2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

valla biz kadınlardan korkulur ama alsınlar yahu biz gibi asgari ücret mi alıyolar sanki175 sanmıyorum onlar için bişi değildir

çok gıcıklardı bide onlarla bankaya gittim ayyyyyyy hiç sevmem kendini beyenmış tiplerii.ceblerinde para yok be otopark parasını vericek 5 tl var yarın tammlarım diyor...ıyyy

Herkese iyi akşamlar ben çıkıyorum netten yarın goruşmek üzere kendinizi daima sevin ve yaradana şükredin hepinizi opüyommmmmmmmmm

Son düzenleme:
benim kurbancıkım çook şanslı bu gün instagramdan profiline baktım da deniz kabuklarını sevdiğini öğrendim kendi ellerimle ona bu kutuyu süsledim içine de kırmızısını koyacağım alır almaz

Son düzenleme:
Kızlaaaaaar ben doktor kontrolünden geldiiiim, güzel haberlerle geldiiiiim. Allahım şükürler olsun

Bi deeeee bebişim kıza benziyormuuuuuuuuşşşşş

benim instagramımda öyle bişi yoksenide eledimgaliba sen aliağaya yollucan hediyelerini

katilim nerdesin geldiysen 3 defa ses ver

Kızlaaaaaar ben doktor kontrolünden geldiiiim, güzel haberlerle geldiiiiim. Allahım şükürler olsun

Bi deeeee bebişim kıza benziyormuuuuuuuuşşşşş

ay ne güzel inş güzel bir kızın olurben hep erkek isterdim evlenmeden önce ama şimdi kız istiyorum ev işlerinde yardımcı olsun bana gerçi eli ayağı düzgün olsunda iyi yetiştirince erkek evlatta yardımcı olur annesine

Deli yaaa ev işlerinde yardımcı olsun diye mi kız istiyorsun Ne yalan söyleyeyim, eşim de ben de kız çocuk istiyorduk. Ama tabiki elde avuçta ikisi de olmadığı için farketmiyor. Öncelik sağlıklı olması. Ama kız yorumu da hiç fena olmadı

cnm ya öyle deme hamarat bir kızçe yetiştirmeyi düşünüyorum bıktım 7 ayda ev işlerinden yemek yapmaktanyardım etsin annesineeşim saolsun çok yardımcı oluyor ama erkek nihayetinde keyfi ne zaman isterse o zaman yapıyor geçen gün diyorum bebek yapmaya karar verdiğimizde özellikle kız olmasına özen göstereceksin tarlaya kız tohumu ek diyorum eşim kırıldı gülmekten tamam hanımefendi emriniz olur özellikle dikkat ederim diyor

E öyle ama. Ona bağlı sonuçta cinsiyeti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…