2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

günaydınnnnn topigin kapısını ben açtım hayırlı olsun
kim kimin katili kim kimin kurbanı aramaya devam

Günaydın fıstıklaar nasılsınız bu sabah topiğin kapısını açmışsınız şöle camları da açalım bi havalansın süpürelim temizleyelim arkadaşlar gelmeden çk açım çok hepinizi yiyebilirim şu an acil kahvaltı etmem lazım sonra gelirim yine öptümmmm

Ben de çok açım. Ama kahvaltıyı annemlerle yaptığım için beklemek zorundayım. Maşallah 10:30-11:00 e kadar uyuyorlar Tek başına kahvaltı edemiyorum ben

Son düzenleme:
Ben de çok açım. Ama kahvaltıyı annemlerle yaptığım için beklemek zorundayım. Maşallah 10:30-11:00 e kadar uyuyorlar Tek başına kahvaltı edemiyorum ben

ohh ne guzel. bende hergun işyerinde ne yesem diye düşünüyorummm.ama hep aynı şeyleri yiyip duruyorum biride bana kahvaltı hazırlasa iyy olcakk.

ohh ne guzel. bende hergun işyerinde ne yesem diye düşünüyorummm.ama hep aynı şeyleri yiyip duruyorum biride bana kahvaltı hazırlasa iyy olcakk.

Torun sahibi olmak o kadar kolay değil. Ondan beraber kahvaltı ediyoruz Bir de erken kalksalar da açlıktan bulantılarımız azıtmasa

Gel beraber edelim kahvaltımızı canım benim

canlarım benim günaydın ben kahvaltımı işyerinde yaptım bile çayımı aldım yazdıklarınızı okuyorum acayip bağımlı oldum iş yerine gelen mailleri kontrol etmeden burayı açıyorum kim ne yazmış diye

Torun sahibi olmak o kadar kolay değil. Ondan beraber kahvaltı ediyoruz Bir de erken kalksalar da açlıktan bulantılarımız azıtmasa

bişeyler atıştırr istersenn . ben aç kalamıyorum ya. çok yiyorum ama sıfırr bedenımm hehe

aynen bende işler beni beklıyr ben burda takılıoyorummmm..

Benim de ders çalışmam lazım ama buraya takılıyorum

Yakında olsaydık da birlikte şöyle güzelce kahvaltı yapsaydık... Ne güzel olurdu...

Asmencim, atıştırdım atıştırmaz myım... Annemlere kalırsa ohooo

bende siparişi verdimmm bekliyorum.borek yemekten içim dışım borekkk oldu üffffffffffffff

canım valla ben beklemiyorum annemin uyanmasını arıyorum açmazsa gidip kapıyı çalıp uyandırıyorum kendisi diyo uyanınca gel diye erkenden koşuyorum yoksa açlıktan midem dışına çıkıyo napim saat 11e kadar falan nası dayanıyorsun sen alla allaa :44:

süpersin canım en iyisini yapıyorsun

Yarınnnnnnnnnnn bütün hediyelerimi alıp paketlicemmmm. Hediye isteyen vamııııııııııııı

Benimkiler uyanık. Arayıp uyandıran olmasın diye telefonlarını başka odaya bırakıyorlar. Arasam da duyan olmuyor o yüzden. Bi de gidip kapıyı çalıp uyandırsam, ohooo uykularını açacaklar da, kahvaltı hazırlanacakta... 11 e kadar dayanamıyorum tabiki, bir şeyler atıştırıyorum ne yapayım Bi de ben sabahları haftaiçi 8 de haftasonu 7 de kalkıyorum. O saatte de kıyamam ki kapılarına dayanmaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…