2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Kuzum sen benim dileğimi okudun mu bakayım? Öğlen dua okuyacağını söylediğinde mesaj kutun dolu olduğu için buraya yazmıştım

okumaya başladım öğlen kuzu tabiiki.listemdesin canımmm.ama bi çırpıda bitmiyo 4444 tefriciye başladım hepimiz için.bitince topluca dua edicem

Son düzenleme:
okumaya başladım öğlen kuzu tabiiki.listemdesin canımmm.ama bi çırpıda bitmiyo 4444 tefriciye başladım hepimiz için.bitince topluca dua edicem

O zaman sorumu düzelteyim, listeye beni de ekledin mi? Olacaktı o

Sağol canımcım, Allah kabul etsin

Bende okuyorum canım salafat-ı tefriciye dediğin kolay kolay bitmiyor.
Ben daha önce okudum çok faydasını gördüm şimdi yeniden başladım

daha eksiklerim var bebişede bişeyler hazırlayım öyle acele etme

bende oraya baktım anlayamadım buranın devamı sandım sordum acıkladılar iki ayrı çekiliş var diye

Bebişe dediğine göre ben değilim Ama ilerde doğacak çocuğuma hediye koyacaksan o ayrı tabiki

Umarım kimse kimsenin hakkını yemez canım. Bende maddiyatında değilim ama bu kadar sohbet ediyoruz hevesleniyoruz bende katilimin benim için heveslensin en azından zaman ayırıp iki satır mektup yazsın burda selam versin istiyorum. Yoksa sen misin

Ay canım gecelik mi aldınnnnn :) Hiç gerek yoktu ama sağolasın

Valla canım elimden geldiğince el emeğimle bişeyler üretmeye çalışıyorum seviyorum uğraşmayı :) Hatta kurbanım için ipucu vereyim evde ahşap boyama ile uğraşıyorum birde çini kursuna gidiyorum bakalım ne çıkartabilicem ortaya :))

Kızlar ben kaçıyorum şimdi size bakmaya gelmiştim umarım girerim yine bu akşam. Gizem sende katıl aramıza bir an önce duy sesimi :)
Hadi beni özleyin anacım baaaayyyy

Son düzenleme:
neyse kızlar ben sütümü içeceğim malum calsiyum almam lazım
herkese iyi geceler hoçakalııınnn

Selam kızlar ben kurbanımın kırmızı çamaşırını ve hediyelerinden 1 tanesini aldım, hafta sonuda el emeği kapı süsümü yapacağım, çikolatasını da aldığımda artık yollanmaya hazır olacak. İnşallah beğenir, ben katilimi hiç tahmin edemiyorum :)

kimsecikler kalmamış ya :)))) kuzum onu bende çok okuyorum.... Allah kabul etsin inşallah :) Allah razı olsun ve bebişini sağlıkla kucağına alıp güle oynaya büyütmeyi nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…