2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

Hahahah ayyy çok güldüm yaa Bence de bu işte bir iş var

ayyy koptum ya. kızlar ben çok şanslıyım zeytin yağı aydından geliyor satın alıyoruz. tereyağı ve kahvaltılıklar muşdan geliyor. ayçiçek yağı çok az tuketiliyor oda çok ama çok nadir yapılan kızartmalarda.. sen iki kişisin çok gidiyormuş gerçekten. ama yemek çeşidin çoksa bide hergün yapıyorsan olabilir.

Son düzenleme:
bende dün akşam aldım 5 litre, bakalım ne kadar gidecek.... ben pek zeytinyağı kullanmıyorum çok nadir salatalarda :) o da eşim seviyo bazen kıyak geçiyorum kızartma da pek yapmıyorum.... yemek bende her akşam yapıyorum. az yapmayı öğrendim tükeniyo yaptıklarım :)))) pilavlarda, ki zaten pilav da az yapıyorum tereyağ kullanıyorum. annemler köyde oturuyo yarım saat mesafemiz, hatta ben az az taze taze gelsin diye fazla da almıyorum... bittikçe tazesini mis mis yiyorum vallahi :)))) sıvı yağ bitince haber veririm sana ama 2 aydan önce sanmıyorum....

ay ne güzel cnm ya bizimde zeytin yağımız köyden geliyordu dayım saolsun sattı zeytinlikleri artık marketlerden alıyoruziki kişi gibi görünüyoruz ama 4 kişiyiz eşim maşallah 3 kişilik yiyorkızartmaları azaltsam iyi olucak

ay cnm valla çok sevinirim özelden bile yazabilirsin

hayırlı cumalar topik güzelleri yine herkescikler kaçmış ben gelene kadar az kaldı pazartesiye -salıya bütün hediyeler şutlanacak heyecan dorukta

yettimmm gayreee
offf katilimmm çıktınmı ortayaaaageçmişi nasıl okuyayım bu halimle ben yaa biri bana özet geçebilirmi
katilim hayalotum kuzum yazdımı bana acep
kurbanımda ne alemde acaba

kız pantolon giyemiyorum çorap falan da sıkıyo, acayip fenalardayım... bazen dışarı çıkarken elbise giyiyorum ama kalın çorapla onunda dikiş yeri ister istemez çiziğimin üstünde.... hemen gidip geldiğimden sorun olmuyo ama işte napcam bilmiyorum

pantolon gibi görünen eşofman mı alsam napsam kılık kıyafet serbestliğine atıfta bulunurum olur biter

selam hatunlar

artık sona yaklaştık herkes hediyelerini tamamlasın artık pazartesi karglar verilecek en geç cumaya kadar da verilsin diyorum ben

hala bana adres soranlar var ben göndermediysem yada kaybettiyseniz lütfen bana söyleyin ki önlemini alalım

tekrar soruyorum adresini almayanlar varmı
yada hala kime hediye alacağını bilmeyenler :26:

Sevgi ben katilimi bilmiyorum ya öğrenebilir miyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…