2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Ben kime çıktıysam sadece olduğu şehrin nesi meşhursa onu gondersin yeter biraz yemeğe düşkünümmde.. Bende oyle yapıcam.

Selam Hatunlar nasılsınız :KK54:

Herkes fotosunu eklemiş bende ekliyeyim bari :)

2 ay önceki fotom şimdik eccük kilo aldım Sadece 42 bedenim :KK53::KK53:

$1238839_10201086542858243_1337578231_n.jpg

Bak yaaa hemen foto aşamasına geçmişler, face iyiydi :KK9:

Bu da kocam ve ben, face te de bu var diye bunu koydum (gerçi bu ara face profilimde bebişle ilgili bi şey var ama neyse:KK53:)

Eki Görüntüle 872972
Sevgi çok fenasın yaa çok özendim, ben de göbişli fotolarımı koymak istiyorum ama daha yokki :KK36: Maşallah sana :nazar:

5 parça hedayemi aldım :KK16: :KK16:

Geriye kalan bir kaç hedayem daha var onlarıda ayarlayıp göndereceğim artıkkkkk :KK34:

günaydın kızlar:KK3::KK3:
maşallah nasılda güzelsiniz:nazar:kurbanımı da görmüş oldum:KK9: bu da bendeniz:KK17:şu an saçlarım sarı ama hiç sarı saçlı fotomun olmadığını gördüm şimdi çekip atacaktım ama usb kablom yok yanımda:KK31:

Eki Görüntüle 873361

hemşolarımmmmmm :KK52:

günaydın herkese :KK16: burda da hava buzzz gibi buzzz
ben de hiç sevmiyorum kışı :KK50:
dün eşim beni gülmekten öldürdü :KK9: kendimi tanıttığım bölümü benim sesimle okumaya çalıştı
arada şu ikonların taklidini de yaptı :KK9: en çok bunun taklidini yapmasını sevdim :KK52: :KK52: :KK52:
biz böyle manyak bi çiftiz işte :KK9:
kurbanım dündne beri aklımdan çıkmıyo ona bi sürü bi sürü şey almak istiyorum
ben aldıklarımı hediye paketiyle paketleyip bi kutuya koymak istiyom ama kargocu arkideşler açar mı bunlar ne diye :26:

Açmazlar canım yaa, olur mu öyle şey... Sonuçta onlar bir cihazdan geçirip bakabiliyorlar. Öyle özel kutuyu açamazlar... Valla ben burada Yurtiçi Kargoya bayılıyorum, onlara teslim etmeyi düşünüyorum hediye kutumu :KK51:

Hahah şu anlattıkların bi an gözümde canlandı :KK9:

Herkezlere günaydın

Canocanlar hediye paketi şeklinde kargoya götürürseniz hediye almıyorlar alırlarsada açılıyor dıştan hediye paketi olduğu belli olmasın lütfenki sıkıntı yaşamayalım

herkezlere günaydın

canocanlar hediye paketi şeklinde kargoya götürürseniz hediye almıyorlar alırlarsada açılıyor dıştan hediye paketi olduğu belli olmasın lütfenki sıkıntı yaşamayalım

ben demiştim demicemmmmmmmmmmmm.

Herkezlere günaydın

Canocanlar hediye paketi şeklinde kargoya götürürseniz hediye almıyorlar alırlarsada açılıyor dıştan hediye paketi olduğu belli olmasın lütfenki sıkıntı yaşamayalım

o zaman paketlerimi bi kutuya koyayım kutuyu da güzelce bantlayayım sorarlarsa da kız kardeşime kıyafet diyeyim :KK53:

hemşolarımmmmmm :KK52:

günaydın herkese :KK16: burda da hava buzzz gibi buzzz
ben de hiç sevmiyorum kışı :KK50:
dün eşim beni gülmekten öldürdü :KK9: kendimi tanıttığım bölümü benim sesimle okumaya çalıştı
arada şu ikonların taklidini de yaptı :KK9: en çok bunun taklidini yapmasını sevdim :KK52: :KK52: :KK52:
biz böyle manyak bi çiftiz işte :KK9:
kurbanım dündne beri aklımdan çıkmıyo ona bi sürü bi sürü şey almak istiyorum
ben aldıklarımı hediye paketiyle paketleyip bi kutuya koymak istiyom ama kargocu arkideşler açar mı bunlar ne diye :26:

günaydın kızlarrrr.... bende bugün yeni bi paket yaparken aynısını eşime söyledim, sonrasındada aman dedim yurtiçi kargoyla kanka olduk nerdeyse internet alışverişleri sayesinde, rica ederim açmazlar... umarım açmaya kalkmazlar... ama tabi tüm paketleri bi koli halinde götürmeyi planlıyorum....

