2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

bu gün hediyelerimin eksiklerini tamamlayıp kutuya koydum hala kırmızı don yok ama kargoya vermeden önce onu da alacağım az kaldı :KK16: inşallah beğenir kurbanım gerçi hiç merak etmiyor ama :KK51: ben üzerime düşeni en iyi şekilde yapmaya çalıştım valla :KK54:

Eki Görüntüle 885771 Eki Görüntüle 885772

Maşallah ne özene bezene yapılmış bir paket bu kurbanın ne şanslıymış ya :) Merak etmiyo dediğine göre ben değilim bu şanslı kişi :KK43:

vallaaa yanlışlıkla yarım kılo sarma gondermişlerdi bana soyleseydin aç olduğunu sana gonderirdimmmm:KK48::KK48::KK48::KK48:

Ayyy canım göndersene be:KK9: Canım ne istiyo çözemedim ki kalkıp yapayım yada söyleyeyim ama açım yani gönderilecek yemeklere de açığım:KK52::KK52:

benimde yoktu büyük çizme kutusuna koydum ben.ama eşimden de koli istedim bulursa tekrar koliye koyacağım yoksa da böle göndericem artık.:KK9:

Benimkileri çizme kutusu almaz biliyorsun, yassı bir kutu olmaması lazım :KK9: Eşinin bulacağı kutuyu sen bana yolla :KK52:

vallahi bayıldım konseptine canım.görselliğe önem verdiğin ve cok ozendıgın her halınden belii.yılbası suslerı bıle koymussun ya cok sekerrr :KK16:

teşekkürler tatlım senin kadar şeker değilllerr :KK16: evet görselliğe çok önem veririm ben süslemelerin hepsini kendim yaptım.:KK16:

Maşallah ne özene bezene yapılmış bir paket bu kurbanın ne şanslıymış ya :) Merak etmiyo dediğine göre ben değilim bu şanslı kişi :KK43:

maalesef hayatım :KK14: merak etmiyo benim kurbanım.sen değilsin yani :KK34:

Ayyy canım göndersene be:KK9: Canım ne istiyo çözemedim ki kalkıp yapayım yada söyleyeyim ama açım yani gönderilecek yemeklere de açığım:KK52::KK52:

bende çok açııııııııım bana kim yemek yapacak şimdi :KK53:

alanguuuuuuuuuu çok güzel paketlerinnnn
ama kurbanın ben değilim :KK14: hiç merak etmiyo demişin :KK53:

sagol canım sende cok sekersiiin.bana sadece şu görsellik bile yeterdii
teşekkürler tatlım senin kadar şeker değilllerr :KK16: evet görselliğe çok önem veririm ben süslemelerin hepsini kendim yaptım.:KK16:

bende çok açııııııııım bana kim yemek yapacak şimdi :KK53:

evet canımm 1 ocak doğan güneşş bekle beni izmirr :KK16:

Yok canım ben bursadayım ama izmire gelin gelicem inşallah.erkek arkadasım ızmırde onun ıcın gelıcem 1 ocakta.yeni yılıda onsuz gecırsem ama ertesı gun yanımda olcak olsunn.ben alısıgım kar yagmasına oda cok sevıyor kar ı ama ızmıre pek yagmıyor ıste .))

hımm anladımm benim manıtamda istanbulda oda gelicekk yılbaşında.allah kavuştursunnnnn:KK9::KK9:

bugün son hediyecikimide aldım hediye paketi işinide hallettim :KK16::KK16: kutumda hazırrr sıra gndermeye geldiii:KK16::KK16::KK16:

bnim katilimden ricam pazartesi yollasın hediyelerimi:KK9::KK9:bana uzaksan anca elimde olur zira hafta içi izmir de olamayabilirm:KK31::KK31:
ben kurbanımınkini allahtan bir mani gelmezse pazartesi çıkaracağım bana yakın olduğu için eline hemen ulaşır:KK16::KK16:

kargocu aradı paketiniz var adresini tarif edermisiniz diye bir heycan anlattım hediyem geliyor sandım meğer piaffnetwork kolim gelmiş çok bozuldum ya biran önce pazartesi olsun :KK8:

yoğun bir iş günü yaşadım eve gidicem hemen duş hemen mamalarımı yicem güzelde bir film açarım oh alırım çayımı ailecek izleriz:KK54::KK54::KK54:

Arkadaşlar şuan gulme krizindeyim bilgisayarın arkasında... Bankadan 2 bayan gelmiş bekleme salonunda dr. Hastasının çıkmasını beklıyorlar. Sohbet ediyorlar maşşallah kiloda almış başını gidiyor ikisinin bi havalılar bide duğün için elbiselerden bassediyorlar. Krizdeyimm ÇEKİLİŞE GİRMİŞLER ONLARDA

Son düzenleme:
ne cekılısıne ben anlamadım canım .))
Arkadaşlar şuan gulme krizindeyim bilgisayarın arkasında... Bankadan 2 bayan gelmiş bekleme salonunda dr. Hastasının çıkmasını beklıyorlar. Sohbet ediyorlar maşşallah kiloda almış başını gidiyor ikisinin bi havalılar bide duğün için elbiselerden bassediyorlar. Krizdeyimm ÇEKİLİŞE GİRMİŞLER ONLARDA

X