nitekim gidince gordu noldugunu ama bellimi etmiyo icinemi atiyo o kadar rahatki sinir oluyorum bu hallerine:KK43:
KİMİSİ DUYGULARINI DIŞA VURAMIYO ÖLE OLABİLİR PAZARTESİ GÜNÜ SOLDAKİİN HAREKETİNİ 3 SAAT HİSSETMEDİM APAR TOPAR KADIN DOĞUMCUYA GİİTTİK VARYA ÖMRÜMDEN ÖMÜR GİTTİ ŞÜKÜR BİŞEY YOKMUŞ HAREKETİ HİSSEMEYİNCE YEMEĞİNİ YE SOL YANA YAT YARIM SAAT İÇİNE 5 HAREKET HİSSETMEZSEN HEMEN GEL DEDİ[/QUOTE]

Ben sagdaki soldaki ayirt edemiyorum karnimin bi yerleri oynuyor ama bebeklerin hangisinin neresidir onu anlayamiyorum

KIZLAR DÜN DOKTOR KONTROLÜMÜZ VARDI KÜÇÜK 970 GR DİĞERİ 1040GR OLMUŞ YÜSLERİ DAHADA Bİ BELLİYDİ RENKLİ RESMİNİDE VERDİ DOKTOR SAVAŞ HALİNDELER İÇERİDE DEDİ BİRİ KAFA AŞAĞIDA BİRİ KAFA YUKARIDA KIZ SAVAŞI BÖLE BİŞEY DEDİ:KK11::KK71::KK71:GELİŞİMLERİ İYİ 28.HAFTAMIZIDA BÖLELİKLE TAMAMLADIK DOĞUM İÇİN ENGEÇ 36-37 HAFTALAR ARASI SONLANDIRIZ DEDİ SEZERYAN ÜCRETİNE 1000TL DEDİLER

Benimde dunku olcumlerde kizimin biri970 digeri 1040 gr cikti.benimkilerde karsilikli popo ustu oturmus durumdalar:) ayaklari asagida kimildattikca idrar kaciriyo gibi oluyorum

Kasılmada karın birden büzüşüyor ve aşağı doğru çekiliyor sanki. Sonra tekrar eski haline dönüyor. Saatte 4den fazla olmaması ve kasılmanın 2 dkyı geçmemesi gerekiyor.

Kasılmada karın birden büzüşüyor ve aşağı doğru çekiliyor sanki. Sonra tekrar eski haline dönüyor. Saatte 4den fazla olmaması ve kasılmanın 2 dkyı geçmemesi gerekiyor.

Canim surekli yatiyomusun mesela yemek icin falan kalkiyomusun bide yatarken nelerle oyalaniyosun

Bayramdan sonra gideceğiz canım o zaman söyleyim.

yok canım uzun uzun yazmak değil amacım ama hep resim olsun da istemiyorum..şöyle yaşadığı ilklere dair boşluk doldurmaca olabilir mesela.....bu arada cevapladığın için teşekkür ederim canım
Rica ederim canım.İstediğin gibi boşluk doldurmacalı bumlar da.Ama hoşuma gitmeyen tek şey kız ve erkek için olanın içeriği tamamen aynı.Hiç farkı yok.Genel olarak beğendim ama.

X