2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

askerde oldugu ıcın sık sık kavga eder olduk.telefonda bıısey de hallolmuyor yanı.hersey ust uste geldı.aılesı tuz biber zaten her dkka bsy cıkarabılıyorlar sagolsunlar.su zaman bı gecseydı.dun bana boyle olcaksan hıc gelme ben geldıgımde dedı resmen yıkıldım ben okdar gun saymısım suan olanlara bak ya.

gecmıs olsun canım sanada.dıs agrısı cok kotu bende hep cekıyorum :S

Son düzenleme:
yok dun gece 4 u gecıyordu ıste yattım.2 de kalktım bugun gozlerım sısmıs aglamaktan artık ne zaman arar o bılınmez.... ruh gıbıyım cok mutsuzum.sagol canım dusuncen ıcın.bu arada kutu yapmıssın galıba ellerınle.eger oyleyse kesınlıkle katilim sensinnnn kutu takıntım vardır benımm cok begendım rengide acayip tatliii

Tatlım önce sen kafanı bi topla o halde. Askerde inan çok zordur onun durumu. Elinden hiçbir şey gelmez. Ailesinin farkındaysa zaten biliyordur ne yapması gerektiğini. Evlendiğinizde mesafe koyar. Ama şu an sen de ters davranırsan psikolojisinin bozulması gerçekten çok doğal. Bence aradığında özür dile, aslında onu kırmak istemediğini, ama kendini çok yalnız hissettiğini falan söyle. Ona olan güvenini hissettir. Alttan al.

Hediyelerimi paketlemeye başladım. Hem çok zevkli hemde çok vakit alıyor. Çünkü kurbanım için çok özeniyorum

söz verıpte daha 24 saat gecmeden nasıl unutup boyle snırlenıyorsun dıyor haklı olarak.profesyonel destek lazım bana.snırlerımi kucultmem ıcın ayy yedim kafayı cidden.umarım hersey duzelır canım sagol dstegın ıcın..

eski sevgilimin askerliginide bekledim tam 15 ay.. bilirim yani zorlugunu bide tartışmışken herşey zor gelir.bide nişanlısınız. ben hiç okadar sevip ölürçesine hissedemedim şu aşkı sevgiyi yani nişanlanacak kadar olmadı hiç. nişanlılara hem özenirm hemde aklım almaz nasıl emin olabilmişte takmış oyüzügü die bnm için bi mucize olması gerek ki nişanlanayım evlilige dogru gideyim. nedense imkansız gibi geliyo.helede şu günlerde..

neyysee.. sıkma canını sen onu beklemişssn 1 ayı kalmış.eger öyle bişey yaparsa ayıp eder.hem sana hem senin ailene.hemde kendi gelecegineyazık yanii. ama sanmıyorum ayrılcagınızı. üzzme kendini

benmde kutu takıntım varr .. ama kendim yapmaya bayılıyorum.şuan bunu bitrdim ama öncden yaptıgım 6 tane daha varr.. ugraşmaya bayılıyorum.

buda yaptıklarım arasında ama bitmedi dahaa

Aşkım haklısın ama biz böyle değişik varlıklarız. Kadınları anlamak zordur diye boşuna demiyorlar de

O zaman birini bana yollayıver, bak o kadar birikmiş elinde

böyle bi hikaye bnde biliyorum

negüzel hayırlısı olmuş işte. cok sevindim senin adınaa.

vallahi bende çok seviniyorum kendi adıma.... Rabbime şükrediyorum alnıma onu yazdığı için.... çok seviyorummm uuullleeeyyyynnnnn

ip ucu işte sizeee.meraklanın diye yaptım acık acık soleym mi yani yemezlerr kurbanım cok kalabalık bir şehirde oturuyor...

benımkılerde bana kızım derler ama yaptıkları seyler hıc hos degıl yani... cocuk dogurmakla anne baba, lafda soylemekle ıyı olunmuyor maleseff .((

Bekarım ama hamilelere özendim demiştim şimdiiii ben olabilir miyim ki Katilim olsana amayaaaaaa
aynen dediğin gibi şekerim ben evli demedim, sadece hamile değil dedim. çocuğu olsun istiyo olabilir, çocuğu olada bilir elbet ama KESİNLİKLE bekar da olabilir

Çok beğendim benim olsun mu o mektup?
sana da yazıyım hazırlıyım istersennnn :))))

ah canım benim, beni bu kadar düşünüyo olman ne kadar da güzel... ama kıyamam ki sana, iki canlısın sonuçta, dert etme ben ne gelse sevinirimmmm

ben dolaşıyom arada, acaba katilim sen olabilir misin ki????? kızçe diyon ya sen hep, nerelisin merak ettim bak şimdi

ahaaa benim benim hem şirinim hem evliyim hem de hamile değilim

sen hepimizin ipuçlarına uyuyosun ama balım, onu yapcaz

ben miyim ben miyim ben miyim......

yirimmmm sen el emeğiniiii :))))) kız bu ne böyyyleeeeeeeeeeeeeeeeeee.... BA-YIL-DIMMMMMMMMMMMMMMMMMM
kesinlikle ticarete dökebilirsin bence

canım benim ben de alanguya katılıyorum, askerde eli kolu bağlı, ama sen de haklısın bence, dayan dayan patlamış olabilirsin....

ben çok sakin bi yapıya sahibim, kolay sinirlenmem ama kızınca ağzımdan çıkanı kulağım kesinlikle duymuyo. bunu eşime söylemiştim, bana sakinleşmek için zaman tanı, sinirliysem o an konuşmayalım demiştim.... sadece 2 kez tartıştık, onlarda çok büyük tartışmalar değildi. uyum döneminde ilk aylarda olabilir şeylerdi, hafif sarsıntılarla geçti... hatta daha da yakınlaştırdı.

belki sende böyle bi şey deneyebilirsin. ailesini biliyosa, ailesinin yaptıklarından onu sorumlu tutma, acısını ondan çıkarma. onun sana yeniden güvenmesini sağla, ama bu askerden geldikten sonra olabilir ancak. aile ile ilgili, akıl verecek durumda değilim, tecrübeli değilim

canım çok üzüldüm yaaa, karanfil iyi gelebilir bide alkol basmak diyolar ama şimdi ufaklık alkolü pek sevmeye bilir :)))

amayaa herkese de laf yetiştirmiş 2 dk da Kuzu kurbanımı düşünmez miyiiiim düşünücem tabi

ben işe girip cıkıorum sürekli kalıcı olamadım bi abim ve annem baskı kuruyo üzerimde bunları yap sat işte die :26: bi ciddi düşünmeye başlıyım ben bunu

amayaa herkese de laf yetiştirmiş 2 dk da Kuzu kurbanımı düşünmez miyiiiim düşünücem tabi

kız gece yarimcim, alıyon eline pc yi dünyayı unutuyon diye sitem edince aniden kapatıverdim, şimdi nası laf yetiştirmiyim.... dur daha laf yetiştirceklerim varrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…