2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

ben altı bucukta kacıcam bugunn doktora gidicem. ömrümü yedi bu doktorlar..

geçmiş olsun cnm:KK31:inş bir an önce iyileşirsin:KK16:ben bu sene hasta olmama adına herşeyi yapıyorum eşim çok ağır grip atlattı ozamanda kapmadıysam emelime doğru ilerliyorum demektir:KK9::KK9:bol bol mandalin ye cnm portakalın suyunu sık iç nar falan tüket:KK34:

geçmiş olsun cnm:KK31:inş bir an önce iyileşirsin:KK16:ben bu sene hasta olmama adına herşeyi yapıyorum eşim çok ağır grip atlattı ozamanda kapmadıysam emelime doğru ilerliyorum demektir:KK9::KK9:bol bol mandalin ye cnm portakalın suyunu sık iç nar falan tüket:KK34:

saol canımm. Valla bende salep içince kışın grip olmuyorum akşam alıcam işyerine getiricem.

ben kışın başka bişey içmem am atarcınsız kokulu yiyecek ve içecek tuketemıyorum da... Olsada içsekk.

Bende kışın bitki çaylarını çok tüketirim bol limon ve balla baya zinde tutar beni. Ama salep içmiyorum uzun zamandır akşama yapayım bari:KK56::KK56::KK56:

Kızlar felaket sinüzit ağrısı tuttu başım çatlıyo ben kaçıyorum şimdilik iyi akşamlar:KK3:

Bende kışın bitki çaylarını çok tüketirim bol limon ve balla baya zinde tutar beni. Ama salep içmiyorum uzun zamandır akşama yapayım bari:KK56::KK56::KK56:

Kızlar felaket sinüzit ağrısı tuttu başım çatlıyo ben kaçıyorum şimdilik iyi akşamlar:KK3:

İYİ AKŞAMLAR OZLE BIZII:KK17::KK17::KK17::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Kasımm..aralık...ocak...

Eklentiler

• $1482905_10151738609992273_1980591621_n.jpg
    $1482905_10151738609992273_1980591621_n.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 31
:KK9: Ay perişanım kızlar mesleki bir yetki, lisans belgesi sınavım var. Harıl harıl ona çalışıyordum ki, ''eeeah yetti bee'' deyip mola aldım kendime. Yetmedi bendeki gösterim düzenine göre 145 sayfa okudum kaçırmamış olmak için hepinizi 145 tane görüyorum artık:KK9:

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
:nazar:Canım katilim benim, profilimden çıkartamazdım seni konularım sebepli çok ziyaret alıyorum ama amanyaa ve seni yan yana profil ziyaretçisi görünce ahaa işte dedim:KK1::KK9:

:KK52::KK16::KK54::KK54::KK54::KK54:

Afiyet olsun:KK16:

Bu arada tüm mesajları okuduğum için çoğunuzu tanıdım. Anne adayları var aramızda, hepinizin sağlıkla mutlulukla yavrularınızı kucağınıza almanızı diliyorum. Bir sevgilim bile yok ama nasip işi bu işler dimi darısı acilen başıma:KK9:
tatlım hoşgeldin öncelikle..... beni baz alma şekercim, ben herkesin profiline gittim baktım :KK52::KK52::KK52::KK52: kocamın dediği kadar meraklı tazeyim sanırsam :KK70:

Arkadaşlar merhaba,
Kargo şirketinden aradılar kargomm gelmiş daha elime ulaşmadı ama adını bildiğim için Melindadan geldiğini öğrenmiş bulunuyorumm ayyyy çok heyecan yaptımmm kendisini sevdiğim arkadaşlardan olduğu içinde ayrı bir mutlu oldummmmm:KK16::KK16::KK16::KK16:

melindeya da bak sen hiç de çaktırmadı ya kız :))))):KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

çok yoğun bi gün geçirdim kızlar, yeni masa koltuk falan alınmıştı hafta sonu onlar gelmiş, odalar yerleştirildi öğlene kadar... gerçi sağ olsun arkadaşlar pek öyle bi şeye elimi sürdürmediler ama yine de yorucu oldu benim için.... lady de aramıza katılmış ve böylece gelmeyen kalmamış anlaşılan... bizde meraktan kurtulmuş olduk, unuttular mı acep diye :KK34: bu arada kargolar da çalışmaya başlamış, heyecan doruklara tırmanmaya geçmiş demekki....

tüm gün merakta kaldım, geldiğim gibi kaçırdığım sayfaları okudum kızlarrr... öporum hepinizi:KK54:

kargomuda bugün teslim ettim kızçeler:KK52::KK52:

bilmiyorum ne zaman ulaşır yarın ulaşabilir ama:KK52::KK52:

buda kutumun açık fotosu

azcık tıkış tıkış oldu çekerken ama olsun napalımm:KK52::KK52:

$paket 005.jpg $paket 004.jpg

eveeeet nihayet gelebildim benim için yorucu bir gün oldu:KK37: sevgili kurbanımın hediyeleri kargoya verildiii :KK34: Ankaraya 3 günde gider artık heralde :KK54: gitmezse de zaten yılbaşına daha çoooooook var hafta sonu elinde olur kurbancıkımın :KK16: bu gün diş randevum da vardı baya yoruldumm git gel işleriyle

Son düzenleme:
Katilim beni niye aramadı hiç ya :KK43:

benide aramadı :KK5:
Kasımm..aralık...ocak...

kasımda aşk başkadır diolar ya bide vallahi yalann :KK53:
eveeeet nihayet gelebildim benim için yorucu bir gün oldu:KK37: sevgili kurbanımın hediyeleri kargoya verildiii :KK34: Ankaraya 3 günde gider artık heralde :KK54: gitmezse de zaten yılbaşına daha çoooooook var hafta sonu elinde olur kurbancıkımın :KK16: bu gün diş randevum da vardı baya yoruldumm git gel işleriyle

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

ANKARA DEDİİ

:18::18:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Arkadaşlar hediyelerimi aldım hepsine ayrı ayrı bayıldım Melindanın kesesine bereket :)

Yalnız bilgisayarımda olan bir problemden dolayı resimleri yüklemem zaman alacak bu akşam yada en geç yarın paylaşacağım inş...Kocam düzelticem derken pc yi kökten yok etmezse :))))

Arkadaşlar hediyelerimi aldım hepsine ayrı ayrı bayıldım Melindanın kesesine bereket :)

Yalnız bilgisayarımda olan bir problemden dolayı resimleri yüklemem zaman alacak bu akşam yada en geç yarın paylaşacağım inş...Kocam düzelticem derken pc yi kökten yok etmezse :))))

çook merakla bekliyorum :KK52::KK52:

ama 3 gün cok yaa :KK14:

bana mı onlar bana mı bana mıı yaaa :KK52:

ufff.. bnm ınstgram hesabım yoktu kii.. bn degilim ki :KK31::KK31::KK31:

Son düzenleme:
X