2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

oyle salep mı olur yaaaaaaaaa. Faydasız onlar. Dün niye almadınn hııııı o kadar canını çektırdımmmmmmm:KK47:

Hava soğuk ama kim çıkacak şimdi :KK70: İlk çıktığımda alıcam yoksa şişecek bi taraflarım:KK52: Ya canım nefsimi köreltsin diye yapacaktım en azından.:KK43: Hiç gel ben sana yaparım demiyosun küstüm :KK43:

hava soğuk ama kim çıkacak şimdi :d ilk çıktığımda alıcam yoksa şişecek bi taraflarım:KK52: Ya canım nefsimi köreltsin diye yapacaktım en azından.:KK43: hiç gel ben sana yaparım demiyosun küstüm :KK43:

bitane daha hediye eklendı bak hediyelerın olduğu topiğeeeeeeeee

hatunnn adamm taa istanbulda kavuşucaz 25 de galıba soylemıyr suprız yapıcak o zaman salepp mi içsek ne yapsak:26::26::26::KK17::KK17::KK17: Gerçi ben kışın salepden başka bişey içmiyorum ama[/QUO

evli olan bayanlar bugün hepimiz salep içip kocalarımızada içerirsek yandık valla :KK17::KK17:

Son düzenleme:
Eveeeeet hediyelerimi kutuya koyup ben de bugün kargoya vereyim. Bekle beni kurbanım, sürprizlerin geliyooooor :KK52:

Çok kötüsün ya :KK43: Hülyanın katili gönderme ona hediyelerini :KK47::KK47::KK47:

Gelmeyecek zaten benim hedaaayelerim:18:
O zaman ben olamam ki ama yanlış yazdın kurbanım istanbuldan bekar ve öğrenci çooooooookta şirin bi kız yazacaktın dimi dimi :KK52::KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK1::KK1:
Ahaaaa bunlar benimkiler galibaaaa :KK52:
:KK33::KK33::KK33::KK33::KK33:
Dövseydin kargocuyu:KK53::KK53::KK53::KK53:
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
hadi bakalım senin kurbanın da az merak etmedi yani haketmişti artık :KK9:

Yahu nerden biliyorsunuz birbirinizin kurbanlarını vay hınzırlar:KK23:

Olamaz yaaa hediyelerim bulduğum koliye sığmıyor. Şu saatten sonra koli de bulamam başka :KK43: Biraz sıkıştırayım bari hepsini, yapıcak bir şey yok :KK53:

X