2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Yemek şipariş verdim yemek yerine sarma geldi. Iki tane yemeden geri gondeemek olmaz ama demeeeeeeee

fırın mantığı belki ama hiç bi farkı yok kızartılmış patatestennnn
biz çok seviyoz tadını sık sık da yapıyom yarım saat sürüyo ama olsun alıştım önce onları koyuyom

Ben grip oldum ya soğumasın hava kar şimdi gitsin sonra gelsin Bide açımmmmm

bu gün hediyelerimin eksiklerini tamamlayıp kutuya koydum hala kırmızı don yok ama kargoya vermeden önce onu da alacağım az kaldı inşallah beğenir kurbanım gerçi hiç merak etmiyor ama ben üzerime düşeni en iyi şekilde yapmaya çalıştım valla

evet canımm 1 ocak doğan güneşş bekle beni izmirr

yok canım ben bursadayım ama izmire gelin gelicem inşallah.erkek arkadasım ızmırde onun ıcın gelıcem 1 ocakta.yeni yılıda onsuz gecırsem ama ertesı gun yanımda olcak olsunn.ben alısıgım kar yagmasına oda cok sevıyor kar ı ama ızmıre pek yagmıyor ıste .))

1 ocak mı doğan güneşiniz:)

sende mi izmirdesinnn.neresinde.. Kar yılbaşına çok yakışıyor bence ama izmirde çoğu zaman yağmura denk geliyor...2013 te yağmamıştı yağmur

vallahi bayıldım konseptine canım.görselliğe önem verdiğin ve cok ozendıgın her halınden belii.yılbası suslerı bıle koymussun ya cok sekerrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…