2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ya benim aklımda bir sürü şey var yazıyım
çanta alıcam sonra yılbaşı çorabı alıcam süslü çorap gerisi süpriz

Aslında alacaklarımı bende belirledim gibi birsey ama hediye paketlerini çok güzel yapmak istiyorum ama becerem diye korkuyorum

Eminönüne gidip hediye paketleri almayı düşünüyorum :44: Sen nasıl paketliceksin hediyelerini ?

ben düzene çok önem verdiğim için hazır hediye paketlerinden alıcam ama hepsi aynı renk aynı desen olucak karışık desen sevmiyorum bide böyle hazır kalpli hediye kutuları var onlardanda alıcam
anahtarlık alıcam süslü püslü şimdi aklıma geldi

Aman dikkat et kendine. Buralarda bu günlerde dışarı çıkmak riskli. Ama yarından itibaren kurusoğuk eşliğinde yağmursuz günler geliyor sanırım. Alış-verişimizi yapabiliriz yani.

Ben paketlerimi gönderime yakın yapıcam. Malum, sonradan bir şey esiverir, eklemek isterim falan. Üşenmeden paketleri açıp tekrar paketlemek zorunda kalırım yoksa

günaydın canımm
griple başetmeye çalışıyorum inankii
sen nasılsınnn

Geçmiş olsun canım

Havalar o kadar dengesiz oldu ki şimdide kar yağacak diyorlar :18: iki gün önce yazdan kalma günler yaşıyorduk çok dikkat et kendine havalar böyle olunca hasta oluyor haliyle insan

Bende bu aralar iş başvurusu yapıyorum habire cevap gelmiştir belki diye heycanlandım ama gene hüsrana uğradım

çok teşekkür ederimm
*
ne üzerine başvuruların, daha doğrusu ne okudunn
hayırlısı olsun inşallah hakkındaa :26:

Bende karışık renkler olsun istemiyorum tek renk hediye paketi olsun görüntü açısından da güzel olmalı ilk önce hediye paketleri gönlünü feth etmeli kurbanımın
Ama ya güzel olmazssa bulamazssam diye çekiniyorum işte :18::18:

Anahtarlık fikride çok güzelmişş çok harika bir hediye olabilir

Günaydın arkadaşlar...

ya hediyelerimi aldım paketledim bugün kargoya verdim ama stres azalmıyo bilesiniz bu seferde acaba beğenecekmi derdi başlıyoo

neler almak istiyorsun mesela bende arıyrm ama tam istediğim gibi şeyler çıkmıyor karşımaaaaaa

cnm göz kalemi oje falan aldımçikolatalı drajelerimi koymak için kalpli kutu baktım bulamadım panduf baktık bulamadım adam akıllı bişi yok sonra sevdiği şeyleri yazmış bulamadım don yoktu zaten haftaya herşeyimi halletmem lazım

çok teşekkür ederimm
*
ne üzerine başvuruların, daha doğrusu ne okudunn
hayırlısı olsun inşallah hakkındaa :26:

Muhasebe bölümünden mezunum canım

Basvurularım muhasebe ,sekreterlik,yönetici asistanlığı,ofis elemanı bu tarz işlere başvurdum
Anacım belki toplamda 300 yere basvurmusumdur ama dönen yok ben anlamadım ki ne istiyorlar harbiden çıldıracagım yahuuu

Canım dediğin gibi herşeye özeniyorsun pakete falan ama bulamadım bende...Birde yanımda bir velet olunca alışveriş yaptığıma şükrediyorum...Mağaza fobisi var adamın resmen yaaa (((

Günaydın canımm

Ohh ne güzel sen kurtuldun hediye derdinden

Hediyelerimi hep kendime aldığım ürünlerden kendime alır gibi aldığım için kolay oldu cnm :)))Ama acaba beğenir mi o merak sardı şimdi içimi onuda yarın öğrenirim artık :)))

başvur başvur zaten işverende ne istediğini bilmiyoo
ben 1 yıldır aynı işteyim taa geçen yıl başvurduğum yerler aradı beni geçen haftaa
düşün üstünden 1 yıl geçmiş

Hediyelerimi hep kendime aldığım ürünlerden kendime alır gibi aldığım için kolay oldu cnm :)))Ama acaba beğenir mi o merak sardı şimdi içimi onuda yarın öğrenirim artık :)))

Beğenir canım neden beğenmesin hediyenin küçüğü büyüğü olmaz özenle seçilmiş olması çok önemli sende pek özenli seçmiş fotograflamıştın hepsini çok beğenicek merak etmeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…