2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

marmara ereğlisi canım bize acayip yakın.. ama ben hissetmedim :26:

dün çok yağmur vardı çıkıp bişi alamadım bugün inşallah alıcam yaaa
bende bi kırmızı don a takıldım ama ya bi yandan da diyorum ki şöööyyyle hoş bi kıpkırmızı bi gecelik mi alsammmm ???? hareketli girer hem kurbanım yılbaşına, eeee nasıl başlarsa öyle de gider???? gider dimiiii

Bana alıyorsan penye olsun lütfen tüllü danttelli falan pek giyemiyorum tanga hiç olmasın heee

cnm ya keşke sana almsam ama sen değilsin aslında tanıtma topiğine yazılsa böyle şeyler ona göre bilipta alsak çok iyi olurbirde sevilen çikolatalar falan mesela ben sütlü çikolata sevmiyorum:26:gerçi ben yazdım ama:44:katilime duyurulur

Canım illa tanıtma topiğine yazmaya gerek yokki boşunamı sohbet ediyoruz birbirimizi daha iyi tanımak ve kaynaşmak için zahmet edip yazılanları okusunlar :))))

Zaten hediye sonuçta ne gelirse yicez içcez giycez hahaha :)))Valla tatlı olsunda bitteri sütlüsü farketmez :)))

Son düzenleme:
kısmetse oğlum olacak teyzesiiipipisi var bizimkiinin
bende cayır cayır yanıyorum anacımmm
gönlünden ne geçiyor senın kızmı yoksa erkekmi

benimkininde var pipisiii
oyy anası yer pipiyiii

ben eşim sallıyo sandım bi baktım horluyo o zaman anladım deprem olduğunu bide köpekler susmadı saolsun tedirgin oldum

yeni girdim siteye hemen özel mesajımı okudum kurbanımı öğrendim çok cici biri çooooooooooook şimdiden hediyelerini almaya başlıcam ay çok heyecanlı
bende diyom bu kız nerdee

hapşuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğ :120::120:

ben grip oluyorum galibaa

günaydın hatunlar dün akşam o kadar yoruldumkii anca kalktım kahvaltımı yaptım geçtim ppc başına

ama karnım hala aç bi boş dursun şu ağzım ya

eşim şikayet etmeye başladı çok yiyosun didi bende napim canım çekiyo hamilelikten dedim

oda diyoki seninki pisboğazlıktann :90::90::90::90::90::90:

bi yandan haklıı :131::131::131::130:

ayy bu ayda çıkmak üzere ay sonuna gelmişizz şaa maka

cnm ya burda bir sürü sayfa var orası daha az bulmak daha kolay olur diye şeyetmiştim

aslında doğru diyon tatlı olsunda fark etmez

Sevgili katilim bak ben 7 aylığım oğlumuda 8 aylık doğurdum anlayacağın sabırsızım...Lütfen ne aldıysan bir an önce gönderirmisin

Yoksa ortadann çatttttt diye çatlıcammm

Bu ne ya işime konsantre olamıyorum alla allaaa

işan kurabiyesi yapıyorum bi yandan müşterinin nişanı ertlenecek sayemde

Bak kötü sonuçlar ortaya çıkmadan gönder hemen heee daha çok severim seniii

Sana besteler yaparım ciciler alırım bak evliysen bebeğin varsa ona ciciler hazırlarım bak bu didiklerimi yabana atma heee

Sağol canım. Deprem burada oldu. Tekirdağ/Marmara Ereğlisinde

canımmm ben Çorludayım sen nirdesin acebaa

vuhuuuuu bana alabilirsin

benim arkadaşımı daha fazla merak da bırakmayın kadın tezcanlı gönderin hediyesini haftaya herkez rahatlasın

benim arkadaşımı daha fazla merak da bırakmayın kadın tezcanlı gönderin hediyesini haftaya herkez rahatlasın

Heytttt be desteğe bakkk

Yok canım ya maksat muhabbet olsun diye yazıyorum kimse yanlış anlamasınn amacım gırgır yapmakk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…