2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

başvur başvur zaten işverende ne istediğini bilmiyoo
ben 1 yıldır aynı işteyim taa geçen yıl başvurduğum yerler aradı beni geçen haftaa
düşün üstünden 1 yıl geçmiş

Harbiden hiç bilmiyorlar ne istediklerini ya bazıları öyle bir ilan veriyor ki 90-60-90 olsunmuşş ne için arıyorsa artık

Valla bende 4-5 aydır başvuruyorum olmadı bir türlü demekki hayırlısı değilmiş diyorum

Sen ne iş yapıyorsun, nerede çalışıyorsun, nerede oturuyorsun ne çok soru sordum pehhh

İyiyim hayatımm evde oturuyorum öyle daha hiç hediye falan da alamadım hava buz gibi dışarı çıkasım gelmiyor hiç

sen napıosun :)

kızçelerimmmmm tünaydınnn diyeyim bariii
artık geceleri ne alsam diye düşünüyorum rüyalarıma kadar girdine alıcağıma karar verdim ama az çoksadece hediye paketi için renk seçemiyorum yaaaalışveriş içinde haftasonu çıkacağım malum tek çıkarsam bu yağmurda vala yuvarlana yuvarlana doğururum yollarda

bugun anca ögrenebildim segili kurbanımı
bi heyecan ekledim whatsap kullanıyomu diye ama malesef
ben kullanıyorum segili bana hediye alacak arkadaş sende kullanıyosan yazı ver bana
kim oldugunu nasılsa anlayamam ama iki sohbet ederdik

Canım dediğin gibi herşeye özeniyorsun pakete falan ama bulamadım bende...Birde yanımda bir velet olunca alışveriş yaptığıma şükrediyorum...Mağaza fobisi var adamın resmen yaaa (((

evet cnm özeniyorum yahediyeyi açtığında mutlu olmasını istiyorum inşta öyle olurburda kimsenin beklentisi fazla değil zaten yarım elma gönül alma demişler

bu arada kurbanım az önce 2 parça hediyeni de tamamladım şansa bak 2 seferdir konakta işim çıkıyor bende çarşıya iniyorum
evde 3 parçan hazır bugünde 2 parça etti mi beş daha kırmızı donun ve el yapımı hediyeni hazırlayacam

ahhhh canım niye zahmet ettin okadar

Sana değil kuzum SEvgi ye ama gönder adresini be yaaa

sevgi mi senin kurbanınn

hayırlısı olsun iş, kısmetin bekliyodur mutlaka bi yerlerdee :26::26:
*
ben finans sektöründeyim, adanadayımm gelin olup uzaklara gitcemm inşallah

ahhhh canım niye zahmet ettin okadar

cnm ya keşke herkese bişiler alabilme imkanım olsaay sonuna denk geldi ya allahtan fazladan para ayırmıştım kurbanıma helal olsun

cnm hiç gerek yoktu hepsi çok güzel bayıldım bende katilimi arıyorum nerdesin kızzzz

bende bayılmana sevindim, inşallah kurbanımda beğenir şekerimmmmmmm

İyiyim hayatımm evde oturuyorum öyle daha hiç hediye falan da alamadım hava buz gibi dışarı çıkasım gelmiyor hiç

sen napıosun :)

Bende iyiyim canım sabah hastaneye gittim tahlillerimi yaptırdım eve geldim uyumuşum :) Minicik bi kardeşim var onu okula bıraktım şimdi. Dışarısı buz gibi ya bende hediyelerimi tamamlayamadım daha paketleri var Eminönüne gidersen haber ver beraber gidek

almış kadar oldun beya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…