2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Nasıl olsa yakınmışız, gel beraber paketleyelim. Ben çok severim hediye paketlemeyi :KK23: :KK9:

aaa süper olur vallaaa ama ya bana sen çıktıysan :KK53: nerden biliyosun çıkmadığını :KK33:

bu arada ben mektubumu yazmaya başladım çünkü çok fena duygu patlaması yaşadım kaçırmamak lazım ilhamı :KK37:

Ay aman aman benim kurbanımın da ilk hediyesi hazırmış :KK70: Birazdan da taksimi dolanayım ona layık ne bulabilirim acaba diye :KK9::KK9:

aaa süper olur vallaaa ama ya bana sen çıktıysan :KK53: nerden biliyosun çıkmadığını :KK33:

bu arada ben mektubumu yazmaya başladım çünkü çok fena duygu patlaması yaşadım kaçırmamak lazım ilhamı :KK37:

cnm ya bende mektup yazmak istiyorum ama pek beceremem öyle işleri küçük küçük notlar ve iyi dilekler olarak yazıcam:KK16::KK16:

ama benim katilim bana hiç kopya vermiyor bazen çekilişte olmadığım hissine kapılıyorum:KK43:

cnm ya bende mektup yazmak istiyorum ama pek beceremem öyle işleri küçük küçük notlar ve iyi dilekler olarak yazıcam:KK16::KK16:

ama benim katilim bana hiç kopya vermiyor bazen çekilişte olmadığım hissine kapılıyorum:KK43:

katilimi ben de hiç tahmin edemiyom :KK50: ama kurbanım çoook tatlı birisi :KK16:
çok ipucu da vermiyim hadi :KK33:

seninki de belki çakılmamak için bişi yazmıyodur gamzem
ama birisi sanki bana çıkan arkadaş güzelleriyle ünlü bi şehirden demişti :26:

benim kurbanım buralarda diilkiii :KK24::KK24::KK24:

ayy gamzemm ben de hiç bilmiyorumm :44::44::44:
*
ayrıca benim kurbanın fotosu yokk :KK36::KK36::KK36:

Aklımda 3 kişi vardı birini eledim senide eledim tabi doğru söylüyorsanız geriye bi kişi kaldı hahahah:KK52::KK52::KK52::KK52:

ben yarın alıcam kurbanımın hediyelerinii

paketlemeyide bi kaç güne yaparım sanırım 10undada göndericem kargomu 1inde elinde olur :KK49::KK49:

katilimi ben de hiç tahmin edemiyom :KK50: ama kurbanım çoook tatlı birisi :KK16:

çok kıskanıyorum çok :KK50::KK50::KK50:

cnm izmirden çok kişi var:KK31::KK31:ayın 10u da gelmiyor ki çatladım çatlıyacam:KK9::KK9:

katilimi ben de hiç tahmin edemiyom :KK50: Ama kurbanım çoook tatlı birisi :KK16:

Seninki de belki çakılmamak için bişi yazmıyodur gamzem

izmir izmirrr ben ben demmeee hadi soleeeeeeeee

anaaa benim sıpanın gözleri açılmış oyşhh yawrım benimm:KK49::KK49::KK49:

oyyy kıyamam sana :KK50: katılmak istediğini bileydim haber verirdim sana kuzum :KK25:
ama martta bi çekilişk daha olcakmış o zaman hep beraber katılırız :KK16:

bende aşağıya

çekilşe 3 ay 20 gün diyemi yazdırsam :KK52::KK52::KK52: inşALLAH canım benm :KK16::KK16: bizim kızlarla kap kalabalık oluruz:KK16:

X