2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

daha önce katılmıştım, çok heycanlı ve güzel bir duygu tanımadığınız birine hediye almak keza tanımadığımız birinden de hediye almak..

beni de dahil edebilirsin canım..

asmeracım ekledim senide

diğerine gelince gerekli uyarıda bulundum ben önümüzdeki hafta çıkarıcam resim yüklemeyi bilmeyenleri vede msj sayısını yükseltmeyenleri

burdaki herkes topiğe girip kendinden bassettimi. Bassetmeyenler heralde katılmayanlar olucak listeden çıkarıp duzenleme yapıcakmısın

hayırlı akşamlar bende katılamak istiyorum..isterseniz tabi..

burdaki herkes topiğe girip kendinden bassettimi. Bassetmeyenler heralde katılmayanlar olucak listeden çıkarıp duzenleme yapıcakmısın

hayır canım herkes tanıtmadı listeye aldanma çekiliş günü geldiğinde kendini tanıtıp adres bildirenleri yazıcam sadece listeye gerisi silinecek şuan görmemişlerdir vs diye bekliyorum

Canlarım selamlar Allah hayra vesile etsin kuzenimin dükkanındayım konuları takip ediyorum ama yazamıyorum,hediye paketinden falan pek anlamam bana kim çıkarsa elimden gelenin en güzelini yapmaya çalışacagım inşallah sizleri seviyorum muhabbetimiz daim olsun

Çok helecanlı mikemmel bir topik oldu burası daim oluruz inşallah

selam canım.Önemli olan elınden gelenı yapmak zaten canım sıkma canını .)) ınsallah cok guzel bır yıl olur hepımız ıcın..

selam canım.Önemli olan elınden gelenı yapmak zaten canım sıkma canını .)) ınsallah cok guzel bır yıl olur hepımız ıcın..

İnşallah canım,vallahi elimden geleni yapacagım ama korkuyorum güzel yapamam,hediyesini zamanında alamam diye

nie canım.aralık 1 de kım cıktıgı bellı olcak.ondan sonra hemen almaya baslarsın epey bır zaman vr.1 gunde herseyı halledersın zaten nolck .) olur olur.not yazarsın elımden gelenı yapmaya calıstım ınsallah begenırsınız dıe
İnşallah canım,vallahi elimden geleni yapacagım ama korkuyorum güzel yapamam,hediyesini zamanında alamam diye

zamanımız çok kızlar sıkmayın kendinizii

adresleri tamamlayalım arkadaşlar lütfen göndermeyenler göndersin

İnşallah canım vallahi gerildim,ama biliyorum ki elimizden gelenin en güzelini yapmaya çalışacagız,yinede hiç tanımadıgımız birilerine hediye alacagız ya o bakımdan stres yaptım,ama olsun hediyeleşmek güzeldir herşey çok güzel olur inşallah

zamanımız çok kızlar sıkmayın kendinizii

adresleri tamamlayalım arkadaşlar lütfen göndermeyenler göndersin

Sen böyle güzel bir şeye imza attın ya canım bizde altından kalkarız evelAllah teşekkür ederim

yaww keşke kendimi şimdi tanıtsaymışım aklıma bir sürü şeyler geldi yawww
neysem geçti artıknabıyonuz bakemmm

herşey guzelde az kişiyiz galiba ya. Herkesin bi çekincesi var . Ben heyecanlıyım

yaww keşke kendimi şimdi tanıtsaymışım aklıma bir sürü şeyler geldi yawww
neysem geçti artıknabıyonuz bakemmm

Katılıyorum sana. Benim de bir şeyler geldi aklıma. Ama artık üzerinden belli bir zaman geçtiği için düzenleme de yapılamıyor

herşey guzelde az kişiyiz galiba ya. Herkesin bi çekincesi var . Ben heyecanlıyım

Bu sene iki tane çekiliş topiği olduğu için kişi sayısı azaldı bence. Diğer topik açılmamalıydı, sonuçta bu daha önce açılmış... Ama bence biz yeterliyiz, bu topik epey kalabalık

Benimde çekincelerim var ama güzel yapamam,karşımdaki insanın sevdiği şeyleri bulamam diye,yoksa heyecanlı güzel bir konu oldu bence.İnsan tanımadığı birilerine hediye alacak belki dost olacak yıllarca;bu hayatta hiç birşey tesadüf değildir canım.İnşallah hep güzel olanla karşılaşırız.Yoksa ben öncede söyledim sabit olan hediyeler alınsın ama onun dışında kendimden çok 4,5 yaşında oğlum var ona bile hediye olsa çok mutlu olurum.Onların mutluluğu benim için kocaman bir mutluluktur.Oyuncak istemem ama çünkü o kadar çok oyuncağı varki hediye gelen,çalıştığım evin hanımın verdikleri.

heyecanı guzel. ben beklıyorum gunun gelmesını..

Bu sene iki tane çekiliş topiği olduğu için kişi sayısı azaldı bence. Diğer topik açılmamalıydı, sonuçta bu daha önce açılmış... Ama bence biz yeterliyiz, bu topik epey kalabalık

böyle düşünme cici de her sene yapar çekiliş onun kendi arkadaş çevresidir canım ben se hem kendi listemi hemde listemin dışındakileri davet ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…