2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

çakal ya sorulara bak helee
hiii her gun atmıyor mu senınkii ?? rahatsız etmek istemiyordur belki
ne güzel canım benim katilim de bana msj attı ama her gün sormuyor halimi hatırımı whatsaptan konuşuyoruz

o ZAMAN şöyle yapalım senin kurbanın evli mi bekar mı nerede oturuyor

Bak yaa hani takip etmiştin

Benim kurbanım bekar ama nerede oturduğunu söylemeeeem

Canım seni takip ettim bak elimde delillerim
1. profilime bakmışsın
2 Her iki çekilişede girdiğimi biliyorsun hatta sen kendin sormuşsun sevgiye bana açıklama yapmıştın
3. beren demişti benim kurbanım aynı şehirdeyiz ona yemek ısmarlayacağım diye sende ne güzel ama benim kurbanım uzak bana demiştin. Ben ist sen tekirdağ daha sayıyım mı

Benim profilime bakan da bir sürü kişi var ama hiçbiri katilim değil sanırım Kimse uymuyor tariflere. Aslında Hülya da uymuyor. Toredo diyeceğim ama o da hiç yazmıyorki

Sana bizzat da sormuştum aslında 2 çekilişe de mi katıldın diye ama cevap yazmadın, artık alıntıların bildirisi gelmiyorya, ondan görmedin galiba

3. şıkkını kabul ediyorum, olabilir yani

4 parça hediyem hazır bi tanesi daha bu gece yada sabah hazır olacak :) Kalanı yarın yada cumartesi tamamlanıp kargonun yolunu tutacak :)))

Bende 5 tane koli denedim hepsi büyük geldi.en sonunda buldmm .))

Benimki de şu an büyük duruyo ama daha konacak hediyeler var:) Şansıma geçen hafta verdiğim siparişler gelmişti onun kutusunu kullandım yoksa hala kutu arardım bende

İyi olmuş ozaman tatlımm.haftaya herkes kavuşcak hediyelerine .))
Benimki de şu an büyük duruyo ama daha konacak hediyeler var:) Şansıma geçen hafta verdiğim siparişler gelmişti onun kutusunu kullandım yoksa hala kutu arardım bende

Ya ben gonderecegim kisiyi daha bugun ogrendim hemen hediye bakmam lazim :) bana kim hediye alacak acaba

günaydın kızlar.... gece bayaaaa bi kaynatılmış ama ben pc yi kocama kaptırdım o yüzden dün gece ayrıldım sizden :)

Offf ben hala koli ayarlayamadım yaa... Her şey hazır, koli yok
bende en çok koli de zorlanmıştım. en son bikaç zaman önce aldığım düdüklü tencere kolisine sıraladım tam oldu, kıpraşmadılar pek :))))
Ya ben gonderecegim kisiyi daha bugun ogrendim hemen hediye bakmam lazim :) bana kim hediye alacak acaba

hoşgeldin tatlım aramıza.... bizde uğramayan arkadaşları bu yüzden merak ediyoruz aslında.... acaba bi özel mesaj falan mı atılsa yeniden.... yada tel noları varsa telden de mesj çekilebilir bence.Sevgi sence de olur mu?

hediyelerim kurbanımın eline ulaşmışş
cok mutluyd
bende sevindim
netinde sorun varmış
gerekirse net cafeye gidip paylaşıcam resimleri dedi

Günaydın canım

Bende yakın zamanda koliyle alınmış bir şey yok. Aldığıma bin pişman olduğum ve kısmetse yakında çöpü boylayacak olan lanet olasıca süpürgemin koca bi kolisi duruyor. Onu mu küçültmeye çalışsam napsam Koli bulma işi hediye almaktan zor geldi iyi mi

Kızlar bugün akşam üstü doktor kontrolümüz var, bebeğim için ikili test yapılacak. İnşallah güzel haberlerle gelirim. Benden dualarınızı eksik etmeyin ne olur

Kızlar bugün akşam üstü doktor kontrolümüz var, bebeğim için ikili test yapılacak. İnşallah güzel haberlerle gelirim. Benden dualarınızı eksik etmeyin ne olur

günaydın canım inşallah her şey yolundadır, güzel haberlerini bekliyoruz :)

benimde düdüklüm senesi olmadan arıza verdi, izmirden almıştım mail falan attım kapağı değiştridiler ancak 2. kullanımda yine aynı, düdük ötmüyo ve kelepçe bölümünden su damlatıyo... çalışan hatun için düdüklü en önemli şeylerden biri. bi akşam yemeğe misafir gelecekti iş çıkışı gidip yenisini almıştım, kocamdan istedim gelirken market önlerinde oluyo kap gel dedim :) biri çok büyük geldi ikinci gece küçük geldi... 3.gece de ben göndermiştim adam da kurtuldu benden :)

güzel haberlerle gel canım benim....

bu arada ilk sayfadaki listeye bi göz attım, adına buralarda pek rastlamadığım 3 kişi gözüme lişti, biri toredo yakın zamanda işten ayrıldığını ve pek sık giremeyeceğini yazmış başka bi topiğe,o yüzden haberi vardır diye düşünüyorum. diğeri ümran_65 o da diğer topiklerde yazmış, tanıtım topiğine yazmış burayla ilgili olarak 28 kasımda, 24 kasımda çekiliş sonucu bana gelmişti, o yüzden onunda haberi vardır diye umuyorum. bir deee ladysubaru var hiç bir aktivitesi görünmüyor malesef....

bide chuky çekti dikkatimi, o da buraya hiç yazmamış..... unutmuş olabilir mi bilemiyorum tabi.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…