2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Bak yaaa, çok yol katetmişsin :KK9: Sahi sen nerelerdeydin, hadi ekleme yapalım dedim tanıtım topiğine çekilişten önce ama nerdeeee :KK53:

Süülemem kurbanımın kim olduğunuuu, sen olabilirsin deeee olmayabilirsin deee... :KK52:

:KK1::KK1::KK1::KK1:
kuzum hafta sonu çok yoğundum sonrada çekiliş olunca dahada yazmadım:KK53:
ama olsun yerterlidir belki yazdıklarım eğer yetersizse kurbanım birazdaha yaz hayalot diyebilir tabii:KK1::KK1:

İzmir istanbul çekil aradan :KK9: Mersine hediye yollayan yok mu :KK16: ipucu versin ya biraz bana alacak kişi.kime kurban oldummmmm

yaaaa bana hediye alan kişi nolurrr beni arasana sadece sesini duycam bişey deme yeterr ben sestende çakarım zatennn:KK53::KK53::KK53:

Bugün whatsapptan şüpheli biri mesaj yazdı ve fotosunu hemen kaldırdı. Yoksa benimki o mu :KK53:

Hakan altunun şarkısını açcam şimdi bak :)))

Telefonun başında çaresiz bekliyorummmmm bekliyorummmmm ama çalmayacak biliyorummmmm....
Yüreğim diyorkiiiiiii boşuna bekleme :)hahahaahah

Arkadaşlar bişi sorucam bize gelen paketciklerin resmini çekicez ya hani buraya koymak için,kendi yaptıklarımızın da mı çekicez resmini anlayamadım ben :44:

Arkadaşlar bişi sorucam bize gelen paketciklerin resmini çekicez ya hani buraya koymak için,kendi yaptıklarımızın da mı çekicez resmini anlayamadım ben :44:

arkadaşım kendi adıma ben aldığım herşeyi bi çekicem fotosunu, sonra bi de paketleyip paketli hallerini çekicem :KK16:

Haha öyle valla. Ama benimki uyanıkmış hemen kaldırdı fotoyu. Fotoyu büyütene kadar gitti yahu :KK53: Ama büyük ihtimalle evli biriydi. Yanında eşi vardı çünkü(tabi sevgilisi değilse:KK9:)

ama çok zeki bi arkideşmiş cidden ben saf saf dururdum fotodan da kim olduğum çakılırdı :KK9:

X