Bursadayım cnm...Kabul ettim :))))

bende bursadayım.... herkes hemşo buldu, buralı yokmuydu diyodum; selam şekerimmmmm

selam kızlaar nasılsınız bu gün bakalım ben çok meraklıyım meraktan çatlıyorum .şu bana çıkan hamile diyen arkadaşları takibe aldım listeye ekledim kara listeye :KK1: kesin onlardan birine çıktım hepi topu kaç hamile var ki.delirtmeyin beni hamile halimde kime çıktıysam sölesin stres yaptırmasın ayol bana :KK52: zaten daha hediye almaya da çıkamadım benim kurbanım buraları terk etti galiba ortalarda yok iki laf etseydi gelip şu topiğe de tanışsaydık iyiydi :KK51: hepiniz hayal kırıklığına uğradınız değil mi bana çıkmadığınız için evet ititraf ediyorum ben kendime çıktım hediyeleri de kendime alacam :KK53: çıldırdım işte :KK52:

bnde bursalıyım canım .)
günaydın kızlarrrr.... bende bugün yeni bi paket yaparken aynısını eşime söyledim, sonrasındada aman dedim yurtiçi kargoyla kanka olduk nerdeyse internet alışverişleri sayesinde, rica ederim açmazlar... umarım açmaya kalkmazlar... ama tabi tüm paketleri bi koli halinde götürmeyi planlıyorum....

bende bursadayım.... herkes hemşo buldu, buralı yokmuydu diyodum; selam şekerimmmmm

Herkezlere günaydın

V

alla benim Yurtiçi Kargoya hediye teslim etmişliğim var. Hatta kendileri içerik kısmına hediye yazdılar :KK51: Benimkiler anlayışlı canım, kanka olduk ne de olsa :KK9:

Ama yılbaşı paketimi tabiki jelatinli hediye kutusu şekilde göndermeyeceğim. Bir kolinin içine yerleştiririm hediyeciklerimi özenle :KK52:

İzmirli hatunları çook kıskandım bende foto koyacam bana ne (ama bu foto çekilince saçlarım başka renkti şimdi sarı ama kilo aldım diye koymuyorum yeni resmimi :KK49: )
$DSCF1086.JPG

selam kızlaar nasılsınız bu gün bakalım ben çok meraklıyım meraktan çatlıyorum .şu bana çıkan hamile diyen arkadaşları takibe aldım listeye ekledim kara listeye :KK1: kesin onlardan birine çıktım hepi topu kaç hamile var ki.delirtmeyin beni hamile halimde kime çıktıysam sölesin stres yaptırmasın ayol bana :KK52: zaten daha hediye almaya da çıkamadım benim kurbanım buraları terk etti galiba ortalarda yok iki laf etseydi gelip şu topiğe de tanışsaydık iyiydi :KK51: hepiniz hayal kırıklığına uğradınız değil mi bana çıkmadığınız için evet ititraf ediyorum ben kendime çıktım hediyeleri de kendime alacam :KK53: çıldırdım işte :KK52:

ayy kimler dedi bana hamıle cıktı dıye bacımmm:KK52::KK52::KK52:
sayfa kaçtan beri okuyorum hala rastalamadım yahu:KK53::KK53::KK53::KK53:
vallahi yazarken karnım kasılıyor artık nasıl heyecan yapıyorsam:KK9::KK9:
benim kurbanımda resmini koymamışki ama daha yaaa:KK53::KK53:keşkem bi göreydimm:KK16:
bende eklemek isterdim ama çok peşimde dolanan var oyuzden eklıyemıyorum:KK1:ama fena değilim bende:21:
bu arada bende Trakyalıyım beya:KK35::KK35::KK35::KK35:

Ptt kargo ile yollamıyor muyuz? Ben Ptt kargoyu düşündüm çünkü buraya haftada bir kargo gelir.O da hepsi değil.Yurt içi geliyor bizim ilçeye.Mng ile biraz sorun yaşıyoruz adres konusunda.Aras ta haftada bir kere geliyor diye biliyorum.Benim ismimin çıktığı kişi mağdur olmasın onu belirteyim dedim.Neyse iyice bir araştırayım yine de.Yazarım buraya da.

Ben bir deliyimmmm:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:

Sabah kalk bi sürü iş yap temizlik falan birde üstüne koltuk yıkaa:KK37::KK37::KK37:

Kahvaltı dahi yapmadım midem bulanıyo gözlerimi açamıyorum uyuyacağım bi sürü sipariş ve emre var off off offf:KK37::KK37::KK37:

Bişey yemeye çalışıyorum olmuyodaa napcam ben yaaa:KK14::KK14::KK14::KK14:

Güzel şeyler deyinde azcık keyifleneyim bari yaaa:nazar::nazar::nazar::nazar:

X