2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Çok şükür bir şey yok canım. Gardıropun kapağı açıktı, şangır şangır sallana sallana kapandı. Bi an anlayamadım da, dedim nooluyo

Tam da eşimi İstanbula yolcu ediyordum

Canım ben geçen hafta bildirdim. 16. haftadan önce kaydolman gerekiyor. Çünkü bebeğin ilk hareketleriyle beraber senin de aşın başlayacak. Tetanos aşısı yapılaca. Başka aşılar var mı bilmiyorum gerçi Bana ebe öyle söyledi. Malum ben de düşük kaygısıyla hemen kaydettirmedim bu kez. İyice kesinleşsin öyle kaydedelim dedim, o da tamam 8. haftadan sonra gel dedi

olsun bende senin oğluna patik yollarım
senin kurbanın bekarmı

ahh canım yaa çok incesin ne kadar tatlısın yollamış kadar oldun sağol ama teyzesi henüz cinsiyeti belli değil bebeğimin belki de erkektir allah mı söyletti ne
ama beni kandıramazsın sölemem bekar mı evli mi aceba
ama izmirden diye ipucu vermiştim hemde çok güzel bi bayan demiştim bu kadarcık ipucu yeter dimi

Son düzenleme:
Altınkayacım çok çok geçmiş olsun. Nerden buldun o mikrobu öyle?

Daha katilinin aldığı kırmızı donu giyeceksin, çabuk iyileş bakiim

ben bu gün bi hediye daha aldım .ama kırmızı don istediğim gibi güzel bişi bulamadım bende sonraya bıraktım onu.zaten kurbanımdan ses te yok ben de katilimin peşine düştüm acaba katilim de mi buralarda yok olsaydı belki bana bi mesaj atardı ya bi günaydın bi merhaba yada iyi akşamlar desin ne bilim yani...

neyse benim çıkmam gerek şehir dışından misafir gelecek anneme gidiyorum ancak akşama gelirim.boş verin siz de çıkın ben gelene kadar fazla sohbet olmasın byeee

Son düzenleme:
Altınkayacım çok çok geçmiş olsun. Nerden buldun o mikrobu öyle?

Daha katilinin aldığı kırmızı donu giyeceksin, çabuk iyileş bakiim

ayyy canım sulardan ve havadan sanırım kesinlikle haklsın hatta katıimin aldığı don belki uğurlu gelir bebişim olur :))

ben erkek olucak gibi hissediyorum canım
demek senin kurbanın ben değilim of kim benim katilim yaaaaaaaaaaaaaaa

ya vergi dairesine gitme bahanesiyle çarşıya girdim daha yılbaşı kilotları çıkmamışonu halledeyim bari demiştimhaftaya gelirmiş

evet desem değiiilllll, hayır desem değillllll yine mi deprem olmuş, çok geçmiş olsun merkez neresi

marmara ereğlisi canım bize acayip yakın.. ama ben hissetmedim :26:

dün çok yağmur vardı çıkıp bişi alamadım bugün inşallah alıcam yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…