2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Hatunlar ya benim bi sıkıntım var konu açtım ne gelen var ne giden burda evli hamile olanlarda var bu kıza bir yardım medet:26:

ay şu ipucu verme işine de bayıldım bu arada...

benim kurbanımmmmm, ımmmmmmmmmmmm izmirden değil :)))) sonraaaaa hamile değil :)))) veeee bekar değillllllllllllllll:KK51::KK51::KK51::KK51:

ahaaaaaa :KK52:
ilk kez kendi kriterlerimi görebildim :KK53: ben miyim ben miyimmmm :KK52:

Benim hediye alaağım arkadaş kendini o kadar kısa tanıtmış kii ne alsam ne renk alsam bilemedim hala düşünüyorumm...artık kendi zevkime göre tahminen trendi birşeyler olaak paketinde çikolata alacağız ya herkes neli sevdiğini yazsa keşke ben mesela sadee antep fıstıklı veya karamelli severimm.. gibi:KK39::KK39::KK16::KK16:

her türlü yerim valla :KK52: bayılıyorum çikolatayaaaa :KK16:

altınkaya çok geçmiş olsun :KK50:

günaydın herkese :KK16:

depremi eşim hissetti ben de sen sallamışsındır yatağı ne depremi yeaaa diyip totomu dönüp uyudum yine :KK9:
çok da yakın bi yerde olmuş halbuki :26:

Son düzenleme:
Günaydın hatunlar bugün çokkk mutluyum hiç yazdıklarınızı okumadan günaydın diyesim geldi :)))

Napıyorsunuz ????

yeni girdim siteye hemen özel mesajımı okudum kurbanımı öğrendim çok cici biri çooooooooooook şimdiden hediyelerini almaya başlıcam ay çok heyecanlı:KK52::KK52:

Sabahın kör vakti deprem korkuttu zaten :KK53:

geçmiş olsun canım depremi yeni öğrendim.ciddi bir şey yok değil mi..beni de sağlık ocağından çağırmışlardı kan tahlili istediler.valla kanım kalmayacak vere vere .Ebe de taktı bana 4 ocakta gel demişti aradı erkene aldı bende mecbur gittim.cezası varmış sağlık ocağına gebelik bildirilmezse.sen bildirmiş miydin:KK53:

çok büyük bir ipucu veriyorum benim alacagım kişi bekar

Son düzenleme:
X