2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Maşallah ne özene bezene yapılmış bir paket bu kurbanın ne şanslıymış ya :) Merak etmiyo dediğine göre ben değilim bu şanslı kişi

vallaaa yanlışlıkla yarım kılo sarma gondermişlerdi bana soyleseydin aç olduğunu sana gonderirdimmmm

Ayyy canım göndersene be Canım ne istiyo çözemedim ki kalkıp yapayım yada söyleyeyim ama açım yani gönderilecek yemeklere de açığım

benimde yoktu büyük çizme kutusuna koydum ben.ama eşimden de koli istedim bulursa tekrar koliye koyacağım yoksa da böle göndericem artık.

Benimkileri çizme kutusu almaz biliyorsun, yassı bir kutu olmaması lazım Eşinin bulacağı kutuyu sen bana yolla

vallahi bayıldım konseptine canım.görselliğe önem verdiğin ve cok ozendıgın her halınden belii.yılbası suslerı bıle koymussun ya cok sekerrr

teşekkürler tatlım senin kadar şeker değilllerr evet görselliğe çok önem veririm ben süslemelerin hepsini kendim yaptım.

bende çok açııııııııım bana kim yemek yapacak şimdi

alanguuuuuuuuuu çok güzel paketlerinnnn
ama kurbanın ben değilim hiç merak etmiyo demişin

sagol canım sende cok sekersiiin.bana sadece şu görsellik bile yeterdii
teşekkürler tatlım senin kadar şeker değilllerr evet görselliğe çok önem veririm ben süslemelerin hepsini kendim yaptım.

bende çok açııııııııım bana kim yemek yapacak şimdi

hımm anladımm benim manıtamda istanbulda oda gelicekk yılbaşında.allah kavuştursunnnnn

bugün son hediyecikimide aldım hediye paketi işinide hallettim kutumda hazırrr sıra gndermeye geldiii

bnim katilimden ricam pazartesi yollasın hediyelerimibana uzaksan anca elimde olur zira hafta içi izmir de olamayabilirm
ben kurbanımınkini allahtan bir mani gelmezse pazartesi çıkaracağım bana yakın olduğu için eline hemen ulaşır

kargocu aradı paketiniz var adresini tarif edermisiniz diye bir heycan anlattım hediyem geliyor sandım meğer piaffnetwork kolim gelmiş çok bozuldum ya biran önce pazartesi olsun

yoğun bir iş günü yaşadım eve gidicem hemen duş hemen mamalarımı yicem güzelde bir film açarım oh alırım çayımı ailecek izleriz

Arkadaşlar şuan gulme krizindeyim bilgisayarın arkasında... Bankadan 2 bayan gelmiş bekleme salonunda dr. Hastasının çıkmasını beklıyorlar. Sohbet ediyorlar maşşallah kiloda almış başını gidiyor ikisinin bi havalılar bide duğün için elbiselerden bassediyorlar. Krizdeyimm ÇEKİLİŞE GİRMİŞLER ONLARDA

Son düzenleme:
ne cekılısıne ben anlamadım canım .))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…