2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

marmara ereğlisi canım bize acayip yakın.. ama ben hissetmedim :26:

dün çok yağmur vardı çıkıp bişi alamadım :KK50: bugün inşallah alıcam yaaa :KK52:
bende bi kırmızı don a takıldım ama ya bi yandan da diyorum ki şöööyyyle hoş bi kıpkırmızı bi gecelik mi alsammmm ???? hareketli girer hem kurbanım yılbaşına, eeee nasıl başlarsa öyle de gider???? gider dimiiii

Bana alıyorsan penye olsun lütfen tüllü danttelli falan pek giyemiyorum tanga hiç olmasın heee:KK9::KK9::KK9::KK9:

cnm ya keşke sana almsam ama sen değilsin aslında tanıtma topiğine yazılsa böyle şeyler ona göre bilipta alsak çok iyi olur:KK31:birde sevilen çikolatalar falan mesela ben sütlü çikolata sevmiyorum:26:gerçi ben yazdım ama:44:katilime duyurulur:KK9::KK9:

cnm ya keşke sana almsam ama sen değilsin aslında tanıtma topiğine yazılsa böyle şeyler ona göre bilipta alsak çok iyi olur:KK31:birde sevilen çikolatalar falan mesela ben sütlü çikolata sevmiyorum:26:gerçi ben yazdım ama:44:katilime duyurulur:KK9::KK9:

Canım illa tanıtma topiğine yazmaya gerek yokki boşunamı sohbet ediyoruz birbirimizi daha iyi tanımak ve kaynaşmak için zahmet edip yazılanları okusunlar :))))

Zaten hediye sonuçta ne gelirse yicez içcez giycez hahaha :)))Valla tatlı olsunda bitteri sütlüsü farketmez :)))

Son düzenleme:
kısmetse oğlum olacak teyzesiii:KK16:pipisi var bizimkiinin:KK52::KK52::KK52:
bende cayır cayır yanıyorum anacımmm:KK17::KK17::KK1:
gönlünden ne geçiyor senın kızmı yoksa erkekmi :KK16:

benimkininde var pipisiii :KK9:
oyy anası yer pipiyiii :KK9:

altınkaya çok geçmiş olsun :KK50:

günaydın herkese :KK16:

depremi eşim hissetti ben de sen sallamışsındır yatağı ne depremi yeaaa diyip totomu dönüp uyudum yine :KK9:
çok da yakın bi yerde olmuş halbuki :26:

ben eşim sallıyo sandım bi baktım horluyo o zaman anladım deprem olduğunu bide köpekler susmadı saolsun tedirgin oldum :KK53:

yeni girdim siteye hemen özel mesajımı okudum kurbanımı öğrendim çok cici biri çooooooooooook şimdiden hediyelerini almaya başlıcam ay çok heyecanlı:KK52::KK52:
bende diyom bu kız nerdee :nazar:

hapşuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ :120::120:

ben grip oluyorum galibaa :KK25:

günaydın hatunlar dün akşam o kadar yoruldumkii anca kalktım kahvaltımı yaptım geçtim ppc başına :KK49:

ama karnım hala aç bi boş dursun şu ağzım ya

eşim şikayet etmeye başladı çok yiyosun didi bende napim canım çekiyo hamilelikten dedim

oda diyoki seninki pisboğazlıktann :90::90::90::90::90::90:

bi yandan haklıı :131::131::131::130:

ayy bu ayda çıkmak üzere ay sonuna gelmişizz şaa maka :KK14:

Canım illa tanıtma topiğine yazmaya gerek yokki boşunamı sohbet ediyoruz birbirimizi daha iyi tanımak ve kaynaşmak için zahmet edip yazılanları okusunlar :))))

Zaten hediye sonuçta ne gelirse yicez içcez giycez hahaha :)))Valla tatlı olsunda bitteri sütlüsü farketmez :)))

cnm ya burda bir sürü sayfa var orası daha az bulmak daha kolay olur diye şeyetmiştim:KK30::KK30:

aslında doğru diyon tatlı olsunda fark etmez:KK9::KK9::KK16::KK16:

Sevgili katilim bak ben 7 aylığım oğlumuda 8 aylık doğurdum anlayacağın sabırsızım...Lütfen ne aldıysan bir an önce gönderirmisin:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Yoksa ortadann çatttttt diye çatlıcammm:KK9::KK9::KK9::KK9:

Bu ne ya işime konsantre olamıyorum alla allaaa:KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK9:işan kurabiyesi yapıyorum bi yandan müşterinin nişanı ertlenecek sayemde:KK9::KK9::KK9::KK9:

Bak kötü sonuçlar ortaya çıkmadan gönder hemen heee daha çok severim seniii:KK16::KK16::KK16::KK16:

Sana besteler yaparım ciciler alırım bak evliysen bebeğin varsa ona ciciler hazırlarım bak bu didiklerimi yabana atma heee:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Sağol canım. Deprem burada oldu. Tekirdağ/Marmara Ereğlisinde

canımmm ben Çorludayım sen nirdesin acebaa :KK17:

bende bi kırmızı don a takıldım ama ya bi yandan da diyorum ki şöööyyyle hoş bi kıpkırmızı bi gecelik mi alsammmm ???? hareketli girer hem kurbanım yılbaşına, eeee nasıl başlarsa öyle de gider???? gider dimiiii

vuhuuuuu bana alabilirsin :KK23:

Sevgili katilim bak ben 7 aylığım oğlumuda 8 aylık doğurdum anlayacağın sabırsızım...Lütfen ne aldıysan bir an önce gönderirmisin:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Yoksa ortadann çatttttt diye çatlıcammm:KK9::KK9::KK9::KK9:

Bu ne ya işime konsantre olamıyorum alla allaaa:KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK9:işan kurabiyesi yapıyorum bi yandan müşterinin nişanı ertlenecek sayemde:KK9::KK9::KK9::KK9:

Bak kötü sonuçlar ortaya çıkmadan gönder hemen heee daha çok severim seniii:KK16::KK16::KK16::KK16:

Sana besteler yaparım ciciler alırım bak evliysen bebeğin varsa ona ciciler hazırlarım bak bu didiklerimi yabana atma heee:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

benim arkadaşımı daha fazla merak da bırakmayın kadın tezcanlı gönderin hediyesini haftaya herkez rahatlasın :KK66:

benim arkadaşımı daha fazla merak da bırakmayın kadın tezcanlı gönderin hediyesini haftaya herkez rahatlasın :KK66:

Heytttt be desteğe bakkk:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Yok canım ya maksat muhabbet olsun diye yazıyorum kimse yanlış anlamasınn amacım gırgır yapmakk:KK16::KK16::KK16:

X