2014 Kadınlar Kulübü Yılbaşı Çekilişi

aile saadetim söz konusu olmaya başladı. adam 3 kez yeter artık bıktım bu çekilişten dedi....ben de bugün onlara koli hazırlıyım da ortadan kalksın diye düşündüm, düdüklü tencere almıştım geçenlerde, onun kutusuna güzelce sıraladım. sonra da kaptım çıktım gittim götürdüm.

yarim işten eve geldi, kapıdan girdiğinde bugün çekilişle ilgili naptın dedi düşük bi suratla.... kargoya verdim dedim. :) yaşasın bitti yani, hayatımıza geri dönebiliriz yani dedi.....

ne ilginç kocalar var ya rabbim bana böyle koca düşürmesin inşallah yanlış anlama senin kocan tabi sen çok seviyorsundur huylarını ama bana göre çok tuhaf ben çekilişe katılmışım benim heyecanımı oda paylaşmalı hatta ben mutlu oluyorum diye sırf oda çekilişe katlanmalı bencil olmamalı

adamın çok kafasını yemişim demekki ben, fazla kaptırmaya başlamıştım. evdeyim ya kaç zamandır bana hiç iyi gelmedi zaten... çalışsam iyiydi...

ayrıca kurallar baştan bozuldu. ilk sayfaya git oku, çekiliş ayın 10 unda yazıyo... 24 kasımda oldu galiba.

yok kız öyle değil, benden heyecanlıydı birlikte alışverişe de gittik. ama ben sürekli paketlerle, yok kırılmasın diye açıp yeniden paketlemekle falan uğraşmaktan, bir haftadır tek konumuz bu oldu gibi. bıktı anlayacağın

evet sende haklısın kurallar çoktaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan bozuldu böylede gider ama ben kurallara uymaya devam ediceğim tabi senin durumun önemli sen iyiki göndermişsin

bıktırmışsın annem sen kocayı iyiki paketlerden kurtulmuşsun sizin için çok iyi olmuş

Katilim bi ses versen bende tamin etsem amayaaa olabolir :) alangu olabilir kizlarrrrr hadi ama aciyin bana :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…