2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Arkadaşlar Gizem7 arkadaşımız ''Farzetki o burayı okuyor'' topiğinde bir yazıyı alıntılayıp yorum yazınca banlanmış yarın akşama kadar yok aramızda kendisi çok üzgün haber vermemi istedi face den bana bilginiz olsun :KK66:

Gizem7 kuzummm bekliyoruz seni :KK66:

Arkadaşlar Gizem7 arkadaşımız ''Farzetki o burayı okuyor'' topiğinde bir yazıyı alıntılayıp yorum yazınca banlanmış yarın akşama kadar yok aramızda kendisi çok üzgün haber vermemi istedi face den bana bilginiz olsun :KK66:

Gizem7 kuzummm bekliyoruz seni :KK66:

Kiyamam yaa :KK43:

neeeeyyyynnnnn hediyeler gelince de mi bilmiycez kimden geldiğiniiiii.... yok artıkkkk :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Canım tabi ki bilcez de.. Ben şunu demek istiyorum... Mesela sen sanıyorsun ki senin katilim olduğunu. Ama bir bakıyorsun ki değilim başkası çıkmış bana. Sende hediyeler gelmeye başlayıp kim kime çıktığını notları alırsan katilini daha kolay bulursun demek istedim:KK16:

ip ucu veriyorum benim kurbanım hamile değiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil :KK9:

Ama benim kurbanım da hamile değil

ikinize de soruyorum, tamam hamile değil... de... olası varmı? hamile olası yani :KK1::KK1::KK1::KK1:

Canım tabi ki bilcez de.. Ben şunu demek istiyorum... Mesela sen sanıyorsun ki senin katilim olduğunu. Ama bir bakıyorsun ki değilim başkası çıkmış bana. Sende hediyeler gelmeye başlayıp kim kime çıktığını notları alırsan katilini daha kolay bulursun demek istedim:KK16:

hımmmm akıllıcaaaaa

X